Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Aniž byste si to uvědomili, konzumujete to, co chce potravinářský průmysl. Je to on, kdo manipuluje s vaším podvědomím, kdo se dokonce cíleně snaží měnit vaše zvyklosti k "obrazu svému". Ano, u  nás už to není církev, kdo věřícím nařizuje, co mají jíst a kdy. Nezabrání tomu ani doporučení odborníků, přestože jsou (až příliš) jednoduchá. A státní kontrolní orgány jsou tím posledním, kdo by dokázal uchránit spotřebilete od podrazů potravinářského průmyslu a prodejců potravin.

Petr Fořt

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že prostata je symbolem mužského ega a že problémy s ní mají muži, kteří využívají nebo zneužívají vztah a nebo kteří se naopak cítí v podřízené roli? Zamyslete se nad svou láskou k ženám a nezapomeňte přitom na zinek.

Angiom

Dobrý den, 

přečetla jsem Vaši knížku a moc si vážím práce, kterou děláte. 

Obracím se na Vás s dotazem, zda byste mi mohli poradit, co by dle Vašeho názoru mohlo být příčinou vzniku angiomů a problémů s cévním systémem, případně jakým způsobem těmto problémům předcházet (psychika, doplnění vitamínů, detoxikace, změna životního stylu). Ráda bych začala řešit příčiny namísto následků.

Již delší dobu se mi tvoří na těle malé červené skvrnky (angiomy). Pravidelně chodím na dermatologii, kde jsou mi odstraňovány elektrokauterem. Jeden větší se mi vytvořil na palci pravé ruky (cca1mm), vadil mi při běžných pracích, měla jsem pocit, že bych ho mohla omylem strhout. Po elektrokauteru došlo k jeho zvětšení za měsíc z 1mm na 7 mm) a dále má tendenci se zvětšovat. Zatím nenacházím odpověď na otázku, proč se mi  angiomy tvoří. Krom angiomů vnímám na levém lýtku jednu křečovou žílu, a počínající CHŽI na dolních končetinách. V leže, při větší fyzické zátěži či při smíchu mi nabýhá žíla na čele (uprostřed). 

Jsem si vědoma, že síla lidské mysli a psychiky je bezbřehá. Mám s tím osobní zkušenost, kdy se mi vyřešením osobního vztahu podařilo vyléčit dlouhodobé problémy s ektropiem děložního čípku bez operativního zásahu. Neustále se sama sebe ptám, co mám změnit a co se mi tím tělo snaží říct, ale přiznám se, že zatím jsem schopna rozklíčovat pouze potřebu změny zaměstníní a vložení pravidelného aktivního pohybu do každého dne.  

charakter zaměstnání: sedavý, nepřináší mi radost ani flow (což mi není příliš přirozené. Ráda se hýbu, tančím. Snažím se alespoň co hodinu projít po místnosti a protáhnout)

Děkuji velice za Váš čas a pomoc

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den a děkuji :-)

Přičina vašich potíží je v játrech, játra jsou zodpovědná za stav naší krve. Přečtěte si podobný dotaz na podobný problém, příčina je v podstatě stejná. Najdete tam i doporučení, s čím začít - s jaterní kůrou. Pokud máme fyzické problémy na těle, nejde je vyléčit bez podpory těla, pokud pochopíme příčinu a snažíme se změnit, tak stejně to tělesné oslabení nezmizí, ale přesune se jinam. Proto je k odstraňování potíží potřeba přistupovat celostním způsobem - léčit tělo, mysl a vědět, proč, tj. rozumět, proč to chce má duše. Přečtěte si článek Když všechno selže a Co je to přírodní léčení.
Jaká náhoda, že vaším nejohroženějším orgánem jsou játra a žlučník. Jste totiž 3 Dřevo podle Astrologie 9 planet a právě do tohoto prvku játra se žlučníkem patří. Podívejte se na energetickou růžici. Navíc máte dvě osmičky v mřížce, což je výzva učit se vidět všechno v životě pozitivně, takže to opět souvisí s nespokojeností a tím energii žlučníku a jater. K tomu máte zablokovanou komunikaci - dvě izolované jedničky - takže nic neřeknete, co se vám nelíbí (zase jde o energii nespokojenosti) a držíte to v sobě, abyste náhodou neublížila druhým, máte totiž rovinu empatie, která vám dává tendence myslet víc na druhé než na sebe. Doporučuji program Tolerovat je láska, kde se naučíte být spokojená, a hlavně vyjadřovat to, co se vám nelíbí. Pokud máte mou knížku Žena je láska, tak se věnujte především kapitole o tom, jak sdělovat své pocity :-)
V nespokojenosti vás drží i to, že neuplatňujete svou energii podle své krevní skupiny, jste vůdce a nemůžete sedět na židli a dělat práci pro někoho jiného. Tímto doporučujii stravu podle krevní skupiny. A protože stojíte na místě v úkolech, které jsou pro vás životní, tak vám i cévy, kterými má proudit krev přímo k buňkám, točí a kroutí a dělají okliky, stejně jako vy hledáte okliky, proč nemůžete dělat to, co dělat máte. Já vás chápu, chybí vám pětka v datu narození, ale životní úkol je vždy takový, že ho můžeme zvládnout. Ostatně, dala jste si ho sama :-)
S láskou vaše Empatia