Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Zadrž, kam běžíš! Nebe je v tobě. Hledáš-li Boha jinde, mineš se s ním.

Angelus Silesius
cherubínský poutník

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna gelová kapsle Beta Carotene obsahuje tolik betakarotenu jako 14 ks meruněk?

Degenerace oční sítnice

Hezký dobrý den,

bylo mi zjištěno na očním vyšetření TAPETORETINÁLNÍ PIGMENTOVÁ DEGENERACE OBOU OČÍ s pigmentacemi tvaru kostních buněk a koncentrickým zúžením zorného pole.

V CaliVitě mám zakoupené tyto produkty - Pure Ycca  2.0-1

qProtect 1-1-1

Super Lecithin Soya 1-1-2

Lutein Plus 1-1-0

prosím můžete mi poradit , od lékaře beru LETROX 75 -1tabletu na sníženou funkci štítné žlázy a Hydrocortison 10 mg půl tablety ráno,

moc vám děkuji za odpověd´,s pozdravem Marie

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
přečtěte si tento podobný dotaz, je tam víc doporučení a rozepsáno, 

Co se týká zakoupených produktů, tak jsou dobré, jen bych upravila dávkování:

Pure Juka - 1. týden 1-0-1, 2. týden 1-1-1, další týden 2-1-2 a následně 2-2-2 - vypít 3 litry vody je nutnost, bez toho je lepší nižší dávkování, než se naučíte opravdu vypít 3 llitry (skvělé by bylo popíjet Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 2 litrů vody a popíjet přes den - nebo si pořídit Aquarion a pít zásaditou vodu)

qProtect - 1-1-1

Lecitin 3-3-3

Lutein 2-2-2

+ místo Letroxu Ocean ráno na lačno 3 polévkové lžíce najednou

Pokud by šlo přidat Organic Noni 3 polévkové lžíce denně, bylo by to super, urychlilo by to celý léčebný proces. Takto užívejte 3 měsíce nebo do kontroly, pak se ozvěte, počítejte ale s delším časem k léčení, ale to je vám asi jasné...

Nevím, na co užíváte ten druhý lék. 
Možná by bylo dobré po těch 3 měsících skočit na vyšetření živé kapky krve (podle toho, kde bydlíte, bych vám doporučila člověka, který toto vyšetření provádí), abychom sledovali změnu vnitřního prostředí a jak vše postupuje - očista + regenerace, to se pozná i na živé krvi :-)
s láskou vaše Empati