Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Vztah mohu změnit jen tehdy, když se změním sám.

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

Bolesti krční a hrudní páteře, píchání u srdce, úzkost a strach

Dobrý den,

už několik let se potýkám s neustále zablokovanou krční a hrudní páteří. Chodím na masáže, jógu a také praktikuji speciální cviky na páteř, dechová cvičení a meditace, ale bolest a blokace se neustále vrací. V souvislosti s tímto problémem se u mě také objevují nepříjemné pocity na hrudi, jako je píchání u srdce, pocit tlaku a sevření, které mi způsobují značnou úzkost a strach a někdy také potíže s dýcháním. Mohli byste mi prosím doporučit, jak bych mohla tyto nepříjemné stavy vyřešit? Mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavou odpověď.

 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
váš problém vychází z vaší izolované citlivosti (izolovaná sedmička a energie 1 Vody) a nedostatku sebevědomí (den narození 6), lpění na vztazích s druhými lidmi, potřebě být se všemi v pohodě. Blokujete v sobě to, co byste měla vyjádřit proto, abyste druhé nezranila a aby byla hlavně pohoda. To ve vás vytváří nespokojenost hlavně sama se sebou, máte možná problémy s trávením, protože si blokujete práci žlučníku, a tím vám tvrdnou játra. Játra mají jako jednu z kontrolek krční páteř, proto se vám blokuje. Potřebujete rozvolnit a povolit nahromaděný stres v sobě. Doporučuji vám program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ Soužít je láska teď hned (je věnovaný prvku 1 Voda a ledvinám a vztahům, je to vaše životní téma) a poté Tolerovat je láska (věnováno žlučníku, vyjadřování emocí a zbavování se zatvrzelosti a zatuhlosti). 
A začněte užívat:
Rhodiolin (2-2-2) na povolení napětí + Organic Noni (6 polévkových lžic) na rozvolnění zatuhlosti + Super Soya Lecitin (5-5-5) na změkčení a zpružnění tkání. Takto 3 měsíce, poté se uvidí, jak pokračovat :-)
Vše si prohlédněte tady.
Podívejte se na další doporučení k očistě jater, strava apod., myslím, že by bylo dobré po těchto 3 měsících si jaterní kůru udělat. 
S láskou vaše Empatia