Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Největší chybu dělají ti, kteří si myslí, že osvícení znamená vědět všechno.
Největším osvícením však je, když si uvědomíme, že nic nevíme.

M. Weitzman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že k udržení odpovídající hladiny vitamínu E v krvi je zapotřebí zinek?

Bolesti krční a hrudní páteře, píchání u srdce, úzkost a strach

Dobrý den,

už několik let se potýkám s neustále zablokovanou krční a hrudní páteří. Chodím na masáže, jógu a také praktikuji speciální cviky na páteř, dechová cvičení a meditace, ale bolest a blokace se neustále vrací. V souvislosti s tímto problémem se u mě také objevují nepříjemné pocity na hrudi, jako je píchání u srdce, pocit tlaku a sevření, které mi způsobují značnou úzkost a strach a někdy také potíže s dýcháním. Mohli byste mi prosím doporučit, jak bych mohla tyto nepříjemné stavy vyřešit? Mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavou odpověď.

 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
váš problém vychází z vaší izolované citlivosti (izolovaná sedmička a energie 1 Vody) a nedostatku sebevědomí (den narození 6), lpění na vztazích s druhými lidmi, potřebě být se všemi v pohodě. Blokujete v sobě to, co byste měla vyjádřit proto, abyste druhé nezranila a aby byla hlavně pohoda. To ve vás vytváří nespokojenost hlavně sama se sebou, máte možná problémy s trávením, protože si blokujete práci žlučníku, a tím vám tvrdnou játra. Játra mají jako jednu z kontrolek krční páteř, proto se vám blokuje. Potřebujete rozvolnit a povolit nahromaděný stres v sobě. Doporučuji vám program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ Soužít je láska teď hned (je věnovaný prvku 1 Voda a ledvinám a vztahům, je to vaše životní téma) a poté Tolerovat je láska (věnováno žlučníku, vyjadřování emocí a zbavování se zatvrzelosti a zatuhlosti). 
A začněte užívat:
Rhodiolin (2-2-2) na povolení napětí + Organic Noni (6 polévkových lžic) na rozvolnění zatuhlosti + Super Soya Lecitin (5-5-5) na změkčení a zpružnění tkání. Takto 3 měsíce, poté se uvidí, jak pokračovat :-)
Vše si prohlédněte tady.
Podívejte se na další doporučení k očistě jater, strava apod., myslím, že by bylo dobré po těchto 3 měsících si jaterní kůru udělat. 
S láskou vaše Empatia