Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Každý má výhradní právo rozhodnout se pro lásku. Tak hledejte, přemýšlejte, dokud nepřijdete na to, že přemýšlet nemusíte.

J. Lengyel

Poslední komentáře

Na okraj

Při bolestech žaludku vypusťte ze stravy kořeněná jídla, pokrmy z masa a mléčné výrobky. Místo soli používejte GOMASIO. To se nedá v obchodě koupit, ale snadno si ho vyrobíte. Recept najdete v naší Kuchařce.

Přečkáme zimu ve zdraví a bez lékaře

Vše se vším souvisí a i nemoci z nachlazení mají své příčiny v našem předchozím chování a postojích. Jsme to my, kdo si nemoci způsobuje, a měli bychom to být zase my, kdo se s nimi dokáže vypořádat.

Pochopme příčiny a vezměme život do svých rukou.

Aktivujme ve svůj prospěch, protože jen každodenní péče o sebe nám umožní získat pevnou stabilitu, ze které je možné směřovat dál, výš, k posunu v duchovní oblasti.

Tělo je posvátná schránka naší duše, jiný model než ten, který máme, nedostaneme, starejme se tedy o něj jako o vlastní. Čím pevnější a silnější bude, tím větší krok můžeme udělat v pochopení svých životních úkolů.

Záznam tohoto webináře zatím není k dispozici..