Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Teprve mlčení nám otevírá ucho pro vnitřní tón ve všech věcech, ve zvířatech a stromech, v horách a oblacích.

Romano Guardini

Poslední komentáře

Na okraj

Vitamíny jsou biochemické „šrouby a matky“, které umožňují bílkovinám, uhlovodanům a tukům našich tání, aby fungovaly jako sladěný celek.
I když chybí pouze jeden vitamín, nebo je ho nedostatek, nepříznivě to ovlivní i fungování všech ostatních.
Proto zde jsou Multivitamíny.

Brnění ruky, lopatka

Zdravím Miluško,

už dlouho Vaše stránky sleduji a nesmírně mě zajímají psychické příčiny nemocí. Vždycky to neuvěřitelně sedne, jsem z toho nadšená :-). Nicméně se mi to nedaří rozklíčovat u mě samotné.
Jakmil jsem nastoupila z gymplu na vysokou (je to 12 let), tak se mi začaly neuvěřitelně blokovat trapézy, a skřípaly se mi nervy mezi lopatkami. Vím, proč to nastalo, že to nebylo moje rozhodnutí a šla jsem cestou nejmenšího odporu. Tehdy jsem ještě o psychosomatice netušila.
Nicméně ta bolest pravé lopaty mě provází méně či více. Teď mě trápí cca od ledna. V únoru jsem otěhotněla. Nemůžu přijít na to, proč to ke mně stále chodí, i když možná tuším. Jsem v práci 5 let a nebaví mě to, sedím 8 hodin denně u počítače, nic za sebou nevidím a to mě frustruje. Neustále nad tím přemýšlím. Pořád nevím, co jiného bych měla dělat. Navíc teď když čekám miminko, tak práci ani měnit nechci. Jenže bolest lopatky se stupňuje a začíná mi dost brnit i pravá ruka. Na víkend bolest odchází, ale jakmile zasednu v pondělí k PC, tak opět je tu. Na jednu stranu mě to fascinuje :-), ale na druhou už bych tomu přišla ráda na kloub.

Navíc už mám asi 15 let rýmu, tak se mi poslední rok stupňuje stylem, že mi samovolně teče z nosu. Většinou to bývá markantní v noci, když se vzbudím a jdu na toaletu anebo hned ráno po probuzení.

Prošla jsem před těhotenstvím ještě detoxem, takže tělo připravené je. Nyní užívám Calivitu New life a fytomineraly.

Budu ráda za jekékoli nakopnutí :-). Děkuju! Klára

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Kláro!
Mám ohromnou radost, jak ti empatia pomáhá a jak si dokážeš najít sama, co potřebuješ, děkuju!

Jsi 4 Dřevo podle Astrologie devíti planet, takže tvými nejdůležitějšími orgány jsou játra se žlučníkem. Bolest pravé lopatky ukazuje na přetížení právě jater a žlučníku :-D Takže sis asi dělala jaterní detox? Pokud ne, tak si ho udělej teď, CaliVita se může brát i v těhotenství (většina produktů). Užívej:

Sylimarin Plus 2-2 + Super Soya Lecitin 3-3-3 + Organic Noni 3 polévkové lžíce, a k tomu New Life 3 denně. Fytominerály NE, nejsou pro tělo vstřebatelné, a v New Life jich máš dost - tam jsou v chelátové vazbě. 

Protože v nespokojenosti s prací to samozřejmě souvisí, ale nastav si to v havě pozitivně. Tu práci máš proto, aby ti poskytla klid v podobě peněz, až budeš na mateřské. Vždyť je to paráda! Buď za svou práci vděčná. Vstup do členské sekce kurzu Tolerovat je láska, potřebuješ jít k sobě víc do hloubky. Ten kurz je o seberealizaci, což Dřeva potřebují jako sůl a ty s rovinou energie bez práce, ve které budeš spokojená, nebudeš zdravá a šťastná v ničem jiném. 

s láskou Empatia