Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Pěstovat vědu a nemilovat lidi je jako zapálit pochodeň a zavřít oči.

---

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

ADVENTNÍ AKCE: Hand body lotion 3+1 ZDARMA!

DRUHÁ ADVENTNÍ AKCE

Během toho týdne 2.12. - 8.12.

Nejoblíbenější tělové a pleťové mléko 3+1 ZDARMA!

Hand & Body lotion bylo vytvořeno v souladu s přísnými kosmetickými požadavky, takže chrání vaši krásu stejně jako zdraví vaší kůže. Nejdůležitější látkou je skvalan (výtažek z olivového oleje), díky kterému je pleť jemnější a pružnější a jeho hluboký hydratační účinek zpomaluje stárnutí kůže. Vitamin E je silným antioxidantem, který rovněž preventivně působí proti stárnutí. Produkt kromě toho obsahuje bisabolol (látka proti podráždění kůže) a křemík, který zajišťuje pocit hedvábné pleti.

Komu a kdy jej doporučujeme?

  • Každému pro všechny druhy pleti, dokonce i pro každodenní použití.
  • Body lotion se snadno a rychle vstřebává, skvěle se proto hodí pro použití během dne.
  • Díky jemné a příjemné vůni jej mohou s důvěrou používat rovněž muži.

Věděli jste, že...?

Provitamin B5 , který je součástí Hand & Body lotion, vyživuje kůži, působí proti vzniku skvrn a kůži chrání a regeneruje?

Máte skvělý dárek pod stromeček!