Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

V Božím světě nevydržíte žít příliš dlouho; nejsou tam restaurace ani toalety.

Róši Sazaki

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že potřeba zinku a selenu je u mužů vyšší?
S ejakulátem totiž z organismu odchází a tak muži především po čtyřicítce mohou mít potíže s prostatou.

Histaminová intolerance

Dobrý den, mám dotaz ohledně syna.. Má světlou pleť,jemnou.. V loni najaře se mu objevila na rukou vyrážka..nejvíce na hřbetu ruky až po lokty.. šlo o hrubé svědivé pupínky, po kterých byly místy červené flíčky..na kožním mi řekly, že jde o sluneční alergii..na podzim ale nezmizely a naopak se mu vytvořily červené flíčky ještě na obličeji..pak se mu udělaly jakoby potničky na krku a celých zádech,které pak zmizely. Letos najaře měl osypané ruce a nohy - od kotníku po kolena ..na kožním nám řekli,že se to chová atypicky - cestuje po těle a navíc to není atopický ekzém ale jakoby dvě vyrážky v jednom ..na alergologii nám zjistili zvýšenou hladinu ECP - sklon k atopii a nízkou hladinu diaminooxidázy,tzn. sklon k atopii a histaminovou intoleranci..žádné alergie ..dostali jsme něco na potlačení projevů..přes léto byl ekzém lepší, ale mazali jsme celou dobu UV 50..jinak byly pupínky červenější..byli jsme u moře..po návratu měl všechno zklidněné..jen trošku pupínky na hřbetech rukou..ale jak na podzim nastoupil do školky, objevily se mu pupínky opět na obličeji, některé červenají..stejně jako na hřbetech rukou..i ty jsou opět podrážděné a červené..histamin je udajně ve všem, bohužel se mi nepodařilo zjistit co mu vlastně dělá zle..nejí citrusy, jahody atd..ale nemohu mu přece dělat takovou dietu, aby mu chyběly živiny..nq íc ve školce to ani moc nejde když vlastně nevím co mu dělá zle..v dubnu jsem mu čistila játra jedlými kaštany, na doporučení a asi dva měsíce mu dávám probiotika na střeva..jinak od loňska mu dávám pravidelně denně hlívu ústřičnou s rakytníkem,když nastoupil do školky, byl často nemocný a prášky z alergologie byly k ničemu..hlíva je super co se týká nemocnosti..jen doufám, že mu třeba nevadí právě ona..můžete mi poradit,co si o tom myslíte ?Nevím jak mu pomoct...a myslím, že to neví ani doktoři..

Děkuji Lenka

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
veškeré potravinové alergie jsou vymyšlené nemoci, které nedokáží lékaři vyléčit od příčiny, tak hledají zástupný problém. Četla jste článek Na psychické potíže probiotika? Doporučuji přečíst :-)

Malé dítě nepotřebuje detoxikaci, potřebuje čistou a zdravou stravu, žádnou chemii, cukr, sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky slazené, samozřejmě uzeniny také ne. Podívejte se na stravu podle jeho krevní skupiny, protože ta jeho je dost specifická, doporučuji vyřadit mínusové potraviny. Krevní skupina B je velmi choulostivá na stres, takže ztrácí minerální látky, které zpracovává přetížená nervová soustava a tím ztrácí minerály z tkání a problémy s kůží jsou tu. Nevím, jaká probiotika zkoušíte, doporučuji ta, se kterými mám velmi dobrou zkušenost na podobné potíže kožní i trávicí - z CaliVity.

Doporučuji toto:

ProbioBalance 6 denně + Lion D 3 denně + Green Health - vojtěška 3 denně + Strong Bones - vápník s hořčíkem 3 denně pokud nespolkne, vysypat do obilné kaše
Pořídíte to v našem shopu

Za 3 měsíce je OK :-)

Děti do šesti let přebírají nemoci svých matek, zkuste hledat, na co jste alergická, co vám vadí, proč se obrňujete, co musí odcházet jinak než ústy, kde je problém - zřejmě v uzavírání se do sebe a komunikaci. Řešte to a syna podpořte přírodně co nejvíc, pomáhá vám na fyzické úrovni neonemocnět. Četla jste Proč má nemoc dítěte příčinu v matce? Mrkněte.... a hledejte a spravujte.

s láskou vaše Empatia