Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Když uvidíš dobrého člověka, snaž se ho napodobit; když uvidíš špatného člověka, všímej si sám sebe.

Confucio

Poslední komentáře

Na okraj

Lidé žijící ve městech se znečištěným ovzduším nemají tolik vitamínu D jako lidé z venkova. Dým a smog pohlcují totiž ultrafialové paprsky slunce, které jsou zodpovědné za tvorbu vitamínu D v našem těle.

Lupénka

Dobrý den.

Zkusila jsme už hodně věcí, ale bohužel neúspěšně.. moje nemoc už zasahuje do rodinného života i psychicky, protože když to řeknu tak jak to je prosedim celé léto v domě protože musím chodit v dlouhých kalhotech a dlouhém tričku abych se vyhla nepřímých podhledů a dotazů co to mám na těle. Moje nemoc má jméno lupénka, která se mi objevila po operaci žlučníku. V tu dobu jsme končila střední školu, takže celkově stresující období. Největší intenzitu, ale nabrala před 4roky kdy jsme porodila první dítě a 2018 druhé dítě.. Do dnes ji mám ve stavu 50%těla červené praskajici ložiska. Prosím o doporučení jak bych mohla svoje zdraví zlepšit. Děkuji

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

lupénka je nemoc jater a naší zatvrzelosti. Ukazuje na to, že někde bojujete , místo abyste věci přijala a milovala tak, jak jsou, tvoříte si ochranné pancíře, aby vás nic nezraňovalo. Je potřeba přijmout, že tak, jak věci jsou, jsou vždy nejlepší pro nás, i když ještě nevíte z jakého důvodu se vám dějí, vždy se dějí nejlépe pro vás.

Je to váš životní úkol 2 Země přijímat a trávit vše, jako prospěšné pro sebe, pro svůj život a posun. Máte izolovanou 3 a dvě devítky, příliš vše analyzujete, nad vším přemýšlíte, ale nic nezměníte, neuděláte žádný krok, jen na všem hledáte něco negativního - máte osmičku, sklon k negativnímu myšlení. A protože to neumíte sdělit a držíte vše v sobě, jste nespokojená a tím se vnitřně překyselujete, přetěžujete játra a vaše nezvládnuté výzvy se projevují na kůži jako lupénka, kůže je zástupný orgán jater. Lupénka souvisí i kvalitou střevní mikroflóry, tedy při její léčbě je potřeba se zaměřit i na očistu střeva, nyní přichází jeho období.

Doporučila bych vám:

Green health – vojtěška, pomůže neutralizovat překyselení a zbaví střevo zánětu, čistí, dávkování 2-2-2 10 mnut před jídlem

AC zymes PLUS – probiotika a prebiotika, osídli střevo, dávkování 2-2-2 s vojtěškou na lačno

Chelated Zinc – podpoří hojení kůže, dávkování 1-1-1

C1000 – psodporuje regeneraci tkání a kůže, dávkování 2-1-0

Evening Primrose Oil – obsahuje esenciální mastné kyseliny a podporuje hojení kůže, ale i ženské hormony, dávkování 1-1-1

Noni – léčivý džus z ovoce noni, harmonizuje celý organismu, pomáhá změkčovat a uvolňovat napětí, podporuje imunitu i regeneraci jater, srovnává celý organismus do rovnováhy, dávkování 3 lžíce denně

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Upravte stravu nejlépe v souladu s vaší krevní skupinou, je potřeba vyloučit cukr, bílou mouku a mléčné výrobky, maso nyní omezit, spíše jen rybu nebo krůtí.

Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Přijímat je láska, ale i Tolerovat je láska.

Vzhledem k tomu, že lupénka je o zatvrzelosti, tuhosti a chybí vám 2 - schopnost naslouchat, podívejte se na kurz zdarma Žena je láska nebo si kupte knížku Žena je láska, je zřejmé, že v této oblasti máte co řešit.  

S láskou vaše empatia