Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Tak jako pták lehce přeletí plot a za ním stojící dům, tak snadno se moudrý člověk přenese přes slova hany a výčitek. Tak jako pták radostně letí, tak i člověk jdoucí správnou cestou děkuje za varování, která, byť nepříjemná a ego umravňující, slyší z úst svých bližních.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Co nám říkají bledé líce?
Nepulzující, sevřený, udušený život, který dáváte sobě sami. Snášíte ho, aniž byste našli sílu postavit se osudu, podmínkám, které máte řešit a prožít si.

Aterom

dobrý den, prosím o váš názor,

udělal se mi na čele, přesně uprostřed v místě 3. oka menší aterom, dermatolog chce aterom odstranit chirurgicky, věřím, že existuje i jiná cesta, cesta pochopení, proč se aterom udělal právě tam? a proč se vúbec udělal?, určitě by mě váš názor zase o kousek posunul v hledání odpovědi, moc vám předem děkuji , se srdečným pozdravem, Johana

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
odpověď na vaši otázku už v poradně najdete. Místo 3. oka je diagnostická zóna jater, proto bych se rozhodně soustředila na svou spokojenost a změkčování, nelpění na svých názorech a postojích. Podívejte se na Tolerovat je láska, najdete tam rady, jak na to. 
A ráda bych podotkla, že pokud se nemoc projeví na úrovni těla, tj. hmoty, je třeba jí léčit hmotou, nejen pochopením. Protože člověk by měl ctít svou trojjedinnost a žádnou ze svých tří složek nepotlačovat a žádnou nevyvyšovat. Starat se o tělo hmotně je stejně duchovní jako něco pochopit.
Rozhodně není náhoda, že se ptáte právě teď, když začalo období jater a žlučníku, takže doporučuji očistu. Možná máte ale jiné potíže, třeba užíváte nějaké léky, jste po nějaké operaci,.. pokud byste chtěla nastavit kůru, co přesně na to užívat, ozvěte se.
S láskou vaše Empatia