Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Z toho, co člověku škodí, jmenuji na prvním místě život sám.
A co mu prospívá? Jsem přesvědčen, že to bude opět život.

---

Poslední komentáře

Na okraj

Co nám říkají bledé líce?
Nepulzující, sevřený, udušený život, který dáváte sobě sami. Snášíte ho, aniž byste našli sílu postavit se osudu, podmínkám, které máte řešit a prožít si.

Asymetrie těla

Dobrý den,
četl jsem vaše odpovědi na toto téma a rád bych se dozvěděl více, měl bych proto zájem o placený rozbor. Mám asymetrii na pravé straně obličeje, pravé rameno se mi zdá i pocitově výše posazené i pravá žebra jsou asymetrická a mám i mírnou skoliózu páteře. Cítím se nevyrovnaný jak tělem, tak i duchem...
Děkuji za odpověd

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
já už bohužel placené rozbory ani konzultace nedělám, nestíhám to jednoduše... 
Zjisitla jsem totiž, že spousta informací je platných pro spoustu lidí najednou, a že není třeba dělat individuální konzultace, věřím, že i pro vás najdeme cestu, že budete spokojený i bez ní :-)
Myslím, že budete ještě spokojenější, protože jsme také přišli na to, že když člověka na jeho cestě jen vedeme a on si na vše přichází sám, a my ho jen popostrkujeme, jsme k dispozici pro pomocnou ruku a radu, tak je to pro něj naprosto nejlepší. 
K tomuto účelu tvoříme on-line programy AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, kde jsme členům placených sekcí k dispozici. 
Zkusme se podívat, kde byste měl vystartovat, od čeho se odpíchnout.
Rozhodně startovacím můstkem pro vás je kurz PŘIJÍMAT JE LÁSKA, protože jste 8 Země a ta má životní úkol učit se přijímat. Protože máte převahu ženské energie, je rozhodně vaším životním úkolem najít muže v sobě a hlavně ho začít prakticky žít. Určitě prvním způsobem, jak žít v mužské energii je najít svou seberealizaci a začít dělat to, co milujete, vynaložit veškeré úsilí na toto. Protože věnovat se rodině, partnerce, dětem, ... vám je sice přirozené, ale je třeba zaktivovat mužskou síli, ne se utužovat v ženské. Určitě cítíte, jak to myslím.
Doporučuji vám vstoupit do Přijímat je láska, procházet si videy, vytahovat své stinné stránky a krok za krokem přijmout cele sebe, z toho se pak zrodí mohutná energie, která vám pomůže odstartovat seberealizaci. Součástí videí zdarma na Přijímat je láska je záznam webináře Cesta superhrdiny, tam pochopíte zbytek. 
Nastartujte změnu, začněte. Zaktivujte svou chybějící pětku!
S láskou vaše Empatia