Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

My všichni lidé jsme na té jedné lodi. A tak jenom hlupák dělá to, co těm druhým škodí. A pokud v zakázaném pásmu loví, loví tu svou kořist, tak tím spravedlivým trestem si může být i zcela jist. Vždyť i bez té kořisti má co jíst. A pak se rmoutí, ale z toho průšvihu se hned tak lehce nevykroutí. Ale každý z nás se učí, a jen ten trošku proškolený ví, že mu není všechno dovolený a tak za sebe ručí.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna dávka Strong Bones obsahuje tolik vápníku jako jedna sklenice mléka nebo 1 porce sýra, a tolik hořčíku jako 4 sklenice mléka nebo 3 porce (100g) sýra!? A přitom mléko obohacené o syntetický vitamín D organismus o hořčík okrádá?!

Webináře

Webinář je internetová varianta běžného krátkého semináře (či spíše přednášky 1 - 2 hodiny), při které můžete sedět doma nebo v zaměstnání a v internetovém prohlížeči svého počítače vidíte a slyšíte lektora, vidíte jeho prezentaci a můžete s ním třena on-line komunikovat (textem, hlasem, obrazem).
Webináře bývají bezplatné nebo placené a slouží většinou k předání základních nebo doplňkových informací např. před nebo v průběhu nějakého kurzu.

Zde je seznam ukázek našich dřívějších webinářů:

Přístup k následujícím příspěvkům mají jen přihlášení uživatelé. Přihlaste se nebo si zaregistrujte svůj účet

