Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Díky dílené kampani se podařilo ve veřejnosti vyvolat přesvědčení, že nemoc je projevem chybění léku.

Petr Fořt

Poslední komentáře

Na okraj

Co znamená unavená pokožka pod očima a její tmavší zbarvení?
Nevyvážené partnerské vztahy, určité ponížení, zavření se před životem, nebo naopak pýchu, nadřazenost a nepochopený život úspěšných.

Cerstvy nalez Angiomu, problemy s otekanim nohou, nestastna z pracovniho prostredi

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledne čerstvě zjištěného Angiomu. Již delší dobu mi otekaji nohy pri delsim sezeni, předpokládám tedy, že je tu spojitost. Angiom mi byl zjisten, jelikoz jsem sla k lekari s virozou, nechutenstvim a prujmem. Krevni skupinou si nejsem jista, oba rodice maji A, tudiz to bude asi podobne, ale nemusi.

Celková situace je taková, že jsem na začátku roku změnila praci a prestehovala se do jineho mesta, a denne dojizdim za praci zhruba 1h a pul, coz je pri rannim vstavani pro me velice nepohodlne, malo se vyspim, nemam cas na sport co mam rada a jsem velice unavena. Nove mesto, je pro me celkove nepohodlne, hlavne z pohledu cloveka co neridi a nema auto a jsem odkazana jen na mestskou dopravu, ktera neni velice pravidelna.

V praci jsme nespokojena, sla jsem za vyssi vyplatou, ale prace me ubiji, nebavi me sedet 8 h denne, mezi vetsinou negativnimi kolegy, co si mezi sebou neustale neco septaji, tak abych to neslysela.

Radsi bych chodila nekde venku a delala fotky nebo sportovala a cestovala. 

Vim, ze moje nespokojenost a psychosomatika pracuji na plne obratky a proto vim, ze musim odejit a najit si jinou praci i kdyz je tato tak dobre placena.

Predem dekuji za odpoved.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

všechny vaše potíže pramení z nespokojenosti. Jste 3 Dřevo a vaším životním úkolem je učit se být spokojená se vším a umět zpracovávat negativní emoce. Přečtěte si podobný dotaz tady, jsou tam popsány souvislosti. Vaším hlavním problémem, proč stojíte na místě, takže vám stojí lymfa a vy otékáte a máte probllémy s cévami, je, že vám chybí pětka, nejste schopná udělat krok ke změně, něco zkusit, začít nově, bojíte se a máte obavy, co bude když... vše analyzujete a hledáte, proč ne. Je třeba se rozhodnout, že to, co vás ničí, nebudete dál dělat a teprve poté se porozhlédnout, co nového je k mání. Nečekat, až přijde něco nového a pak s tímhle přestanete, to nepřijde lepšího nic. Začněte dělat to, co vás táhne - choďte po venku a foťte - přece na koníčka nepotřebujeme energii, když nás něco baví, tak nás to nabíjí! A Vesmír vám pak přinese další možnosti, co dělat a jak to zužittkovat, aby vás to uživilo.

Podívejte se na Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to program přesně pro vás. 

A dejte si jaterní kůru - zbaví vás únavy, spraví játra a krev, a poté si vyčistěte lymfu Oceanem přes léto (doufám, že neužíváte hormony na nic).

Začněte teď balíčkem na játra 3 v kuse, vše si pořídíte v empatia.shopu

S láskou vaše Empatia