Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nejlepší léčbou je prevence.

Platón

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Mega Zinc obsahuje stejně zinku jako 93 vajec?

ADVENTNÍ AKCE: 3 + 1 Magnezi B6 ZDARMA!

Doplňte si hořčík a B6, jsou to nejdůležitější antistresové a protizkostlivé látky!

Pokud užíváte antidepresiva nebo máte potíže se stresem, je to přesně pro vás :-)

(pouze od 25.11. - 1.12.)

Únava? Stres?

Nedostatek hořčíku může byt vážný problém!

Hořčík se podílí na činnosti nervové soustavy a svalů a na stavbě zubů a kostí. Avšak vlivem stresu nebo intenzivní fyzické práce se jeho zásoby v organismu velmi rychle vyčerpávají.

Současný člověk žije přehnaným tempem, a proto nepřetržitě trpí nedostatkem hořčíku. Také stresová zátěž je výrazně větší než před několika desítkami let. Navíc ve zpracovaných potravinách prodávaných v supermarketech je hořčíku jen velmi málo. Potřeba hořčíku v organismu tedy výrazně narostla, ale dostává jej stále méně.

A přitom nedostatek tohoto prvku vyvolává akutní i chronické příznaky. Krátkodobě může způsobit nespavost, srdeční arytmii, únavu, svalové křeče, poruchu kognitivní a koordinační schopnosti, slabost, nevolnost, zvracení, průjem, nervozitu, zimnici, nízkou hladinu draslíku a vápníku, vysoký krevní tlak a také křeče mozkových a koronárních arterií.

Opravdu musí každý člověk bojující s vysokým krevním tlakem užívat do konce svého života množství léků? Možná za jeho obtížemi stojí právě nedostatek hořčíku!

Dlouhodobý nedostatek hořčíku může způsobit ještě vážnější obtíže a zvyšuje riziko srdečně-cévních chorob a cukrovky. Diabetici, alkoholici, lidé dodržující dietu, pracující v těžkých stresových podmínkách nebo vykonávající těžkou fyzickou práci a také sportovci jsou vystavení zvýšenému riziku nedostatku hořčíku.

MagneZi B6 obsahuje dobře známý a skvěle spolupracující tým hořčík, vitamin B6 a zinek, které jsme pro vás vyvinuli ve snadno zpracovatelné formě, abychom vašim svalům a nervovému systému poskytli komplexní a cílenou podporu.

Komu tento produkt doporučujeme?

  • Sportovcům a osobám v intenzivním fyzickém napětí.
  • V případě výrazné ztráty tekutin (např. pocením).
  • V případě významného mentálního tlaku, v průběhu zkoušek nebo stresu v zaměstnání.
  • Těm, kteří mají náročný životní styl.
  • V případě nevyváženého jídelníčku (malé množství zeleniny nebo ovoce, redukční dieta, vegetariánství).
  • Těhotným a kojícím ženám.
  • Těm, kteří pravidelně konzumují alkohol.
  • Každému, kdo si přeje ve vyčerpávajících dnech získat energii navíc.
  • Magnezi 3+1 tento týden TADY!​