Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Dle českého právního řádu:

Publikování a šíření článků na empatia cz řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

Citát

Světlo nebes se nedá rozptýlit, východ slunce se nedá zakrýt ani rudými plášti, ani tmavými kutnami.

Nikolaus Lenau

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 300 Plus Flavonoid obsahuje tolik vitamínu C jako 6 kusů kiwi?

Chronické ženské problémy

Dobrý den,

několik let se potýkám s chronickými kvasinkovými záněty, byly čím dál častější, jednou za měsíc minimálně. Gynekolog mi střídal různé produkty nebo nasadil antibiotika a nic se nelepšilo. Začala jsem se léčit sama-stravou, 8 měsíců nejím žádný cukr, bílou mouku a obecně tzv. protikvasinková dieta, u toho jsem užívala probiotika. Pravidelně cvičím, probiotika už neužívám, chci teď vysadit po mnoha letech antikoncepci a při zdravějším stravování jsem zůstala, mám ale opět problémy, přenáším je i na partnera a jsem už z toho nešťastná. Nevím na koho se obrátit, aby mě tohoto problému zbavil jednou provždy, budu vděčná za každou radu. Děkuji Veronika

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den, 

zadejte si do vyhledávače v Empatii výtoky nebo kvasinkový zánět a čtěte, je tam spousta rad.

Váš problém je v překyselení a tím porušení rovnováhy mikroorganismů ve vašem těle, přemnožení kvasinek, které za normálních okolností v našem těle běžně žijí. Z duchovního pohledu souvisí s vaší nespokojenosti s partnerem, nechcete ho přijmout takového, jaký je a neumíte o své nespokojenosti mluvit. 

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska.

Máte dvě izlované jedničky, je tedy vaší výzvou začít mluvit o tom, co cítíte, o tom co vás trápí, štve, o své nespokojenosti. Jste energie 2 Země a vašim úkolem je naučit se přijímat a trávit to, co k vám přichází jako potřebné pro sebe, pro svůj posun. I když zatím nevíte, proč to takto potřebujete, s důvěrou, že vše se děje přesně tak, jak potřebujete. Přečtěte si o svých dvou šestkách a 2 osmičkách (nula za číslem, ho posiluje), máte sklon lpět na druhých, bojíte se samoty, protože sama být neumíte, sama si dost dobrá nepřipadáte a vše vidíte hned černě, negativně. Pro vás je důležité najít si seberealizaci, dělat něco, co budete milovat, protože pak vám to půjde skvěle a budete posilovat své sebevědomí. Měla byste pomáhat druhým lidem, potřebujete se učit naslouchat druhým lidem a dostávat zpětnou vazbu. Vaše osmičky jsou finanční karma, měla byste reálně pracovat s penězi. Spolupracujte s námi.

V Akademii celostního zdraví je pro váš prvek kurz Přijímat je láska, podívejte se na videa.

Užívejte:

Green Health - vojtěška, neutralizuje a hojí záněty, dávkování 2-2-2 10 minut před jídlem + AC Zymes Plus 2-2-2 společně s vojtěškou, Evening Primrose Oil - pupalka, na posílení ženskosti, je to zdroj estrogenů, má zároveň hojivé účinky na ženské pohlavní orgány + Strong Boness - vápník a hořčík k podpoře zásaditosti - 1-1-2. Vhodné by bylo popíjet vodu z Aquarionu, která přirozeně neutralizuje tělo.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Ze stravy určitě vyloučit cukr, bílou mouku, mléčné výrobky (nechat jen bílý jogurt, zákysy), přečtěte si zásady správného stravování.

S láskou vaše empatia