Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Chceme-li mít lásku k druhým, musíme mít trpělivost i sami se sebou. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 300 Plus Flavonoid obsahuje tolik vitamínu C jako 6 kusů kiwi?

Bolest zad

Dobrý den, již 3měsíce trpiím bolestí zad. Byla jsem na kurzu hormonální jógy a od té doby vyloženě trpím bolestí. Mám pocit jakoby mě tam zůstala nějaká špatná energie co nemůže ven z těla. Bolesti se stěhují od krční páteře bolest hlavy a zase zpět mezi lopatky a k bedrům. Bolest a ztuhlost je nejvíce po ránu a i v noci, kdy se vzbudím a nemohu spát. Cítím, že mě to i psychicky vyčerpává, jsem pořád unavená. .Mohu poprosit o radu co by to mohlo být?

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

přečtěte si podobný dotaz, a o duchovní příčině bolesti zad.

Vaše problémy souvisí s překyselením a následným tuhnutím svalů v oblasti páteře.

Jako energie 2 země máte k překyselení sklony a vaším úkolem je přijímat vše, co k vám přichází jako to nejlepší pro sebe. Máte dvě osmičky, tedy sklon k nespokojenosti a negativnímu myšlení. Jako krevní skupina B nemáte ráda pravidla a normy, zákazy a příkazy, máte svou hlavu. Nevím, co děláte za práci, ale je pro vás prioritní seberealizovat se, najít něco, co vás bude naplňovat a bavit, nemůžete dělat něco, co vám nedává smysl. Spolupracujte s námi, máte osmičku – finanční karmu.

Na kurzu se spustil nějaký očistný proces, který nechcete pustit a nechcete zpracovat to, co jste se tam dozvěděla. Něco se ve vás zablokovalo a chce to ven, povolit a pustit. Určitě to souvisí se ženskou rolí, protože tuhnutí je problém s pružností, a pružnost je ukazatel měkkého ženského přístupu. 

Doporučila bych vám Noni – krásně rozvolňuje tkáně, působí i od bolesti, srovnává hormonálně a rozpouští bloky, pokud máte silné bolesti, dávejte 3x3 lžíce denně, potom můžete snížit na 3 lžíce denně. Super soya lecithin – rozvolňuje zatuhlé svalstvo a podporuje regeneraci jater – krční páteř je kontrolkou jater – 5-5-5, až se trochu uleví můžete postupně snížit na 2-2-2. Magnezi B6 1-1-1, a popíjet Liquid Chlorophyll – pomůže odkyselit - 3 lžíce denně do 1,5 l vody, popíjet během dne. Nalepit na místo zatuhnutí a bolesti můžete i detox náplasti.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska (je o souvislostech jater) a na Přijímat je láska o vašem prvku Země.

Upravte stravu – nejlépe v souladu s krevní skupinou.

Je možné, že jste do něčeho „rýpla“ a ono se to urychlilo a dostalo na povrch, souvisí s potlačeným hněvem, zlostí, nespokojeností, možná v souvislosti s partnerstvím? Seberealizací?  

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma nebo si kupte knihu Žena je láska. Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia