Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Návrat ke zdraví znamená, aby se do našeho života vrátily radost a smích na úkor našich negativních vlastností, aby potrava byla pro nás jen biologickou potřebou a ne náhradou lásky, a pohyb se stal každodenní potřebou.

Marie Zítková

Poslední komentáře

Na okraj

Potravní doplňky CaliVita®, jsou připraveny výlučně z přírodních látek, prodávají se již více jak půl století a dnes ve zhruba 35 státech světa, poskytují pomoc miliónům lidí, kteří mají zájem o své zdraví.

Nedoslýchavost

Dobrý den,

ačkoli mám načtenou vaši knihu "Žena je láska", mnoho článku zde, tápu a snažím se přijít na to, co konrkétně já bych měla změnit, udělat, přijmout, aby se mi přestal zhoršovat sluch.

Je mi 34 let. První problém nastal v 16 letech, kdy jsem po viroze málem přišla o sluch, po měsíční léčbě různými způsoby se víceméně sluch srovnal. Bohužel ve vlnách (nebo po virozach a rýmách) se sluch mnohdy zhoršil. Bohužel za poslední rok se sluch zhoršil celkem rapidně a to bez zjevné příčiny, celý rok jsem byla zdráva, pravda, nastalo několik změn v mém životě, ale osobně nemám pocit, že by se měly natolik odrazit do mého sluchu. Před 5 lety mi zemřela máma, před rokem tchyně, před rokem a půl jsem odešla s dcerou od manžela (bez vetších potíží a pří), postavila se na vlastní nohy a myslím, že vše celkem zvládám. Možná trošku radost ze života není taková jako dřív. Což připisuji tomu, že jsem na většinu starostí sama a mám pocit, že vše musím zvládnout. 

Moc prosím, tady jsem načetla http://empatia.cz/prehled-pricin-nemoci/nedoslychavost, ale i jinde, nevím ale jak si poradit, jak jít dál. Aby se sluch aspoň nezhrošoval. Začíná mě to už omezovat a psychicky zlobit v běžném životě. 

Děkuji Vám předem za Váš čas a přeji krásné letní dny. Kamila

 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
nedoslýchavost je nechuť něco slyšet a následně se změnit, vidím to na vaši ženskou roli a problémy v partnerství, problémy s muži, nepřijetí své ženské stránky. Ono jedna věc je mít něco přečteno, ale zásadní je, zda se podle toho, co čtete a přijímáte, také v praxi ve vztazích řídíte. Uši jsou kontrolkou ledvin, ledviny jsou ukazatelem našich vztahů. Ženy 8 Země jsou nejsvobodomyslnější a nejsilnější energie, mají velkou moc a vyvíjejí silný tlak v partnerství, mají svou pravdu, přes kterou nejede vlak, jsou dost v zásadách zatvrzelé. Vy máte navíc ještě jednu osmičku a dvě čtyřky, což je pro ženu 8 Zemi dost velká výzva ke změně. Máte tendence tlačit na všechny, aby dělali věci podle vás, myslíte si, že jen vy děláte všechno správně. Výzvou je nechat rozhodování a aktivitu mužům a sama se stávat pasivní, intuitivní, ženskou poddajnou energií. V knížce jsou i úkoly, které by žena měla plnit a tím se posouvat na své ženské cestě. Nevím, jak se vám to podařilo :-)

Pokud jste s ostatními ženami v ženském prostoru Jsem skvělá žena, tak je tam lekce - Co se mám učit já, našla jste si tam své výzvy a pracujete na nich, měníte se?

Jinak program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ pro vás je Přijímat je láska, doporučuji vstoupit a zabývat se tímto tématem, protože je to vaše životní téma, které byste měla zpracovat, navíc teď v létě je nejaktivnější období vašich nejdůležitějších orgánů - slinivka, slezina a žaludek - tak máte nejlepší příležitost vše pochopit a vyřešit. 

Doporučuji začít podporovat své ledviny - pít Liquid Chlorophyll (2 polévkové lžíce do vody), užívat Lecitin vyšší dávky (6 denně) na zpružnění a změkčení, a na podporu výživy ucha qProtect (2 denně) a Gyngko XC (2 denně), Xantho Plus (3 denně). Doufám, že neužíváte hormony na štítnou žlázu nebo antikoncepci, pokud ano, je nutné vyřadit, hormony na štítnou žlázu lze nahradit Oceanem (3 polévkové lžíce ráno na lačno). Vše si pořídíte tady

Držím palce, začněte!
S láskou vaše Empatia