Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Když bereš si svou ženu, svého muže, když žiješ se svým partnerem, bereš si zároveň úkol jí, jemu pomáhat. Milujte se a množte se. Nechť vaše láska je opravdovou láskou. Nechť vychází z duše a tělesné projevy ji doplňují a umocňují. Pokoj vám, štěstí a lásku do vašich životů.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Ostropestřec mariánský zvyšuje tvorbu a vylučování žluči, regeneruje jaterní buňky, působí proti tvorbě žlučových kamenů. Je to obecně výborný podpůrný prostředek při jaterních onemocněních. Drcená semínka smíchaná s hroznovým cukrem se rozkoušou, a to v době činnosti jater a žlučníku, tzn. na noc.

Odkazy

Angiom

Dobrý den, 

přečetla jsem Vaši knížku a moc si vážím práce, kterou děláte. 

Obracím se na Vás s dotazem, zda byste mi mohli poradit, co by dle Vašeho názoru mohlo být příčinou vzniku angiomů a problémů s cévním systémem, případně jakým způsobem těmto problémům předcházet (psychika, doplnění vitamínů, detoxikace, změna životního stylu). Ráda bych začala řešit příčiny namísto následků.

Již delší dobu se mi tvoří na těle malé červené skvrnky (angiomy). Pravidelně chodím na dermatologii, kde jsou mi odstraňovány elektrokauterem. Jeden větší se mi vytvořil na palci pravé ruky (cca1mm), vadil mi při běžných pracích, měla jsem pocit, že bych ho mohla omylem strhout. Po elektrokauteru došlo k jeho zvětšení za měsíc z 1mm na 7 mm) a dále má tendenci se zvětšovat. Zatím nenacházím odpověď na otázku, proč se mi  angiomy tvoří. Krom angiomů vnímám na levém lýtku jednu křečovou žílu, a počínající CHŽI na dolních končetinách. V leže, při větší fyzické zátěži či při smíchu mi nabýhá žíla na čele (uprostřed). 

Jsem si vědoma, že síla lidské mysli a psychiky je bezbřehá. Mám s tím osobní zkušenost, kdy se mi vyřešením osobního vztahu podařilo vyléčit dlouhodobé problémy s ektropiem děložního čípku bez operativního zásahu. Neustále se sama sebe ptám, co mám změnit a co se mi tím tělo snaží říct, ale přiznám se, že zatím jsem schopna rozklíčovat pouze potřebu změny zaměstníní a vložení pravidelného aktivního pohybu do každého dne.  

charakter zaměstnání: sedavý, nepřináší mi radost ani flow (což mi není příliš přirozené. Ráda se hýbu, tančím. Snažím se alespoň co hodinu projít po místnosti a protáhnout)

Děkuji velice za Váš čas a pomoc

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den a děkuji :-)

Přičina vašich potíží je v játrech, játra jsou zodpovědná za stav naší krve. Přečtěte si podobný dotaz na podobný problém, příčina je v podstatě stejná. Najdete tam i doporučení, s čím začít - s jaterní kůrou. Pokud máme fyzické problémy na těle, nejde je vyléčit bez podpory těla, pokud pochopíme příčinu a snažíme se změnit, tak stejně to tělesné oslabení nezmizí, ale přesune se jinam. Proto je k odstraňování potíží potřeba přistupovat celostním způsobem - léčit tělo, mysl a vědět, proč, tj. rozumět, proč to chce má duše. Přečtěte si článek Když všechno selže a Co je to přírodní léčení.
Jaká náhoda, že vaším nejohroženějším orgánem jsou játra a žlučník. Jste totiž 3 Dřevo podle Astrologie 9 planet a právě do tohoto prvku játra se žlučníkem patří. Podívejte se na energetickou růžici. Navíc máte dvě osmičky v mřížce, což je výzva učit se vidět všechno v životě pozitivně, takže to opět souvisí s nespokojeností a tím energii žlučníku a jater. K tomu máte zablokovanou komunikaci - dvě izolované jedničky - takže nic neřeknete, co se vám nelíbí (zase jde o energii nespokojenosti) a držíte to v sobě, abyste náhodou neublížila druhým, máte totiž rovinu empatie, která vám dává tendence myslet víc na druhé než na sebe. Doporučuji program Tolerovat je láska, kde se naučíte být spokojená, a hlavně vyjadřovat to, co se vám nelíbí. Pokud máte mou knížku Žena je láska, tak se věnujte především kapitole o tom, jak sdělovat své pocity :-)
V nespokojenosti vás drží i to, že neuplatňujete svou energii podle své krevní skupiny, jste vůdce a nemůžete sedět na židli a dělat práci pro někoho jiného. Tímto doporučujii stravu podle krevní skupiny. A protože stojíte na místě v úkolech, které jsou pro vás životní, tak vám i cévy, kterými má proudit krev přímo k buňkám, točí a kroutí a dělají okliky, stejně jako vy hledáte okliky, proč nemůžete dělat to, co dělat máte. Já vás chápu, chybí vám pětka v datu narození, ale životní úkol je vždy takový, že ho můžeme zvládnout. Ostatně, dala jste si ho sama :-)
S láskou vaše Empatia