Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Ten, kdo se vydá na cestu, projde na své pouti mnoha místy, aby se nakonec vždy vrátil ke dveřím svého domu. Stejně tak každý člověk musí putovat všemi možnými vnějšími světy, aby na konci cesty nalezl nejniternější svatyni. Pohled mých očí bloudil v širých dálkách, dokud jsem je nezavřel a potoky slzí nedospěl až k nepopsatelnému pocitu ÚPLNÉHO JÁ.

Tagore

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že potřeba zinku a selenu je u mužů vyšší?
S ejakulátem totiž z organismu odchází a tak muži především po čtyřicítce mohou mít potíže s prostatou.

Odkazy

Děložní čípek

Dobrý večer, 

objevila se mi dysplázie na děložním čípku, nyní čekám na výsledky biopsie. Před pár dny mi "přišlo", že by mohla být souvislost s předchozím vztahem, v němž jsem prošla psychickým a sexuálním násilím. Současného partnera jsem vlastně odmítala, a to tím, že jsem na jeho návrh na milování čsto odpověděla NE. Myslela jsem, že můžu, až Miluščiny zpovědi mi řekly, že vlastně ne. :) V minulém vztahu jsem tehdy chtěla už nežít, být stará. A tak teď léčím i anemii a ve stejný den, kdy jsem měla AHA moment ohledně čípku mi přišla informace, že trauma se na těle projeví až za tři nebo pět let. Což by souhlasilo.

Maminka je po amputaci čípku. Měla 4. stupeň (ať už to znamená cokoliv), já mám prý 3. a doktor se po vyšetření přiklání k lehčí dysplázii... na operaci (konizaci) se mi nechce. Ani k onomu lékaři specialistovi Nelíbil se mi jeho způsob vyšetřování a komunikace.

Užívám mladý ječmen, vitamín C a rybí olej (olej ne denně) a kojím. Jsem vegetariánka. Nao svém ženství pracuji už dlouho, pořád je co zlepšovat, aktuálně se učím být pasivní (ač od přírody aktivní a nerada čekám, na cokoliv) snažím se a když se zadaří, změny vidím a jsou skvělé. Učím se s partnerem komunikovat bez náznaků a úkolování, jen sdílením pocitů. Někdy to jde lépe, jindy hůře. Jak babička (mimochodem, má vyperované ženské orgány), tak maminka (byla, teď už není) a maminčina sestra jsou ti chlapi v sukních. Výchova je hluboko zakořeněná, stejně jako návody "musíš cestovat, mít kariéru a neměj dítě mladá". :)  A  já jsem tak šťastná, že jsem konečně žena v domácnosti.(Ač studuji, ale to je má touha po vědění.)

A kde je vlastně ta otázka? :) Jak podpořit léčení dysplázie? Na anémii beru železo. Čeká mě psychoterapie (minulý vztah, týrání) a i když rozumím tomu, že jsem to potřebovala prožít, stále to bolí. JAK být měkčí? Ženštější? Pasivní? 

Děkuji Vám, Tereza. 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
pokud si do vyhledávače v Empatii zadáte Děložní čípek, vyskočí vám podobné dotazy a mé rady, třeba tento, čtěte. Duchovní přičinu znáte, tam i najdete proklik do shopu na přírodní léčbu. Pokud nebude něco jasného, ozvěte se. 
Příčina není venku, ale ve vás. Váš bývalý partner vás čemusi učil, a pokud to nepochopíte, přijde další trenér a další trénink, je důležité přijít na to, proč jste to potřebovala vy sama. Tohle učím v kurzu Žena je láska, vstupte do členské sekce, tam se naučíte vše, na co se ptáte :-)
S láskou vaše Empatia