Dnes je  , svátek má: . Zítra: .

Citát

Houska se salámem je jako pole plné krve.

M. Hrabica

CaliNews

Přečtěte si aktuální číslo
klubového časopisu

CaliNews
březen - květen

Dřívější čísla

Na okraj

Víte, že jedna tableta Pro-Selenium obsahuje tolik selenu jako 3 vejce nebo 2 konzervy tuňáka (150g)?

Některé dřívejší akce

23.9.2011 - 25.9.2011 Doksy - Staré Splavy

Tématem celého semináře byl strach. Co vlastně je a proč ho máme a potřebujeme? Jak ho pochopit a co s ním dělat? Je dobré se ho vlastně zbavovat?

Snažili jsme se pochopit souvislosti strachu a zdravotních potíží z hlediska celostního pohledu na člověka, pokusili se pochopit duchovní příčiny nemocí, založených na strachu, a také si řekli, co s tím můžeme dělat a jak vše změnit pomocí změny mysli, stravy, cvičení, atd.

Podívali jsme se na strach z hlediska numerologie, pokusili se najít ve svých číslech výzvy a úkoly, které jsme si v této oblasti zvolili.

A zpívali mantry, tančili, dýchali, protahovali se, užívali sluníčka, povídali, hladili se a objímali, usmívali se na sebe, popíjeli vínečko a zpívali...

5.11.2010 - 7.11.2010 Doksy - Staré Splavy

 

Ústředním tématem celého semináře byla žena, její role v současném světě, ve vztazích, v rodině. Pokusili jsme se pochopit, jak jsme se dostali do současného stavu z historického hlediska, proč současný svět funguje tak, jak ho vidíme, proč je dnešní role ženy taková, jaká je. Snažili jsme se uvědomit si, v čem tkví ženská síla a jakým způsobem by ji žena měla používat a co vše tím může změnit. Hodně slov padlo o vztahu k partnerovi a dětem.

Probrali jsme souvislosti plnění ženské role a zdravotních potíží z hlediska diagnostiky, pokusili se pochopit duchovní příčiny ženských nemocí a také si řekli, co s tím můžeme dělat a jak vše změnit pomocí stravy, cvičení, atd.

20.6.2010 - 25.6.2010 Solaris Hotel Resort Šibenik Chorvatsko

9. CaliVita Summer Camp
letní setkání v Chorvatském Šibeniku pro členy spotřebitelské sítě CaliVita.

Letošní SC se přestěhoval z Lanterny na Istrijském výběžku k jižnějšímu Šibeniku, do krásného hotelového komplexu Solaris Hotel Resort. Oblázkové pláže, stylové restaurace, hotelové bazény, krásné čisťouké moře a přes první trochu zamračené dny nakonec i dost sluníčka.

16.4.2010 - 18.4.2010 Penzion Mlýn Staré Splavy u Máchova jezera

Po roce a půl jsme se zase vrátili do celkem osvědčeného penzionu ve Starých splavech, zato v tradiční sestavě Ing. Milan Walek, Mgr. Miluška Matoušová a
Ivan Matouš

9.10.2009 - 11.10.2009 Dolní Mísečky v Krkonoších

Vždycky říkáme, že semináře děláme pro sebe, protože nás naše práce baví a naplňuje nás. Všichni lidé, kteří sem přijíždějí, jsou pro nás učiteli, kterých si velmi vážíme, proto přijměte naše veké díky! A pokud se najde někdo, komu můžeme slovem pomoci v jeho cestě životem, je to pro nás bonus navíc, díky! A zase na jaře na viděnou.
Miluška a Ivan

3.4.2009 - 5.4.2009 Sloup v Čechách, Rekreační středisko Stap

Kráčíme životem a dříve či později se začínáme ptát na smysl, důvody a příčiny událostí, které prožíváme. Ptáme se, proč potkáváme právě takové lidi, proč zažíváme takové situace. Podvědomě víme, že problémy mít nemusíme a tak hledáme odpovědi, které nám pomáhají porozumět, pochopit a nakonec změnit celý svůj život.
Cílem je cesta. Cestou je láska...

• Seminář byl o lásce a vztahu k sobě samým, k partnerovi, k rodičům a dětem, k "cizím" lidičkám, ale také třeba ke své práci, penězům a podobným tolik důležitým "přízemnostem", patřících neodmyslitelně k našemu životu.
• Společnými silami jsme se snažili něco o lásce pochopit a prakticky se naučit...

10.10.2008 - 12.10.2008 Penzion Mlýn Staré Splavy u Máchova jezera

Tak jsme si dali jeden rok "pauzu", ale už se nám po podobném semináři stýskalo. Nicméně došli jsme k závěru, že méně je někdy více a zvolili jsme spíše "komornější" prostředí Penzionu Mlýn ve Starých Splavech a počet účastníků do třicítky. Přesto jsme měli účastníky i z poměrně vzdálených míst, jako Karlovy Vary nebo Bratislava. A dokonce jedna mladá paní nyní žijící v Dánsku. Takže můžeme vlastně říci, že to bylo setkání s mezinárodní účastí. :-)
Majitelé Poslova Mlýna, kde jsme předchozí semináře dělali, se nám rozběhli do světa, dokonce až za Velkou louži a tak už to tam "nebylo ono", tudíž změna byla nasnadě..

8.9.2006 - 10.9.2006 Poslův mlýn, Obora u Doks

Říká se "Do třetice všeho dobrého" a nás už potřetí (když nepočítám Školu celostní medicíny) přivítal příjemný areál rekreačního zařízení Bungalovy Poslův Mlýn poblíž Máchova jezera a jeho milí provozovatelé - manželé Kulichovi, kteří nám opět - mimo své úžasné kulinářské dovednosti - naservírovali ještě obrovskou porci krásného, téměř letního počasí. Posezení do pozdního večera tedy nepřekvapí, ale přece jen už jsme všichni zvědaví na zítra ráno, kdy dorazí pan Miroslav Hrabica..

26.8.2005 - 28.8.2005 Poslův mlýn, Obora u Doks

 

Navázali jsme na velmi úspěšný loňský seminář Jak číst ve tváři, aneb proč tvář nedovede lhát... a doufáme, že vzniká tradice podobných seminářů, podávajících rozmanité informace z pohledu celostního přístupu k člověku a jeho zdraví. Opět v příjemném prostředí rekreačního zařízení Bungalovy Poslův Mlýn poblíž Máchova jezera.

  

24.9.2004 - 26.9.2004 Poslův mlýn, Obora u Doks

Bylo nebylo, za devaterými horami a devatero řekami, v Máchově kraji, pod majestátným dohledem hradu Bezděz, skromné, leč útulné rekreační zařízení Bungalovy Poslův Mlýn.

  

Obklopeno krásnou přírodou, lesy, rybníkem, poskytlo ubytování (i skýva se našla) hrstce zvídavců, kteří zatoužili nabýt poznání speciální pohledové diagnostiky. Zvídavců se nakonec sešla kupa. Tedy kopa a ještě dva tucty.