Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nejnebezpečnější člověk na světě je ten, kterého nikdo nevede. Věří vlastním vizím a naslouchá svému vnitřnímu hlasu, nikoli však ostatním lidem. Vůli Boží ztotožňuje s vlastním srdcem... A když si věří natolik, že komunikuje s druhými a působí dojmem svatého, může svést celé město, duchovní řád či dokonce národ. Svět je pokryt jizvami, které tito vizionáři způsobili.

Thomas Merton

Poslední komentáře

Na okraj

Potravní doplňky CaliVita®, jsou připraveny výlučně z přírodních látek, prodávají se již více jak půl století a dnes ve zhruba 35 státech světa, poskytují pomoc miliónům lidí, kteří mají zájem o své zdraví.

Adhd

Dobrý den, mám dceru 3,5. Má ADHD se sklony k sebepoškozování a ubližuje někdy i mě. Byla narozena o neco dřív, váha 2 kila, pár dní v inkubatoru. Od malička nas trápili problémy. Pupeční kyla, na kontrolu chodime dodnes, drive alergie na laktozu, postupne vymyzela, rok a pul jsme cvičili vojtovku 4 stupeň z 5. Nemela svuj klid. Hodne plakala, malo spala. Je neklidná, hodne se vzteka, boucha hlavou, trha si vlasy, nekdy i me, vyzaduje hodne pozornosti a kazi se ji hodne zuby a byva casto nemocna. Doporučili by jste mi nějaké přípravky, děkuji moc.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

dítě vždy ukazuje na nevyřešené výzvy svých matek, je třeba, abyste vy začala nějakým způsobem ventilovat svou uzavřenou energii v sobě tím, že budete dělat, co milujete a budete komunikovat o svých pocitech. Máte plnou rovinu energie, jste jedna z nejsilnějších energiií - 8 Země, ale máte izolovanou trojku a izolovanou jedničku. Máte v sobě ohromné množství mužské nevybouřené energie, a v podstatě vaše dcera ji skrze sebe dostává ven. Nemoci dětí do šesti let jsou nemoci matek

Vy vykročte k ženskému fungování do Žena je láska a spolupracujte s námi, tím se naučíte rovnováze v tom, že silnou energii budete konstruktivně používat a pak budete ve vztahu pasivní a trpělivou ženou bez mužských tendencí. 

Dcera potřebuje péči a pozornost, zdravé stravování, žádné cukry, sladkosti, bílou mouku, pečivo, mléčné výrobky. Přečtěte si článek o cukru a ADHD.

Vaší dceři dávejte Organic Noni (2 polévkové lžíce) na zklidnění psychiky a Ocean (2 polévkové lžíce) na doplnění minerálů, jsou v tekuté formě. K tomu multivitamíny na doplnění živin Lion D nebo Sugar Free Gumyes.

Vše si pořídíte v empatia.shopu

Jinak se dceři věnujte, je třeba ji fyzicky vyčerpávat, hodně chodit ven, sportovat, aktivovat, jinak se nevybouřená energie bude obracet proti ní. Držím palce k prvnímu kroku a rychlé akci!

s láskou vaše Empatia