Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Na základě objektivního hodnocení stávajícího stavu výživy a zdraví a neobjektivního hodnocení aktivit státních institucí a jejich výkonných orgánů musím konstatovat, že jejich snaha o zlepšení zdraví populace je jen "mnoho řečí, ale skutek utek". Nakonec zjistíte, že stravování neslouží lidem ke zdraví, nýbrž státu k udržení chodu ekonomiky.

Petr Fořt

Poslední komentáře

Na okraj

Lidé žijící ve městech se znečištěným ovzduším nemají tolik vitamínu D jako lidé z venkova. Dým a smog pohlcují totiž ultrafialové paprsky slunce, které jsou zodpovědné za tvorbu vitamínu D v našem těle.

Degenerace oční sítnice

Hezký dobrý den,

bylo mi zjištěno na očním vyšetření TAPETORETINÁLNÍ PIGMENTOVÁ DEGENERACE OBOU OČÍ s pigmentacemi tvaru kostních buněk a koncentrickým zúžením zorného pole.

V CaliVitě mám zakoupené tyto produkty - Pure Ycca  2.0-1

qProtect 1-1-1

Super Lecithin Soya 1-1-2

Lutein Plus 1-1-0

prosím můžete mi poradit , od lékaře beru LETROX 75 -1tabletu na sníženou funkci štítné žlázy a Hydrocortison 10 mg půl tablety ráno,

moc vám děkuji za odpověd´,s pozdravem Marie

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
přečtěte si tento podobný dotaz, je tam víc doporučení a rozepsáno, 

Co se týká zakoupených produktů, tak jsou dobré, jen bych upravila dávkování:

Pure Juka - 1. týden 1-0-1, 2. týden 1-1-1, další týden 2-1-2 a následně 2-2-2 - vypít 3 litry vody je nutnost, bez toho je lepší nižší dávkování, než se naučíte opravdu vypít 3 llitry (skvělé by bylo popíjet Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 2 litrů vody a popíjet přes den - nebo si pořídit Aquarion a pít zásaditou vodu)

qProtect - 1-1-1

Lecitin 3-3-3

Lutein 2-2-2

+ místo Letroxu Ocean ráno na lačno 3 polévkové lžíce najednou

Pokud by šlo přidat Organic Noni 3 polévkové lžíce denně, bylo by to super, urychlilo by to celý léčebný proces. Takto užívejte 3 měsíce nebo do kontroly, pak se ozvěte, počítejte ale s delším časem k léčení, ale to je vám asi jasné...

Nevím, na co užíváte ten druhý lék. 
Možná by bylo dobré po těch 3 měsících skočit na vyšetření živé kapky krve (podle toho, kde bydlíte, bych vám doporučila člověka, který toto vyšetření provádí), abychom sledovali změnu vnitřního prostředí a jak vše postupuje - očista + regenerace, to se pozná i na živé krvi :-)
s láskou vaše Empati