Webináře o zdraví, diagnostice a numerologii
Astrologie devíti planet
Zdrojem informací o sobě může být mimo dalších zdrojů stará čínská metoda Astrologie devíti planet. Tato metoda zobrazuje svět jako "všespolusouvisející". Zahrnuje vše, co existuje, planety, čísla, roční období, chutě, barvy, pocity, čas, orgány atd. a vysvětluje vzájemné souvislosti všeho se vším, protože tak to je, nic není náhoda, vše, co se děje s námi a okolo nás má smysl a význam, jen ho pochopit.
Biorezonanční terapie kdekoliv a kdykoliv
Na webináři vám více představíme podstatu a výhody této terapie a současně vám předvedeme na trhu jedinečný přístroj BioHarmonex, pomocí kterého si můžete provádět biorezonanční terapii skutečně kdykoliv a kdekoliv (např. v závislosti na orgánových hodinách našeho těla). Nemusíte nikam chodit, dokonce nemusíte ani přerušovat jakoukoliv vaši činnost...
Bolesti hlavy
Každá bolest nás zastavuje - bolest hlavy nás naprosto ochromuje, nejsme schopni ničeho, dokonce ani zalézt do postele a zaspat to. V bezradnosti saháme po prášku, neznáme jiné východisko, chceme už mít konečně zase klid. Ale nic se přece neděje náhodou, i bolest hlavy potřebujete - chcete se dozvědět, proč?
Bolí mě kolena! Mám revma...
Artroza neboli revma je degenerativní onemocnění kloubů, které prý přichází v určitém věku a nikdo se mu nevyhne. Je ale s podivem, že bolestí kolen, jejich otoky a revmatismem trpí tolik především žen a to ve velmi mladém věku. Proč? Že by zde byly také nějaké jiné, skryté souvislosti?
Detoxikace tlustého střeva
Střevo je základem našeho zdraví. V jakém stavu máme střeva, tak se cítíme a tak vypadáme.
Síla našeho imunitního systému závisí na stavu našeho střeva ze 70 až 90%!!!
Tlusté střevo je orgánem odpuštění, detoxikací se zbavujeme nejen starých a nepotřebných nečistot v našem těle, ale i starých a nepotřebných křivd a ublížení v naší duši...
Chemická žranice aneb víte co jíte?
Zajímáte se o to, co jíte? Setkali jste se již s informacemi, že mnoho potravin neslouží našemu užitku, ale škodí nám? Víte o přídatných látkách v potravinách a co nám mohou způsobit? Určitě jste tyto informace zaslechli a nebo se jimi intezivně zabýváte. Máte v tom trošku chaos a potřebujete získat přehled a nadhled?
Jak se postavit k ptačí, prasečí či jiné chřipce
Proč je třeba udržovat lidi stále ve strachu? Komu a čemu to slouží? Proč my sami to potřebujeme? Je možné se k tomu postavit jinak? A jak? Lze se k (prasečí i každé jiné) chřipce postavit jinak, než slyšíme z televize nebo u doktora?
Jak se starat o své ledviny a vztahy
Podle východní medicíny každý z našich odgánů souvisí s naším chování a jednáním v některém směru. Na stavu našich ledvin se vždy odráží, jaké máme vztahy s druhými lidmi. A vemte jed na to, že to tak funguje...
Vztahy jsou to nejdůležitější, co v životě máme, protože nebýt vztahů, ani nevíme jací vlastně jsme. Nevíme kdo jsme...
Webinář je určen těm, kteří cítí, že něco s jejich ledvinami či vztahy není v pořádku.
Jak shodit přebytečná kila přírodní cestou
Nevíte, proč se na vás nabalují tuky? Nechtějí se vám držet tyranizující diety? Nemáte chuť trávit hodiny v potu v posilovně? Chcete shodit jednoduše a zdravě? Zajímá vás, po čem přibíráte a co je naopak pro vás faktorem váhového úbytku? Chcete se na svá "kila" podívat i jinak?
Jarní únava
Trpíváte každé jaro zvýšenou únavou? Máte intenzivní pocit, že vám schází sluníčko a potřebujete dobít baterky? Máte chuť podívat se na tento každé jaro se opakující "problém" jinak? Zajímají vás souvislosti a proč tomu tak je? Podíváme se na únavu i z hlediska duchovních souvislostí...
Krevní skupiny - psychologická typologie a výživa
Krevní skupina je klíčem... k čemu? K pochopení, jací jsme, jaké máme dispozice, jak umíme komunikovat a fungovat s ostatními, jaké máme obranné reakce, jaká životní realizace je pro nás nejlepší - zkrátka je to jedna z metod, jak poznat a pochopit sám sebe a reálně také se sebou něco dělat, něco na sobě změnit.
Mám problémy s pokožkou
Trpíte ekzémy, vyrážkami, akné, lupénkou, opary či jinými kožními potížemi? Máte pocit, že mastičky od lékaře vám nepomáhají a když, tak jen po dobu mazání a některé vás ničí jinde (např. kortikoidy)? Nebo myslíte, že to bez nich nejde?
Mám problémy s tlakem
