Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Není nutné konat mužské skutky, abyste dokázala světu, že jste člověk. Důležité je žít v souladu se svými ženskými energiemi, pak vytvoříte krásný harmonický svět, v němž bude vládnout radost,klid a štěstí. To je cesta ženy.

Poslední komentáře

Na okraj

Co nám říkají bledé líce?
Nepulzující, sevřený, udušený život, který dáváte sobě sami. Snášíte ho, aniž byste našli sílu postavit se osudu, podmínkám, které máte řešit a prožít si.

Mám problémy s tlakem

Celý obsah této stránky je přístupný pouze pro přihlášené uživatele.

Přihlaste se nebo si zaregistrujte svůj účet.

Vysoký či nízký tlak je téměř samozřejmě přijímaný neduh, který se údajně objeví jednou každému a vyléčit jej prý nelze. Jsme ochotni přijmout tento verdikt a užívat léky do smrti? A tím si přivodit další nemoci? Nebo se chceme zamyslet nad příčinami, souvislostmi, pochopit, proč se mi tak děje a jak se tedy tohoto problému - daru - zbavit?

20.5.2010
Místo konání: 
Webinář - internetový seminář