Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nikdy nepodceňujte moc laskavých slov. Někomu mohou změnit celý život. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Koenzym Q10 produkují játra.
Schopnost jater produkovat vlastní koenzym však léty slábne. I pokud jsou játra oslabena nějakou nemocí, slábne produkce koenzymu. Jeho nedostatek se projeví na našem zdraví - začínáme se cítit unaveni, mohou se dostavit i srdeční potíže.

Endometrióza a umělý přechod

Dobrý den,
dnes jsem náhodou (konečně) narazila na Vaše stránky plné přírodní léčby. Trochu se v tom množství preparátů ztrácím, proto před objednávkou  požádám o radu.

Před dvěma a půl lety jsem vysadila antikoncepci po devíti letech nepřetržitého užívání (vím, že je to příliš dlouho a těžko to odčinit). Hned dva měsíce poté mi začaly neskutečně padat vlasy (padají dodnes), s kterými jsem nikdy žádný problém neměla. Vždy jsem řešila maximálně nečistou a aknózní pokožku a přemnožené kvasinky ve střevě.

Po jednom roce mi začaly problémy s bolestivou menstruací, ochromující bolest, která když odezněla, byla vystřídána zvýšenou teplotou. Bylo mi diagnostikováno podezření na endometriozu, bohužel jsem v té době také nastoupila do nového zaměstnání, což mi přineslo několik měsíců velkého tlaku a stresu a k tomu hluboké deprese z mé stávající životní situace, takže teprve po půl roce jsem byla schopna začít v tomto směru nějaké aktivity.

Můj současný nález je už poměrně závažný, protože endometrioza za tu dobu rostla a v součinnosti s kvasinkami a přechozenou chřipkou a angínou měla ideální podmínky. Chřípka a angína následovaly po léčbě antibiotky Doxybene, které mi má bývalá gynekoložka nasadila na chlamydie už po nálezu endometriozy (tehdy ještě v relativně malé velikosti).

Na pravém vaječníku mám tedy v současné době cystu průměru 8 cm, mezi dělohou a tlustým střevem další vel. 3 cm, adenomyozu v děloze a děložním hrdle. Právě tato menší cysta doktora - specialistu - odrazuje od operace s možnými následky a riziky (kolonoskopii už jsem loni absolvovala), vzhledem ke skutečnosti, že bych chtěla otěhotnět (ještě nemám děti). Předal mě tedy do péče IVF centra, zatím jsem ještě před vyzkoušením metod: inseminace, IVF po tříměsíčním umělém přechodu. Jeden z lékařů dokonce navrhuje mezi to nějak ještě přeci jen zakomponovat onu zmíněnou operaci.

Nemyslím, si, že celé toto martirium absolvuji, protože v takovémto sledu bych to nemusela zvládnout fyzicky a hlavně ani psychicky. Každopádně ať se rozhodnu jakkoli, prosím o radu, čím a jak mohu tělu v mém stavu pomoci. Mým největším pokrokem je, že jsem se psychicky stabilizovala a dostala z vleklé deprese (nebrala jsem antidepresiva, "přechodila" jsem ji) a mám konečně sílu řešit svůj stav i životní situaci aktivně. Posiluji imunitu a snažím se bojovat proti přemnoženým kvasinkám. 

Děkuji, Markéta.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
jistě jste při hledání svých potíží využila vyhledávací okénko, zadala tam své potíže a to, nač hledáte odpovědi - podobných dotazů je v poradně hodně....

Je skvělé, že jste se rozhodla vystoupit. Vystoupit z rozjetého vlaku včas, protože ve vašem mladičkém věku nevím, jak daleko a jak osekaná a ořezaná byste dojela... :-( Nic si nenechejte řezat, vše potřebujete a potřebovat budete.
Velmi to oceňuji!
Určitě si uvědomujete, že nejdůležitější, co v tuto chvíli potřebujete mít, je trpělivost. Což je váš hlavní životní úkol. Přečtěte si o svém dni narození a plné rovině odhodlání. Jste velmi silná, aktivní energie (plná rovina energie), i podle své krevní skupiny. Jste dominantní, středem pozornosti, potřebujete mít vše pod kontrolou, jste hodně rozumová, jste totiž navíc 8 Země
Všechny problémy se točí kolem vaší ženskosti, protože všechny výzvy dle vašich indicií ukazují na výzvu být víc ženou. Doporučuji vám přidat se k aktuální ženské výzvě Jsem skvělá žena, je to náš nový ženský prostor. a podívat se na ženské programy Žena je láska a KLUB Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.
Tam současně najdete kurz PŘIJÍMAT JE LÁSKA, který je přesně pro vás jako Zemi, v něm pochopíte sebe, své výzvy, celostní pohled na tělo, duši a mysl a naučíte sobě rozumět, ale i pomáhat, najdete sebe a způsob, jak se o sebe postarat i bez léků, chemie a operací. 

Pokud se opravdu chcete uzdravit, je třeba začít pomalu odkyselovat organismus, protože jste v permanentním zánětu. Posílit vlastní imunitu a začít pomalu rozvolňovat tkáně, změkčovat a pouštět to, co ve vás leží nepřijatého v podobě endometriozy, cyst. Nepochopila jsem, zda jste už umělý přechod podstoupila, pokud ne, vyhněte se mu!

Doporučuji jako první krok Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody, popíjet přes den) +  Organic Noni (6 polévkových lžic) + AC Zymes PLUS (2-2-2) + Ocean (3 polévkové lžíce ráno na lačno) + C 1000 (3-2-0) + Strong Bones (2-2-2)

Pokud by bylo třeba v průběhu léčení konzultovat váš stav s celostním lékařem, tak takového máme v CaliVitě k dispozici, jako člen byste se na něj mohla obracet, pokud bychom potřebovaly pomoc. V této chvíli to zvládneme samy...

Strava bez cukru a sladkostí, mléčných výroků, pečiva, alkoholu, uzenin, masa (můžete jen kvalitní ryby). V podstatě jíst pouze rýži, zeleninu, ovoce, rybu a nic jiného. Zakázaná je soja a výrobky z ní.

Takže asi tak jako první doporučení, dál budeme řešit váš postup mailem :-)
s láskou vaše Empatia