Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Čím více dáváte, tím více skutečného bohatství máte. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Vlasy představují svobodu a moc. Silný růst vlasů je důkazem velké nervové síly.

Reference účastníků akcí

Dovolíme si uveřejnit některé dojmy z našich webinářů a on-line kurzů:

Webinář se mi moc líbil. Byl pro mně přínosný v tom, že mi pomohl si uvědomit, na co se mám ve svém životě zaměřit. Povídání bylo příjemné a zábavné. Oceňuji možnost si seminář vyzkoušet "nanečisto" a teprve pak se rozhodnout, zda pro mne bude přínosem zaplatit si placený kurz.
(O lásce a vztazích v našem životě)

Iveta Malčánková

Lidičky, přihlašte se na webináře Empatia! Přinesou Vám spoustu zajímavých a důležitých informací. A mají jednu velkou výhodu: nemusíte nikam jezdit, Miluška a Ivánek přijedou po síti až k Vám do obýváku! Doporučuji! Každý si vybere, co potřebuje!
(Astrologie devíti planet)
(Kvalitní přírodní výživové doplňky zadarmo I.)
(Kvalitní přírodní výživové doplňky zadarmo II.)

Lucie Linhartová

Kurz přínosný každému, kdo si oblíbil produkty Calivity a rád by je s nějakým ziskem nabídnul i lidem ve svém okolí. Forma Webináře je úžasná v tom, že se nemusím zdržovat cestou na kurz a z kurzu, mohu sedět v teple doma a popíjet si svůj oblíbený nápoj, a když musím na chvíli odběhnout za dovádějícím dítkem, nic se většinou neděje (mohu si říct o zaslání materiálů, zeptat se na vše, co mi není jasné atd.), což je super:-)
(Kvalitní přírodní výživové doplňky zadarmo II.)

Monika Kulhavá

Doporučuji účast na akcích Empatie, pro uvědomění si a zamyšlení se nad problémy života a své cesty. K uvědomění si vlastních chyb a prohlédnutí v čem a jak žijeme, nad zbytečnostmi a malichernostmi kterými si zde komplikujeme život. Účast zde není ztrátou času, ale navedení na správný směr.
(Jak se starat o své ledviny a vztahy?)

Hana Zimová

Super pre maminy na materskej!
(Jak se starat o své ledviny a vztahy?)

Renáta Palčinská

Webinář byl srozumitelně podaný a hlavně byly propracované příklady, na kterých se lépe pochopí princip. Velice se mi líbí možnost dotazů, pokud není něco jasné a hlavně vstřícnost lektorů, děkuji za vše...
(Kvalitní přírodní výživové doplňky zadarmo I.)

Šárka Hanušová

Rozhodně doporučuji každému, kdo si chce ověřit, zda je pro něj konkrétní téma vhodné a zajímavé. Je to výborná cesta ke zjištění, zda se o toto téma opravdu zajímá a co by potřeboval vědět. Také forma webináře je moc fajn - vše je přehledné, mohu si dělat zápisky a co nestihnu, najdu pak v materiálech na webu.
(Astrologie devíti planet)

Katka Kašparová

Vaše webináře jsou úžasné a jsem ráda, že něco takového děláte. Člověk se dozví spoustu užitečných věcí z pohodlí domova, nemusí nikam cestovat. Strašně mě tyto věci zajímají a jsem ráda, že se můžu takto vzdělávat. Děkuji
(O lásce a vztazích v našem životě)

Jana Kubíková

Této formy vzdělávání jsem se zúčastnila porvé.Vyhovuje mi, je to velká úspora času a financí... Já osobně jsem již o webináři mluvila v zaměstnání a doporučila jsem dalším a můžu říci, že vřele doporučiji dalším, z tepla domova se dozvědět zajímavé a k zamyšlení cenné informace. Děkuji.

Magda Kulová

Doporučuju webinář pro lidi, kteří jako já to mají na normální semináře a školení daleko anebo nechtějí ztrácet čas a energii cestou. Je to dobrá alternativa.

JUDr. Danuše Tichá

Velmi jsem uvítala možnost zučasnit se webinářu, protože díky moderní technice je možné dozvědět se nové informace, člověk nemusí nikde cestovat a má to pěkně doma v teplíčku.
(Jak se postavit prasečí, ptačí nebo jiné chřipce)

Alena Coufalová

Pochopení potřeby mít rád sebe sama i se všemi chybami, upouštět od negativních energií, které chovám vůči osobám, které mi ublížili... Už jenom pouhý poslech tématu člověka nutí zvolnit tempo a zamyslet se, co je špatně právě v jeho životě a co by mohl zlepšit a jak...ten krok už je pak na každém z nás...
(Jak se starat o své ledviny a vztahy)

Iva Šírová

Vyhovuje mi spôsob,lebo nemusím cestovať. Môžem si sama určiť termín, kedy sa chcem niečo nové naučiť. Lektor milý,veľmi dobre tému vysvetlil, ochotne odpovedal na dotazy...

Daniela Krumlovská

Je tu konečně něco, co není běžně k vidění a slyšení. Z pohodlí a tepla domova na pohovce s tužkou v jedné ruce a čajem v druhé, prostě paráda :-) A kladem profesionalita lektorů, jakož i jejich ochota odpovídat na všelijaké dotazy. Vřele doporučuji!

Jana Drechselová

Miluško a Ivánku,chtěla bych moc moc poděkovat za úžasné webináře. Je to opravdu výhoda - sednout doma k počítači, připojit se a dozvídat se spousty zajímavých informací i s možností chatu. Jsem vděčná za vše, co pro nás děláte a mám vás ráda :-)

Jana Pazderková

Vnukl mi nové poznatky o stravování podle krevních skupin. Webinář je báječný v tom,že můžete sedět doma v teple, nemusíte se potloukat po cizích místnostech, jste tam sám a můžete se plně soustředit na výklad lektora.
(Krevní skupiny a výživa)

Dana Pouperová

Pochopila jsem funkci žlučníku a návazných orgánů.. Děkuji Milušce a Ivanovi za přínos jejich webinářů, které mi hodně vysvětlují a pomáhají se v sobě vyznat a pochopit sama sebe.
(Ten můj zlobivý žlučník)

Jana Veselá

Vzniklo mnoho dalších otázek, které budou určitě někdy zodpovězeny. Nechybělo nic, jenom případná praxe na sobě, popis svého obličeje, jak jsem si ten seminář zapomatovala. Doporučuení - chcete-li být zdraví, tak se podívejte do zrcadla...
(Kurz základů pohledové diagnostiky)

Jarmila Bartošová