Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Otevřete okno své duši. Uvidíte mnohem víc krásy ve světě a budete se divit, že jste to neviděli dřív.

Richard Webster

Poslední komentáře

Na okraj

Lidé žijící ve městech se znečištěným ovzduším nemají tolik vitamínu D jako lidé z venkova. Dým a smog pohlcují totiž ultrafialové paprsky slunce, které jsou zodpovědné za tvorbu vitamínu D v našem těle.

Antibiotika - antidepresiva - plísně v organismu - paraziti

Dobrý den,
prosím o radu. Loni v létě jsem prodělala zánět v prsu - silikon - kapsula, dva měsíce jsem brala antibiotika Dalacin, Doxybene, poté chirurg.zákrok - vyčištění a výměna implantátu. 5 dní antibiotika Ofloxyn a Entizol - po 3. dnu problémy s chůzí, slabost, bolesti hlavy, podlamování nohou, motání hlavy, pocity horkosti v hlavě - ale žádné horečky, pocity hoření rukou, větrové pálení rukou - homeopatie - rozhozený organismus po užívání antibiotik a chemoterapik - doporučený Cytosan, vysazení mléka, cukru a mouky -zdravá výživa, odpočinek .. Vrátila jsem se zpět do práce,ale stále zůstávala únava, slabost, a po měsíci opět motání hlavy, pocity na omdlení - z toho úzkost, strach že omdlím nebo umřu, schopnost ujít max. 10 minut, potom se mi začli podlamovat nohy .. v lednu jsem přestala pracovat - opět homeopatie, trochu úleva, ale ne uzdravení, nechala jsem si udělat vyšetření na infekce v krvi - prodělaná mononukleoza, borelioza a CMV, už ale vše negativní, 2 neurologové - vyloučili nádory na mozku nebo roztroušenou sklerozu - čeho jsem se bála nejvíc, imunolog a praktický lékař mi doporučili návštěvu psychiatra, že by moje problémy mohli být nervového původu - psychiatrie - diagnoza - panická porucha - paní dr. mi doporučila na 3 měsíce antidepresiva Elicea - bránila jsem se ještě další měsíc, nakonec jsem samoléčbu vzdala .. nyní beru Eliceu 8. týden a je mi o dost lépe - hlava se nemotá, nohy, ruce ok, slabost pryč, únava také, přesto cítím že ještě nejsem 100% v pořádku - úzkost, že by se to mohlo vrátit ??.. chtěla bych vědět, zda pro sebe mohu ještě něco udělat ?? Jsem po 3 měsících léčení a chtěla bych se vrátit zpět do práce. Na EAV měření se mi ukázali plísně v těle - nyní ale 10. den užívám Doxybene antibio protože jsem si vyndala špatně klíště, objevila se mi alergická reakce - takže preventivně antibio - borelioza - je možné, že plísně v těle to ukazuje díky právě užívaným antibio ?? Četla jsem hodně o překyselení organismu, plísních v těle nebo o parazitech, nádorech na mozku či roztroušené skleroze - všechny tyto diagnozy mají společné příznaky. Budu vám vděčná za jakékoliv informace, rady, názor. Děkuji za Váš čas.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
všechno začalo masivním užíváním antibiotik, z toho došlo ke zničení vnitřního živého prostředí, takže překyselení, ztráta minerálních látek, třes, chvění, psychická nestabilita, překyselení a živná půda pro všechny možné nepříznivé mikroorganismy, tím záněty, přetížená játra.... Už NIKDY ŽÁDNÁ antibiotika!
Je neuvěřitelné selhání současné medicíny, že jste skončila na antidepresivech, vždyť jejich "léčbou" jste se dostala tam, kde jste teď. Máte pocit, že antidepresiva vám pomáhají, přitom jen zvenčí řídí chod vašeho nervového systému, utlumují přirozené volání o pomoc vašeho těla, které prosí o odkyselení, posílení imunity a dodáním minerálních látek, tohle všechno vám antidepresiva tlumí, ale nedodávají. Zbavování se antidepresiv se podobá zbavování se závislosti na drogách...
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Antibiotika, Antidepresiva a čtěte, informací je tam skutečně mnoho.
Přitom řešení není těžké, vyřešit základní příčinu, dodat probiotika, odkyselit, doplnit minerální látky. Je jasné, že játra volají o pomoci, že by bylo dobré zbavit se plísní z překyselení, ale až vyřešíte základ a budete fungovat jako člověk a ne živořit, můžete se pak následně o sebe starat dál. Pomůžu vám.
Užívejte teď:
ProbioBalance (1-1-1 na lačno, zapít) probíotika, která doplní příznivé vnitřní prostředí. Zapít 1 lžičkou Chlorophylu ve vodě, ten odkyseluje.
K tomu New LIfe 1-1-1 po jídle a Strong Bones vápník s hořčíkem 2-2-2 po jídle. Zařiďte si členství v CaliVitě.
Denně vypít 1 litr čaje Vilcacora a Lapacho, jínak pít čistou vodu nebo zelené čaje. Ze stravy vyřadit úplně sladkosti a cukr, mléčné výrobky, bílou mouku, bublinkové vody, umělá sladidla, maso, uzeniny a veškerou chemii - uvidíme za čas, co přidáme :-) teď zeleninu, obiloviny, ovoce, toť vše.
Podívejte se na zásady zdravého stravování, najdete tam i recepty. Nebo se podívejte do e-shopu na kuchařky.
Tak takhle do začátku. Držím palce vzít své zdraví do svých rukou!
Vaše Empatia s láskou

něco podobného

dobrý den trpím něčím podobným, vše sama zvladam, ale je to těžké, nejvíce mě trápí pocity na omdlení, které jsou denně i několikrát a dále velmi slabé nohy,bojím se kde upadnu, jakobych chodila po cizich nohách... poradte prosím

vždyť tu radu máte :-)

Pokud máte něco podobného, zkuste podobné přírodní léčení, které je v odpovědi doporučeno. Vaše Empatia