Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Jasně můžeme vidět pouze vlastním srdcem.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Potravní doplňky CaliVita®, jsou připraveny výlučně z přírodních látek, prodávají se již více jak půl století a dnes ve zhruba 35 státech světa, poskytují pomoc miliónům lidí, kteří mají zájem o své zdraví.

Jak zdravě přibrat

Krásný dobrý den, 

už dlouho váhám Vás poprosit o radu, protože už si opravdu nevím rady :) 
Je mi 33 let, měřím 163 cm a vážím 47 kg. Vždycky jsem byla štíhlejší typ, ale po porodu druhého syna (před 2 lety) jsem více zhubla. Syn se narodil s Downovým syndromem a pár měsíců mi trvalo než jsem to psychicky přijala. Tím jsem málo jedla. Teď (půl roku) se cítím dobře a snažím se přibrat, ale nedaří se mi to. Snažím se už pár let jíst zdravě (omezit maso, ml. výrobky, lepek a cukr) a pít jen čistou vodu a čaje. Pohyb mám dostatečný (mám ráda sport).
Nerada bych přibírala jen zvýšením bílkovin v rámci masa a ml.výrobků (nedělá mi zvýšené množství dobře na trávení a mám oslabené ledviny). 
Moc si Vás vážím  Vašich rad, které na stránkách a videích dáváte a věřím, že i mi dokážete poradit, co jíst, abych přibrala (necítím už se ve svém těla pěkná a pro svého manžela přitažlivá). 
Předem moc děkuji za Vaší odpověď
S láskou a pokorou Ivet

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii jak přibrat a podívejte se podobné dotazy, třeba tento: Jak přibrat na váze

Jste člověk empatický, dokážete se vcítit do druhých (vaše dvojka) s velkou vazbou na rodinu a partnera (vaše šestka), ale současně máte osmičku, která vám přináší negativní pohled na život a situace, tendenci vše vidět černě, a tak možná příliš řešíte starosti s druhými, staráte se o všechny, protože jako 5 Země všechno nejlíp víte a chcete druhým radit a pomáhat. Vaším úkolem je učit se přijímat a trávit věci tak, jak k vám přichází jako nejlepší pro sebe a dovolit druhým prožít si vlastní zkušenost. Tím pitváním a rozebíráním oslabujete své tenké střevo, v kterém se vstřebávají živiny. Máte jako energie Země sklon k překyselení, bylo by dobré popíjet vodu z Aquarionu nebo alespoň Liquid Chlorophyll 3 lžičky do 1,5 l vody, popíjet během dne. 

Užívejte Stress management – komplex vit.B s hořčíkem na podporu vstřebávání živin v tenkém střevu – dávkování 1-1-1, Bee Power – mateří kašička je plná živin a podporuje udržení svalové hmoty – 1-1-1, Power mins – komplex nejdůležitějších minerálu 1-1-1, Digestive enzymes – trávicí enzymy podporují metabolismus 1-1-1. Vhodné by bylo i Noni, krásně harmonizuje celý organismus a uvádí ho do rovnováhy, je plné živin, dávkování 3 lžíce denně.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Přijímat je láska, je o trávicích orgánech a vašem prvku. Vhodný by pro vás byl i nadstavbový modul Základů celostního zdraví Jak uživit své buňky.

Podívejte se na Žena je láska - kurz zdarma nebo knihu Žena je láska, podpoří vaši ženskou energii a především lásku sama k sobě, je třeba si začít vážit sebe, zvýšit svou sebehodnotu a přestat se obětovat druhým.

Doporučila bych vám vyšetření kapky krve, kde se přesně zobrazí, jak to máte v těle, uvidíte to sama na mikroskopu - viz Kontakty.

S láskou vaše empatia