Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Když dáš, zapomeň, že jsi dal.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud pijeme sycené vody oxidem uhličitým, zbavujeme své tělo vápníku!
Jde totiž o to, že oxid uhličitý se z těla vyloučí pouze navázaný na vápník a při metabolismu tělo používá ten vápník, který je pro něj nejdostupnější, tzn. z kostí. Stejný proces probíhá i se šumivými vitamínovými a minerálovými preparáty, takže se paradoxně šumivým vápníkem  odvápňujeme!

Dermatitida v uších

Dobrý den,

po opakovaných zánětech zevního zvukovodu byla mi diagnostikována ušní dermatitida v zevním zvukovodu, se kterou se léčím již více než rok /prý mám již chronickou formu/, přesto žádné masti ani medikamenty nezabírají, uši mě pálí, svědí stále, někdy je to k nevydržená. Navíc se mám vyvarovat styku uší s vodou, už jsem z toho já i moje rodina zcela vyřízená, Prosím poraďte, budu vděčná a zkusím cokoli abych se tohoto problému konečně zbavila. Mnohokrát děkuji a budu Vám opravdu moc vděčná. Karolina.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
uši jsou kontrolkou našich ledvin, tj. ukazatelem našich vztahů. Něco, co slýcháváte, ve vás vzbuzuje zlost, nespokojenost a rozčiluje vás to - dermatitida je zánět, což je výraz boje, který nerealizujeme. 

Podle A9P jste 2 Země, která se má učit přijímat věci tak, jak jsou. Jste velmi pracovitá, máte rovinu dovednosti a předpokládáte, že druzí lidé mají k práci a tomu, aby vše bylo srovnáno, uklizeno, v pořádku .... jako vy. Jenže druzí lidé vám vaše idealizace zřejmě bourají a neplní vaše požadavky, což vám vadí. Ale protože jste na druhé lidi napojená (máte 2 a 6), toužíte po harmonii a spokojenosti vespolek, tak neumíte říct, že vám to vadí, držíte to v sobě a projevuje se to jako kožní zánět v uchu. 

Vaším základním životním úkolem je učit se přijímat druhé lidi takové, jací jsou a milovat je takové, jací jsou. Proto kurz pro vás je Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Mrkněte se na to!

A druhým inspirativním kurzem pro vás je Soužít je láska, je o vztazích...

Je velmi snadné zbavit se vašich potíží na fyzické úrovni - odkyselit tělo, zbavit se zánětu a spravit sliznice ucha. Těžší bude zbavit se myšlenek a pocitů, které vás do nemoci dostaly, ale i to zvládnete! 

Doporučuji užívat:

Green Health - vojtěška (2-2-2 na lačno) na odkyselení + AC Zymes PLUS (2-2-2) probiotika - zapít 3 dcl vody s 1 polévkovou lžíci Liquid Chlorophyll (tím neředěným každý večer protřít ucho)

K tomu Mega qProtect (1-1-1) + C 1000 (2-2-0)
Takto 3 měsíce, uvidíte, jak se budete zázračně hojit :-)

Vše si pořídíte v našem shopu.

Podívejte se na odkyselující dietu a snažte se stravovat podle své krevní skupiny. Přečtěte si i naše zásady zdravého stravování.
Držím palce a do toho!

s láskou vaše Empatia