Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Amen, pravím vám: neobrátíte-li se a nebudete jako děti, nemůžete vejít do království nebeského.

Ježíš Kristus

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

Alopecia u dieťaťa

Dobrý večer, 

moj 14 rocny syn má atopický ekzém, poruchu štítnej zlazy a pred 3 rokmi u neho prepukla alopecia...sucasný stav už nemá nai obočie a mihalniceobry den.....mame s manzelom problem vo vztahu a neviem ci to nemoze byt pricina alopecie..dakujem za akukolvek odpoved

ďakujem za odpoveď

 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den, 

padání vlasů je přímý důsledek užívání hormonů na štítnou žlázu, nevím, zda jste i atopický ekzém "neléčili" hormonálními mastičkami. Přečtěte si tuto odpověď na podobný dotaz, je tam naznačeno i řešení. 

Souvislosti s vámi sedí až neuvěřitelně...

Nemoci do min. šesti let jsou nevyřešené problémy matky, atopický ekzém vypovídá o uzavřenosti a neschopnosti mluvit o tom, co mě trápí - je to projev vašich dvou izolovaných jedniček. Přečtěte si o atopickém ekzému podobný příběh. Ohromná touha něco změnit, ale prakticky člověk stojí na místě - chybějící pětka, a jen přemýšlí o tom, co by měl změnit ten druhý, všechno v hlavě až do extrémních představ a žárlivosti - izolovaná trojka. Touha a chtění, ale skutek utek - snížená funkce štítné žlázy u syna, u vás plná rovina energie,, která vám dává tak velkou sílu, že byste měla překládat vagony k tomu, že rozhodně musíte dělat práci, kteoru milujete a kterou budete odvádět tuto silnou mužskou aktivní tlačící energii. Nevím, zda to děláte, ale sedí to velmi. K tomu jste 3 Dřevo, kam patří orgány játra a žlučník a signál jejich přetížení jsou padající vlasy. Váš syn je 5 Země, je vaším energetickým žákem - viz vztahy podle A9P. Podívejte se na Hamornické vztahy na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, dále na Tolerovat je láska - je to program pro vás Dřevo. A nejvíc potřebujete ženské programy a najít skutečnou cestu k ženství. Podívejte se na mé zpovědi na Žena je láska, přidejte se k výzvě Jsem skvělá žena, kupte si mou knížku Žena je láska, vše vám pomůže.

Ptáte se, jak pomoci synovi a zda jste nezapříčinili jeho nemoci. No, nenazvala bych to úplně takto, ale ano... Je to důsledek všech situací a okolnosti, toho, jací jste a jak tvoříte jeho svět. Jenže on si vás pro svou životní školu vybral, věděl, do čeho jde a co budete tento život řešit, jeho duše rozhodně nestrádá, ale sbírá zkušenosti i skrze vás, a připravuje si půdu na to, co chce řešit vědomě v dospělosti. Vina neexistuje, nemusíte se ničím trápit. Život je tak zařízený a naše děti jsou i pro nás učiteli - měla byste se od něj poučit a hledat způsoby, jak s ním jako jeho učitel fungovat, jak ho podporovat, jak s ním být přítel.

Přečtěte si článek: Proč sem přicházíme

Změňte sebe v tom, co vás váš syn učí, zastupte svou cestu a svého syna jen podporujte fyzicky, protože duchovní příčiny jeho nemocí jsou v základu vaše, on je přebírá a na vás uvidí, jak se s těmi výzvami vypořádáváte, jak se léčíte, staráte o sebe - a jen tak mu můžete pomoct, že ho budete inspirovat sama sebou. 

Jemu bych dávala toto:

Ocean (hormony vysadit) 3 polévkové lžíce ráno na lačno + Sylimarin Plus (2-2-2) na podporu jater + Super Soya Lecitin (5-5-5) + Arginin (1-1-1) + Super Mega 50 (1-1-1)  + vojtěšku Green Health 2-2-2

Vše si pořídíte v empatia.shopu

Je toho hodně a bude to na dlouho, ale i váš syn toho má hodně a už dlouho :-) Je ale jen na jeho rozhodnutí, zda to chce polykat.... netlačte na něj!

Podívejte se na modul Jak mít zdraovu rodinu, projděte si vše doporučené a já vás čekám na startu vaší nové cesty kdekoliv! Začněte žít svůj život, hledejte sama sebe.

s láskou vaše Empatia