Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Láska není závislá na tom, zda se náš partner změní. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Bolí vás žaludek?
Zkuzte 15 minut před jídlem užívat vojtěšku. Potahuje totiž zaludeční sliznici blanou, která brání dráždění sliznice.

Kameny ve žlučníku

Dobrý den,

právě jsem vyslechla úžasný webinář 'Ten můj zlobivý žlučník!' .

Několik let se snažím rozpustit  2- 3 cm velký žlučnikový kámen, bohužel problémů s ním přibývá a aktuálně zvažuji laparoskopické odstranění. A teď zase nevím, můžete mi prosím navrhznou možnosti, případadně jenom obený názor co slučníkem, který už kamennou nálož má. :-)

Moc děkuji

Anna

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

určitě to můžete zvládnout přírodní cestou.

Žlučník je orgán spokojenosti, pokud jsme spokojeni, funguje tak, jak má. Pokud ale s něčím spokojeni nejsme, nastupuje zlost z důvodu té nespokojenosti. Každá zloba, vztek je stažení se, ztvrdnutí. Takže se nám žlučovody stáhnou a nepustí žluč do dvanácterníku. Žluč se buď vrací do jater a dochází k jejich přetěžování, nebo do žlučníku a vznikají kameny, nebo zůstává ztuhlá ve žlučovodech a pak, když se žlučovody znovu otevřou a žlučník opět tlačí a vypuzuje další žluč, ta ztvrdlá se tlačí pryč a vzniká žlučníkový záchvat.

Je potřeba rozvolnit žlučovody a kameny rozpustit a pracovat na těch duchovních příčinách, učit se být spokojená s tím, co ke mně přichází, protože odstraněním žlučníku nebo kamenů se spokojenosti nenaučíte.

Přečtěte si podobný dotaz, je tam doporučení, přidala bych Rhodiolin – k rozvolnění žlučovodů a k celkovému uvolnění, dávkování 1-1-1. Určitě potřebujete na rozvolnění i Noni, kámen je velký a pokud by začal odhcázet, musí být řádně změkčený - to přesně udělá Noni (3 polévkové lžíce, v případě bolesti 6 lžic). Dále je třeba zezásadit organismus, popíjejte Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě. Užívejte 3 měsíce a uvidíme dále.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Jste prvek 4 Dřevo, tedy vaše orgány jsou játra a žlučník, je o třeba se o ně starat celoživotně - viz Energetická růžice.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Tolerovat je láska a na kurz zdarma Žena je láska, protože vaší životní výzvou je učit se změkčovat své postoje, být spokojená s tím, co je teď a souvisí to s ženskou rolí ve vztahu (dvě šestky). Máte plnou rovinu myšlení, která je o potřebě vše zargumentovat, přesvědčování o své pravdě a snaha vše vysvětlit logicky, aby to ten druhý pochopil a přijal můj názor, tedy mužská komunikace. Pro vás je to výzva učit se ženské komunikaci o svých pocitech.

A druhá je rovina empatie, která ukazuje na velkou citlivost, pochopení pro druhé, ale i lpění na druhých a neschopnosti postavit sebe na první místo. Pro všechny vše uděláte, ale zapomínáte na sebe, jste uštvaná, nemáte čas na sebe a v této energii nemůžete být spokojená. Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, co je potřeba změnit, nebo máte zájem o kapičku krve či osobní konzultaci, obraťte se na některého z našich spolupracovníků. 

Vše zvládnete, stačí začít!

S láskou empatia