Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Moudrému stačí to, co má, pošetilý pláče pro to, co nezískal.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

AKCE TÝDNE: Curcuma Pro 3+1 ZDARMA

Curcuma Pro 3+1 ZDARMA!

(pouze v týdnu od 6. - 12. 8. 2018)


Dobrý den, zajímalo by mě, jak je možné, že po pěti tabletách/ 1denně/ Curcuma Pro jsem nezaznamenala ŽÁDNOU bolest už čtvrtý měsíc. Mezi bederními obrali mám malou mezírku, která mi před tím bránila nomálnímu pohybu. Mohla jem fungovat jen od rána do 17:00 odpoledne a pak už jsem se jenom plazila, protože mi bolet střílela přes celou nohu až do kotníku. Byla jem i na vyšetření u oborníka a ten mi nabídl prášky od bolesti. Ty jsem odmítla. Poslal mě na rehabilitace, ale nezaručil, že by mi to mohlo pomoct. Bylo to ještě horší a vzdala jsem to. Užívala jsem i Join Protex, ale neměl tak rychlý efekt, jak Curcuma. Můžete mi to prosím nějak vysvětlit? Děkuji pozdravem M. H.

Dobrý den, děkujeme za příjemný ohlas na Curcumu. Je výborné, že nám z vlastní zkušenosti potvrzujete úžasnou sílu bylin. Kurkuma patří mezi tradiční léčivé byliny strého Řecka, tradičních čínských mistrů i ajurvédské medicíny. Je často vyhledávaným kořením i léčitelskou bylinkou pro zlepšení zažívání, zvýšení imunity, ochraně jater, posílení srdce a především k léčbě artritid. Studie prokázali, že přináší úlevu od ranní ztuhlosti, tlumí otoky kloubů i jejich bolest.