Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Dle českého právního řádu:

Publikování a šíření článků na empatia cz řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

Citát

Myslete na své tělo. Nejezte mnoho, příliš mnoho jídla zatemňuje jasnost ducha.

Dalajláma

Poslední komentáře

Na okraj

Vitamíny jsou biochemické „šrouby a matky“, které umožňují bílkovinám, uhlovodanům a tukům našich tání, aby fungovaly jako sladěný celek.
I když chybí pouze jeden vitamín, nebo je ho nedostatek, nepříznivě to ovlivní i fungování všech ostatních.
Proto zde jsou Multivitamíny.

Nosní mandle /angíny

Dobrý den.

Chtěla bych se zeptat co můžu udělat při zlepšení zdravotního stavu své dcery. Jsou ji 4roky a trápí nás nosní madle a teď navíc 2x po sobě jdoucí angíny s atb. MUDr nás ženě na vytržení nosní mandle, ale to je pro nás jako poslední řešení. Dcera má nosní madly dost zvětšenou, takže při infektu nemůže dýchat a večer i občas vynechává s dechem, takže to pro její tělo není dobré. Prosím tedy o radu co bychom mohli podniknout? Děkuji

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

zadejte si do vyhledavače na empatii nosní mandlí a vyskočí vám spousta dotazů.

Nosní mandle je kontrolkou imunitního systému, stavu tlustého střeva, kde máme téměř 80% imunity, proto její odstranění neřeší příčinu. Dnešní medicína bohužel neřeší příčinu, ale jen odstraňuje kontrolky. Zvětšená nosní mandle je jen zduření sliznice, není to nic, co by někde vyrostlo navíc, a muselo se odstranit, jde jen o tom uvést nosní mandli zpátky do normálu. Antibiotika vše jen zhoršují, přečtěte si článek o ATB.

Dávejte dceři Probio Balance – probiotika k posílení střevní mikroflóry a tím i imunity, po antibiotikách je příznivá mikroflóra ještě víc vymlácená, a protože sliznice v celém těle jsou všude stejné, tak posílením střeva zároveň spravíte sliznici v nose. Dávkování 6 tbl denně, alespoň dvě balení po sobě, pak můžete dávat 3 denně, jsou to lipové tabletky, které dítě v pohodě rozkousá a dětem chutná.

Noni - léčivý džus z ovoce noni, který má úžasné účinky, posiluje imunitu, harmonizuje rozhozené tělo, odhleňuje a čistí dutiny, ideální pro děti, dávkování 3 polévkové lžíce denně. Je potřeba mít trpělivost a dopřát tělu na regeneraci a uzdravení alespoň 3 měsíce.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Ze stravy je nutné vyloučit mléčné výrobky a sladkosti, cukr. Snažit se vařit zdravě, zeleninové polévky, rizota, obilné kaše, ovoce.

Podpořte dceru tělesně, a uvědomte si, že její potíže ukazují na vaše nezvládnuté výzvy, vaše problémy, které je potřeba pochopit a změnit. Tlusté střevo souvisí s neodpuštěním. Nemoci dětí do šesti let jsou problémy matek.

Pokud by vás zajímalo podrobněji, proč to tak máte, a chtěla byste podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia