Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Není většího a důležitějšího člověka než ten, kterého jsi právě potkal.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že vitamín C není účinný jenom proti chřipce?
Jeho účinky na lidský organismus jsou velmi široké. Například zdravá pokožka, kosti, šlachy, chrupavky, vazy, cévy, dásně, zuby, výroba energie, růst, odolnost proti infekcím, hojení ran, vstřebávání železa, kontrola hladiny cholesterolu v krvi, atd.

Adhd

Dobrý den, mám dceru 3,5. Má ADHD se sklony k sebepoškozování a ubližuje někdy i mě. Byla narozena o neco dřív, váha 2 kila, pár dní v inkubatoru. Od malička nas trápili problémy. Pupeční kyla, na kontrolu chodime dodnes, drive alergie na laktozu, postupne vymyzela, rok a pul jsme cvičili vojtovku 4 stupeň z 5. Nemela svuj klid. Hodne plakala, malo spala. Je neklidná, hodne se vzteka, boucha hlavou, trha si vlasy, nekdy i me, vyzaduje hodne pozornosti a kazi se ji hodne zuby a byva casto nemocna. Doporučili by jste mi nějaké přípravky, děkuji moc.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

dítě vždy ukazuje na nevyřešené výzvy svých matek, je třeba, abyste vy začala nějakým způsobem ventilovat svou uzavřenou energii v sobě tím, že budete dělat, co milujete a budete komunikovat o svých pocitech. Máte plnou rovinu energie, jste jedna z nejsilnějších energiií - 8 Země, ale máte izolovanou trojku a izolovanou jedničku. Máte v sobě ohromné množství mužské nevybouřené energie, a v podstatě vaše dcera ji skrze sebe dostává ven. Nemoci dětí do šesti let jsou nemoci matek

Vy vykročte k ženskému fungování do Žena je láska a spolupracujte s námi, tím se naučíte rovnováze v tom, že silnou energii budete konstruktivně používat a pak budete ve vztahu pasivní a trpělivou ženou bez mužských tendencí. 

Dcera potřebuje péči a pozornost, zdravé stravování, žádné cukry, sladkosti, bílou mouku, pečivo, mléčné výrobky. Přečtěte si článek o cukru a ADHD.

Vaší dceři dávejte Organic Noni (2 polévkové lžíce) na zklidnění psychiky a Ocean (2 polévkové lžíce) na doplnění minerálů, jsou v tekuté formě. K tomu multivitamíny na doplnění živin Lion D nebo Sugar Free Gumyes.

Vše si pořídíte v empatia.shopu

Jinak se dceři věnujte, je třeba ji fyzicky vyčerpávat, hodně chodit ven, sportovat, aktivovat, jinak se nevybouřená energie bude obracet proti ní. Držím palce k prvnímu kroku a rychlé akci!

s láskou vaše Empatia