Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Na začátku vztahu pokládáš za štěstí, že je tvůj partner s tebou. Někdy později začneš věřit, že tvůj partner může být rád, že ty jsi s ním.
 

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

Odkazy

Jak se zbavit strachu

Tématem celého semináře byl strach. Co vlastně je a proč ho máme a potřebujeme? Jak ho pochopit a co s ním dělat? Je dobré se ho vlastně zbavovat?

Snažili jsme se pochopit souvislosti strachu a zdravotních potíží z hlediska celostního pohledu na člověka, pokusili se pochopit duchovní příčiny nemocí, založených na strachu, a také si řekli, co s tím můžeme dělat a jak vše změnit pomocí změny mysli, stravy, cvičení, atd.

Podívali jsme se na strach z hlediska numerologie, pokusili se najít ve svých číslech výzvy a úkoly, které jsme si v této oblasti zvolili.

A zpívali mantry, tančili, dýchali, protahovali se, užívali sluníčka, povídali, hladili se a objímali, usmívali se na sebe, popíjeli vínečko a zpívali...

Podle ohlasů byl tento seminář zvláštní, výjimečný - asi proto, že se sešli praví lidé ve správný čas na správném místě :-)

"Ahojík, ještě to není ani týden a už se mi po vás moc stýská. Bylo nám s vámi krásně. Domča první večer probrečel, že se chce odstěhovat blízko k vám, nejlíp do České Lípy :-) Prostě celý víkend byl suprový a moc nám pomohl. Načerpala jsem zase energii. A moc se těším, až se zase uvidíme." Jana

"Milá Miluško a Ivánku, ještě jsem od víkendu jak pod vlivem drog, takže se teprve nyní dostávám k možnosti ještě jednou poděkovat za úžasný seminář. Děláte pro můj vzájemný vztah s Láďou nesmírně moc. Po setkání s vámi, jako když nás někdo polije živou vodou. Důležité vždy je, že si člověk uvědomí svoje hodnoty a poodhalí něco o tom druhém, abychom pochopili jeho jednání. Opět jste obohatili náš život, děkujeme, že vás máme." Jiřinka a Láďa

"Ahoj, dojela jsem domu plna dojmu a krásného pocitu, který si stále pěstuji v sobě. Tolik objetí, láskyplných slov a pohledu jsem neměla ani nepamatuju. Moc ti chci poděkovat za tu krásnou atmosféru, kterou jste s Ivánkem vytvořili. Nabila jsem se tak krásnou pozitivní energií, až se mi to nechce věřit. Mám úplně jiný pohled na věci, které se dějou okolo mně. Nevím čím to je, ale byla jsem na semináři už asi po čtvrté nebo popáté, ale ne vždy mi věci docvakly tak jako teď. Asi jsem se i já dále posunula ve svém vývoji anebo co?" Danuška

"Ahoj,doufám,že budete dělat podobný seminář jako byl teď ve Splavech a že mi vyjde se zas zúčastnit. Bylo to super a moc poučné." Lenička

Jsme to my, kteří děkují :-)

Bez vás by nebylo nic, bez vás bychom neměli nikoho, na kom si zkoušet, co stále neumíme a potřebujeme si trénovat, děkujeme!

Máme vás moc rádi a také se nám už teď stýská. Zase na jaře na viděnou! A slíbeno máme i našeho učitele Milana Walka, tak se necháme překvapit.
S láskou Milunka a Ivánek