Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Čím více dáváte, tím více skutečného bohatství máte. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Ten, kdo si kouše nehty je plný vnitřního napětí a agrese, poukazuje tím na domnělé nebo skutečné nespravedlivé jednání a nevyřešené spory.

Jak zdravě přibrat

Krásný dobrý den, 

už dlouho váhám Vás poprosit o radu, protože už si opravdu nevím rady :) 
Je mi 33 let, měřím 163 cm a vážím 47 kg. Vždycky jsem byla štíhlejší typ, ale po porodu druhého syna (před 2 lety) jsem více zhubla. Syn se narodil s Downovým syndromem a pár měsíců mi trvalo než jsem to psychicky přijala. Tím jsem málo jedla. Teď (půl roku) se cítím dobře a snažím se přibrat, ale nedaří se mi to. Snažím se už pár let jíst zdravě (omezit maso, ml. výrobky, lepek a cukr) a pít jen čistou vodu a čaje. Pohyb mám dostatečný (mám ráda sport).
Nerada bych přibírala jen zvýšením bílkovin v rámci masa a ml.výrobků (nedělá mi zvýšené množství dobře na trávení a mám oslabené ledviny). 
Moc si Vás vážím  Vašich rad, které na stránkách a videích dáváte a věřím, že i mi dokážete poradit, co jíst, abych přibrala (necítím už se ve svém těla pěkná a pro svého manžela přitažlivá). 
Předem moc děkuji za Vaší odpověď
S láskou a pokorou Ivet

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii jak přibrat a podívejte se podobné dotazy, třeba tento: Jak přibrat na váze

Jste člověk empatický, dokážete se vcítit do druhých (vaše dvojka) s velkou vazbou na rodinu a partnera (vaše šestka), ale současně máte osmičku, která vám přináší negativní pohled na život a situace, tendenci vše vidět černě, a tak možná příliš řešíte starosti s druhými, staráte se o všechny, protože jako 5 Země všechno nejlíp víte a chcete druhým radit a pomáhat. Vaším úkolem je učit se přijímat a trávit věci tak, jak k vám přichází jako nejlepší pro sebe a dovolit druhým prožít si vlastní zkušenost. Tím pitváním a rozebíráním oslabujete své tenké střevo, v kterém se vstřebávají živiny. Máte jako energie Země sklon k překyselení, bylo by dobré popíjet vodu z Aquarionu nebo alespoň Liquid Chlorophyll 3 lžičky do 1,5 l vody, popíjet během dne. 

Užívejte Stress management – komplex vit.B s hořčíkem na podporu vstřebávání živin v tenkém střevu – dávkování 1-1-1, Bee Power – mateří kašička je plná živin a podporuje udržení svalové hmoty – 1-1-1, Power mins – komplex nejdůležitějších minerálu 1-1-1, Digestive enzymes – trávicí enzymy podporují metabolismus 1-1-1. Vhodné by bylo i Noni, krásně harmonizuje celý organismus a uvádí ho do rovnováhy, je plné živin, dávkování 3 lžíce denně.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Přijímat je láska, je o trávicích orgánech a vašem prvku. Vhodný by pro vás byl i nadstavbový modul Základů celostního zdraví Jak uživit své buňky.

Podívejte se na Žena je láska - kurz zdarma nebo knihu Žena je láska, podpoří vaši ženskou energii a především lásku sama k sobě, je třeba si začít vážit sebe, zvýšit svou sebehodnotu a přestat se obětovat druhým.

Doporučila bych vám vyšetření kapky krve, kde se přesně zobrazí, jak to máte v těle, uvidíte to sama na mikroskopu - viz Kontakty.

S láskou vaše empatia