Vysoký či nízký tlak je dnes téměř samozřejmě přijímaný neduh, který se údajně objeví jednou každému a vyléčit jej prý nelze. Jsme ochotni přijmout tento verdikt a užívat léky do smrti? A tím si přivodit další nemoci? Nebo se chceme zamyslet nad příčinami, souvislostmi, pochopit, proč se mi tak děje a jak se tedy tohoto problému - daru - zbavit?
Mám problémy s trávením
Trpíte nadýmáním, častou nevolností, máte dvanácterníkové či žaludeční vředy, míváte průjmy či zácpy, cítíte hořko v ústech nebo vás pálí žáha? To vše může být zapříčiněno špatnou funkcí tenkého střeva. Tenké střevo je párovým orgánem srdce a proto jakékoliv potíže s ním jsou jen předzvěstí potíží horších, srdečních. Chcete čekat?
Na respirační choroby nepotřebujete antibiotika ani očkování
Blíží se každoroční období viróz, chřipek, rým a kašle, s tím spojený zápach z úst, pocení, hory kapesníků, čas, ztracený v ordinacích, problémy s absencí v práci,...
Můžeme se strachovat, anebo se můžeme snažit pochopit, proč tomu tak každoročně je a co s tím můžeme udělat sami. Bez antibiotik i očkování...
Období péče o srdce a tenké střevo
Nastupuje ranné léto a s ním i čas vlády srdce a tenkého střeva. Pokud vás zajímá, co sami můžeme pro tyto orgány a tedy pro sebe udělat, přihlaste se na náš webinář.
Padají mi vlasy
Pokusíme se vám vysvětlit, jaké oslabení nám tělo signalizuje nepěknými vlasy. Ukážeme si ony souvislosti, abychom mohli stav změnit. Věřte tomu, že vše je řešitelné, pokud známe příčinu a tu řešíme. Budete překvapeni, jak jednoduché to je...
Plísně, mykózy, kvasinky, ženské výtoky a jak na ně
Trpíte výtoky, máte špatné stěry na mandlích, někde usídleného nějakého zákeřného koka? Máte plíseň kdekoliv na kůži, pod nehty nebo ve vlasech? Jak dlouho se svého problému pomocí klasické medicíny zbavujete? Nabízíme tak jednoduché řešení, že nebudete věřit. Je jen otázka, zda informace zpraktikujete - ale to je jen a jen na vás...
Přečkáme zimu ve zdraví a bez lékaře
Vše se vším souvisí a i nemoci z nachlazení mají své příčiny v našem předchozím chování a postojích. Jsme to my, kdo si nemoci způsobuje, a měli bychom to být zase my, kdo se s nimi dokáže vypořádat.
Překyselení organizmu aneb o živé a mrtvé vodě
Pitím nekvalitních tekutin, špatným jídlem, vzduchem a taky stresem - zkrátka nedobrým životním stylem znečišťujeme a překyselujeme své tělo. Důsledkem je mnoho tzv. "civilizačních" chorob. Jak se tomu postavit a jak k nápravě využít "živou a mrtvou" (zásaditou a kyselou) vodu se dozvíte na tomto webináři.
Ten můj zlobivý žlučník!
Žlučník je dirigentem celého organismu. Souvisí s problémy, které nás ani nenapadnou, např. s ženskými výtoky, bolestmi hlavy, problémy s pletí, řezání očí... Pokud vás zajímá komplexní pohled na tento často zlobivý orgán, zúčastněte se našeho webináře. Pokusíme se vám ukázat souvislosti.
Webináře o lásce, vztazích, mravních, duchovních a podobných záležitostech
Jak si správně přát aneb poznejte tajemství
Myslíte si, že jste vláčeni osudem bez možnosti ho ovlivňovat? Zapomeňte na to! Tvůrci svého života jste jen vy sami! Povíme si o jednoduchých praktikách, jak přesvědčit sám sebe, svůj rozum, že přání se plní. Řekneme si o tom, jak vesmír funguje a my v něm.
O lásce a vztazích v našem životě
V tomto webináři se pouze lehounce dotkneme tak širokých témat, jako je láska a vztah k sobě samým, k partnerovi, k rodičům a dětem, k "cizím" lidičkám, ale také třeba ke své práci, penězům a podobným tolik důležitým "přízemnostem", patřících neodmyslitelně k našemu životu a v zdánlivém protikladu také k Univerzu (Bohu), kolektivnímu vědomí, sexualitě. Zmíníme se i o nových podmínkách pro lásku a vztahy v novém tisíciletí.
Poselství vánočních svátků
Pojďme se podívat na hlubší poselství těchto krásných, ale tak krátkých svátků, a zkusme si z nich odnést větší dárky než ty, které najdeme pod stromečkem :-)
Síla ženy
Každá žena si přeje být šťastná, milovaná a mít partnera, po jakém touží. Uvědomuje si ale také každá, že má přesně takového partnera, kterého v danou chvíli potřebuje, tudíž je pro ni vždy ten dokonalý? Umíme pochopit svou ženskou sílu, jsme si vědomy schopnosti své tvorby partnerství, rodiny a svého vlastního štěstí?
Umíme milovat své děti?
Každý rodič miluje své dítě, umí ale správně tuto lásku chápat a dávat? Vnímáme děti jako někoho, kdo je na nás závislý a koho musíme vychovávat, nebo jako někoho, kdo nás obohacuje a přináší nám jisté šance pro svůj posun ve vlastním životě?