Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Buddha a ďábel jsou jeden druhému vždy nablízku.

Buddhistické přísloví

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že zánět ledvin znamená zlost na partnera, nechuť s ním snášet společný život, pocity ublížení ve vztahu ke světu? Následné bolesti v zádech a při močení jsou v myšlenkách rány do zad, dloubnutí pod žebra i horší přání odplaty, to, co jsme vysílali k druhým.

Přečkáme zimu ve zdraví a bez lékaře

Vše se vším souvisí a i nemoci z nachlazení mají své příčiny v našem předchozím chování a postojích. Jsme to my, kdo si nemoci způsobuje, a měli bychom to být zase my, kdo se s nimi dokáže vypořádat.

Pochopme příčiny a vezměme život do svých rukou.

Aktivujme ve svůj prospěch, protože jen každodenní péče o sebe nám umožní získat pevnou stabilitu, ze které je možné směřovat dál, výš, k posunu v duchovní oblasti.

Tělo je posvátná schránka naší duše, jiný model než ten, který máme, nedostaneme, starejme se tedy o něj jako o vlastní. Čím pevnější a silnější bude, tím větší krok můžeme udělat v pochopení svých životních úkolů.

Záznam tohoto webináře zatím není k dispozici..