Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Bolest je světlem, které prozařuje temná zákoutí duše a pomáhá chápat utrpení světa.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Máte vysokou spotřebu kofeinu a problémy s růstem vlasů? 
Pak máte nedostatek inozitolu v organismu. Potřebujete pravidelné užívání Lecitinu, kde najdete inozitol i cholin.

Chronické ženské problémy

Dobrý den,

několik let se potýkám s chronickými kvasinkovými záněty, byly čím dál častější, jednou za měsíc minimálně. Gynekolog mi střídal různé produkty nebo nasadil antibiotika a nic se nelepšilo. Začala jsem se léčit sama-stravou, 8 měsíců nejím žádný cukr, bílou mouku a obecně tzv. protikvasinková dieta, u toho jsem užívala probiotika. Pravidelně cvičím, probiotika už neužívám, chci teď vysadit po mnoha letech antikoncepci a při zdravějším stravování jsem zůstala, mám ale opět problémy, přenáším je i na partnera a jsem už z toho nešťastná. Nevím na koho se obrátit, aby mě tohoto problému zbavil jednou provždy, budu vděčná za každou radu. Děkuji Veronika

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den, 

zadejte si do vyhledávače v Empatii výtoky nebo kvasinkový zánět a čtěte, je tam spousta rad.

Váš problém je v překyselení a tím porušení rovnováhy mikroorganismů ve vašem těle, přemnožení kvasinek, které za normálních okolností v našem těle běžně žijí. Z duchovního pohledu souvisí s vaší nespokojenosti s partnerem, nechcete ho přijmout takového, jaký je a neumíte o své nespokojenosti mluvit. 

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska.

Máte dvě izlované jedničky, je tedy vaší výzvou začít mluvit o tom, co cítíte, o tom co vás trápí, štve, o své nespokojenosti. Jste energie 2 Země a vašim úkolem je naučit se přijímat a trávit to, co k vám přichází jako potřebné pro sebe, pro svůj posun. I když zatím nevíte, proč to takto potřebujete, s důvěrou, že vše se děje přesně tak, jak potřebujete. Přečtěte si o svých dvou šestkách a 2 osmičkách (nula za číslem, ho posiluje), máte sklon lpět na druhých, bojíte se samoty, protože sama být neumíte, sama si dost dobrá nepřipadáte a vše vidíte hned černě, negativně. Pro vás je důležité najít si seberealizaci, dělat něco, co budete milovat, protože pak vám to půjde skvěle a budete posilovat své sebevědomí. Měla byste pomáhat druhým lidem, potřebujete se učit naslouchat druhým lidem a dostávat zpětnou vazbu. Vaše osmičky jsou finanční karma, měla byste reálně pracovat s penězi. Spolupracujte s námi.

V Akademii celostního zdraví je pro váš prvek kurz Přijímat je láska, podívejte se na videa.

Užívejte:

Green Health - vojtěška, neutralizuje a hojí záněty, dávkování 2-2-2 10 minut před jídlem + AC Zymes Plus 2-2-2 společně s vojtěškou, Evening Primrose Oil - pupalka, na posílení ženskosti, je to zdroj estrogenů, má zároveň hojivé účinky na ženské pohlavní orgány + Strong Boness - vápník a hořčík k podpoře zásaditosti - 1-1-2. Vhodné by bylo popíjet vodu z Aquarionu, která přirozeně neutralizuje tělo.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Ze stravy určitě vyloučit cukr, bílou mouku, mléčné výrobky (nechat jen bílý jogurt, zákysy), přečtěte si zásady správného stravování.

S láskou vaše empatia