Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Jsem pokorný k zemi, jsem pokorný k obloze, jsem pokorný k úsvitu, jsem pokorný k soumraku, jsem pokorný k modrému nebi, jsem pokorný k temnotě, jsem pokorný k slunci, jsem pokorný k tomu, jenž stojí ve mně a promlouvá se mnou, některé z těchto věcí stále na mne hledí, nikdy se neztratím z dohledu, proto musím říkat pravdu, to proto vždy říkám pravdu, držím svá slova pevně na své hrudi.

Tom Torlino Navaho
kolem roku 1890

Poslední komentáře

Na okraj

Museli byste vypít 10 lahví červeného vína a zkonzumovat 4 kg lososa, abyste získali resveratrolu a koenzymu Q10 jako v jediné kapsli přípravku Resveratrol PLUS!

Akné, akné, akné

Dobrý den.
Vím, že se tu akne hodně řeší, ale tak napíšu tu přesně muj problem. Je mi 15, to je asi to nejhorší období, co se akne tyče. Mám ho po celém obličeji, nejvíc me ale trápí na bradě, toho se nedokážu zbavit. Používala jsem různé masičky atd. Měla jsem od kožní zinerit, ktery mi moc nepomohl, tak mi předepsala Differine krém, ktery jsem použivala asi pul roku zpátky. Ten mi taky moc nepomáhá, ale mám ho zatim jen asi 2 tydny, takže snad pomůže. Na čele se to trošičku lepší, ale na bradě a tvářích ne. Na te bradě mam ty pupinky pořad, nikdy se jich nezbavim uplně, vždycky zustanou červene fličky a všimla jsem si, že na čele mam strašně moc jizev, přitom jsem si akne nikdy netlačila. (právě kvuli toho). Vím, možná je to i tim, že nemam v rovnovaze hormony, mám hodně ochlupení, strašně moc mi vypadavaji vlasy a nemám žádná prsa, ale moje doktorka mi řekla, že s tím nic dělat nebudem, že do mě žádné hormony rvát nebude. Už fakt nevím co mám dělat, ne, že se stydím za akne, tak se stydím i za ochlupeni po celem těle (hlavně na břišku a zadech) a nemužu si vzit ani tričko s výtřihem, když v něm nic nebudu mít:(.

Odpověď na dotaz: 

Milá zoufalko :-)
Nezoufej a zkus užívat vojtěšku Green Health (2-2-2 před jídlem) a pupalku Evening Primrose Oil (1-1-1 po jídle). Zřiď si členství v CaliVitě a budeš mít členské ceny. Ze svého jídelníčku vyřaď všechny mléčné výrobky, všechny sladkosti, bílé pečivo a bublinky, pij čistou vodu z vodovodu nebo bylinkové čaje. Garantuji ti, že za tři měsíce nemáš ani pupínek!
Vojtěška tě odkyselí, to je hlavní důvod vzniku akné, a působí protizánětlivě, tudíž hojí kůži. Pupalka pomáhá hormonálnímu vývoji ženy (je zkouškami prokázaný vliv pupalky na ženské orgány, nejen pohlavní, ale i prsa, při dávkování 3-3-3 po dobu několika měsíců došlo ke zvětšení prsou i o dvě čísla!). Pro tebe je důležité, že budeš nabývat pomalu a jistě ženské tvary a budeš zjemňovat, zbavovat se chloupků na těle.
Žádná mastička nic nespraví a buď šťastná, že ti doktorka nechce předepsat hormony, ty všechno jen zhorší, žádné neužívej! Zadej si do vyhledávače v Empatii Hormonální antikoncepce a čti :-)
Tvá Empatia s láskou