Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Každý má výhradní právo rozhodnout se pro lásku. Tak hledejte, přemýšlejte, dokud nepřijdete na to, že přemýšlet nemusíte.

J. Lengyel

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 1000 obsahuje tolik vitamínu C jako 2 kg pomerančů nebo 20 kg jablek?

Hemalymfangiom

Dobrý den,
5-letý syn má od narození hemalymfangiom v levém třísle.  Do půl roka od narození se to změnšilo na minimum, ale pak to zase trochu narostlo. Od té dby to bylo konstantní a nyní to zas začíná trochu růst. Máme jít na magnetickou rezonanci. a následně doporučují líkaři operaci či medikamentozní léčbu. Ani jednomu nejsem nakloněna. Chci odstranit příčinu a léčit trochu jinak. Chtěla bych se tedy zeptat na zkušenosti s léčbou tohoto či podobného problému: Děkuji

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
je super, že nechcete jít cestou operace a chemických léků, protože ty stejně příčinu neřeší, ale to vám nemusím vysvětlovat, zdá se, že máte jasno. Když sledujete různé diskuse, tak zjistíte, že se i po odstranění lymfangiomu se za čas znovu začne vytvářet. Příčina je totiž v nedostatečné funkci lymfatických cest, kdy dochází k nedokonalému odbourávání škodlivin z těla a ty se někde hromadí a vytváří podobné útvary. Vyříznout ho tak nic neřeší...
Pokud hledáte příčinu i duchovní, pak si přečtěte toto (je tam proklik i na přírodní léčbu). Nemoci dětí do šesti let jsou nevyřešené nemoci jejich matek na duchovní úrovni. Dítě matce pomáhá tak, že je z ní stahuje a ventiluje tělem v podobě nemoci ven, a tak je třeba zamyslet se nad sebou. Podle Astrologie devíti planet jste 5 Země - na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ se můžete s A9P blíže seznámit v programu Harmonické vztahy. Máte dvě osmičky, které ukazují na výzvu učit se vnímat život pozitivně a nezabývat se malichernostmi a nešvary, především v oblasti rodiny a vztahů, protože máte rodinnou karmu (dvě šestky), což se na tělesné úrovni může projevit jako blokace lymfy u vašeho syna.
Doporučila bych vám kurz Přijímat je láska (najdete ho na Akademii celostního zdraví), a synovi dávat Ocean 3 polévkové lžíce denně a upravit stravu podle očisty lymfy, tj. žádné mléčné výrobky, cukry a sladkosti, chemii, bílou mouku. Pokud je váš syn častěji nemocný, pak bych Ocean podpořila navíc Immunaidem, který pomáhá tvorbě bílých krvinek a čistí tak lymfu a zvyšuje imunitu. Vše si pořídíte v našem eshopu.
S láskou vaše Empatia