Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Každý člověk má schopnost uzdravovat. Všichni bez rozdílu jsme schopni dobrého slova, úsměvu, všichni umíme vlít optimismus do duše jiného člověka. Tyto vlastnosti jsou opakem běžnějšího tlaku, vyvíjeného na druhé, neústupnosti, neúcty a sebelásky, které vidíme a zažíváme každodenně.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Museli byste vypít 10 lahví červeného vína a zkonzumovat 4 kg lososa, abyste získali resveratrolu a koenzymu Q10 jako v jediné kapsli přípravku Resveratrol PLUS!

Brnění ruky, lopatka

Zdravím Miluško,

už dlouho Vaše stránky sleduji a nesmírně mě zajímají psychické příčiny nemocí. Vždycky to neuvěřitelně sedne, jsem z toho nadšená :-). Nicméně se mi to nedaří rozklíčovat u mě samotné.
Jakmil jsem nastoupila z gymplu na vysokou (je to 12 let), tak se mi začaly neuvěřitelně blokovat trapézy, a skřípaly se mi nervy mezi lopatkami. Vím, proč to nastalo, že to nebylo moje rozhodnutí a šla jsem cestou nejmenšího odporu. Tehdy jsem ještě o psychosomatice netušila.
Nicméně ta bolest pravé lopaty mě provází méně či více. Teď mě trápí cca od ledna. V únoru jsem otěhotněla. Nemůžu přijít na to, proč to ke mně stále chodí, i když možná tuším. Jsem v práci 5 let a nebaví mě to, sedím 8 hodin denně u počítače, nic za sebou nevidím a to mě frustruje. Neustále nad tím přemýšlím. Pořád nevím, co jiného bych měla dělat. Navíc teď když čekám miminko, tak práci ani měnit nechci. Jenže bolest lopatky se stupňuje a začíná mi dost brnit i pravá ruka. Na víkend bolest odchází, ale jakmile zasednu v pondělí k PC, tak opět je tu. Na jednu stranu mě to fascinuje :-), ale na druhou už bych tomu přišla ráda na kloub.

Navíc už mám asi 15 let rýmu, tak se mi poslední rok stupňuje stylem, že mi samovolně teče z nosu. Většinou to bývá markantní v noci, když se vzbudím a jdu na toaletu anebo hned ráno po probuzení.

Prošla jsem před těhotenstvím ještě detoxem, takže tělo připravené je. Nyní užívám Calivitu New life a fytomineraly.

Budu ráda za jekékoli nakopnutí :-). Děkuju! Klára

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Kláro!
Mám ohromnou radost, jak ti empatia pomáhá a jak si dokážeš najít sama, co potřebuješ, děkuju!

Jsi 4 Dřevo podle Astrologie devíti planet, takže tvými nejdůležitějšími orgány jsou játra se žlučníkem. Bolest pravé lopatky ukazuje na přetížení právě jater a žlučníku :-D Takže sis asi dělala jaterní detox? Pokud ne, tak si ho udělej teď, CaliVita se může brát i v těhotenství (většina produktů). Užívej:

Sylimarin Plus 2-2 + Super Soya Lecitin 3-3-3 + Organic Noni 3 polévkové lžíce, a k tomu New Life 3 denně. Fytominerály NE, nejsou pro tělo vstřebatelné, a v New Life jich máš dost - tam jsou v chelátové vazbě. 

Protože v nespokojenosti s prací to samozřejmě souvisí, ale nastav si to v havě pozitivně. Tu práci máš proto, aby ti poskytla klid v podobě peněz, až budeš na mateřské. Vždyť je to paráda! Buď za svou práci vděčná. Vstup do členské sekce kurzu Tolerovat je láska, potřebuješ jít k sobě víc do hloubky. Ten kurz je o seberealizaci, což Dřeva potřebují jako sůl a ty s rovinou energie bez práce, ve které budeš spokojená, nebudeš zdravá a šťastná v ničem jiném. 

s láskou Empatia