Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Na začátku vztahu pokládáš za štěstí, že je tvůj partner s tebou. Někdy později začneš věřit, že tvůj partner může být rád, že ty jsi s ním.
 

Poslední komentáře

Na okraj

Víte o tom, že ústy podávané antikoncepční přípravky mohou narušit zužitkování vitamínů B a vitamínu C?

Dermatitida v uších

Dobrý den,

po opakovaných zánětech zevního zvukovodu byla mi diagnostikována ušní dermatitida v zevním zvukovodu, se kterou se léčím již více než rok /prý mám již chronickou formu/, přesto žádné masti ani medikamenty nezabírají, uši mě pálí, svědí stále, někdy je to k nevydržená. Navíc se mám vyvarovat styku uší s vodou, už jsem z toho já i moje rodina zcela vyřízená, Prosím poraďte, budu vděčná a zkusím cokoli abych se tohoto problému konečně zbavila. Mnohokrát děkuji a budu Vám opravdu moc vděčná. Karolina.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
uši jsou kontrolkou našich ledvin, tj. ukazatelem našich vztahů. Něco, co slýcháváte, ve vás vzbuzuje zlost, nespokojenost a rozčiluje vás to - dermatitida je zánět, což je výraz boje, který nerealizujeme. 

Podle A9P jste 2 Země, která se má učit přijímat věci tak, jak jsou. Jste velmi pracovitá, máte rovinu dovednosti a předpokládáte, že druzí lidé mají k práci a tomu, aby vše bylo srovnáno, uklizeno, v pořádku .... jako vy. Jenže druzí lidé vám vaše idealizace zřejmě bourají a neplní vaše požadavky, což vám vadí. Ale protože jste na druhé lidi napojená (máte 2 a 6), toužíte po harmonii a spokojenosti vespolek, tak neumíte říct, že vám to vadí, držíte to v sobě a projevuje se to jako kožní zánět v uchu. 

Vaším základním životním úkolem je učit se přijímat druhé lidi takové, jací jsou a milovat je takové, jací jsou. Proto kurz pro vás je Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Mrkněte se na to!

A druhým inspirativním kurzem pro vás je Soužít je láska, je o vztazích...

Je velmi snadné zbavit se vašich potíží na fyzické úrovni - odkyselit tělo, zbavit se zánětu a spravit sliznice ucha. Těžší bude zbavit se myšlenek a pocitů, které vás do nemoci dostaly, ale i to zvládnete! 

Doporučuji užívat:

Green Health - vojtěška (2-2-2 na lačno) na odkyselení + AC Zymes PLUS (2-2-2) probiotika - zapít 3 dcl vody s 1 polévkovou lžíci Liquid Chlorophyll (tím neředěným každý večer protřít ucho)

K tomu Mega qProtect (1-1-1) + C 1000 (2-2-0)
Takto 3 měsíce, uvidíte, jak se budete zázračně hojit :-)

Vše si pořídíte v našem shopu.

Podívejte se na odkyselující dietu a snažte se stravovat podle své krevní skupiny. Přečtěte si i naše zásady zdravého stravování.
Držím palce a do toho!

s láskou vaše Empatia