Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Žití je hoden jen ten, kdo rve se o něj den co den.

J.W.Goethe

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Energy & Memory obsahuje tolik kofeinu jako jedna espresso káva? A nemusíte se překyselovat...

Hemalymfangiom

Dobrý den,
5-letý syn má od narození hemalymfangiom v levém třísle.  Do půl roka od narození se to změnšilo na minimum, ale pak to zase trochu narostlo. Od té dby to bylo konstantní a nyní to zas začíná trochu růst. Máme jít na magnetickou rezonanci. a následně doporučují líkaři operaci či medikamentozní léčbu. Ani jednomu nejsem nakloněna. Chci odstranit příčinu a léčit trochu jinak. Chtěla bych se tedy zeptat na zkušenosti s léčbou tohoto či podobného problému: Děkuji

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
je super, že nechcete jít cestou operace a chemických léků, protože ty stejně příčinu neřeší, ale to vám nemusím vysvětlovat, zdá se, že máte jasno. Když sledujete různé diskuse, tak zjistíte, že se i po odstranění lymfangiomu se za čas znovu začne vytvářet. Příčina je totiž v nedostatečné funkci lymfatických cest, kdy dochází k nedokonalému odbourávání škodlivin z těla a ty se někde hromadí a vytváří podobné útvary. Vyříznout ho tak nic neřeší...
Pokud hledáte příčinu i duchovní, pak si přečtěte toto (je tam proklik i na přírodní léčbu). Nemoci dětí do šesti let jsou nevyřešené nemoci jejich matek na duchovní úrovni. Dítě matce pomáhá tak, že je z ní stahuje a ventiluje tělem v podobě nemoci ven, a tak je třeba zamyslet se nad sebou. Podle Astrologie devíti planet jste 5 Země - na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ se můžete s A9P blíže seznámit v programu Harmonické vztahy. Máte dvě osmičky, které ukazují na výzvu učit se vnímat život pozitivně a nezabývat se malichernostmi a nešvary, především v oblasti rodiny a vztahů, protože máte rodinnou karmu (dvě šestky), což se na tělesné úrovni může projevit jako blokace lymfy u vašeho syna.
Doporučila bych vám kurz Přijímat je láska (najdete ho na Akademii celostního zdraví), a synovi dávat Ocean 3 polévkové lžíce denně a upravit stravu podle očisty lymfy, tj. žádné mléčné výrobky, cukry a sladkosti, chemii, bílou mouku. Pokud je váš syn častěji nemocný, pak bych Ocean podpořila navíc Immunaidem, který pomáhá tvorbě bílých krvinek a čistí tak lymfu a zvyšuje imunitu. Vše si pořídíte v našem eshopu.
S láskou vaše Empatia