Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ó, jak vražedná je láska! Jak v bujné a slepé vášni s velkou jistotou ničíme, co je našemu srdci milé.

F. Ťutčev

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud pijeme sycené vody oxidem uhličitým, zbavujeme své tělo vápníku!
Jde totiž o to, že oxid uhličitý se z těla vyloučí pouze navázaný na vápník a při metabolismu tělo používá ten vápník, který je pro něj nejdostupnější, tzn. z kostí. Stejný proces probíhá i se šumivými vitamínovými a minerálovými preparáty, takže se paradoxně šumivým vápníkem  odvápňujeme!

Opakovaná zamlklá těhotenství

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně opakovaných zamlklých těhotenství v I. trimestru. Těhotenství je vždy od počátku špatně založeno a tím pádem zamlkne. Jednoho syna z předchozího vztahu mám. Je mi 38 let, a o druhé dítě se snažíme 4 roky. V tomto období došlo ke 4 zamlklým těhotenstvím, které skončily revizí.  Děkuji moc za odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
vše, co se nám v životě děje, má pro nás pozitivní význam, ačkoliv se ta situace může jevit jako špatná a tragická. Vše, co se děje, je pro naše dobro. Pokud ženu postihne potrat, ať už z jakékokoliv důvodu, vždy je to signál toho, že se z nějakého důvodu nové role, změny ve svém životě, bojí, a podvědomě dítě odmítá. Vy jste člověk velmi empatický - máte rovinu empatie s vícečetnými trojkami - znamená to, že hodně hledíte na blaho druhých a pro to, aby druzí byli šťastní a spokojení, uděláte cokoliv. Dokonce plníte přání druhých, aniž by o to požádali... Navíc máte jednu izolovanou jednčku, což je energie uzavřené komunikace, kdy neumite sdělit, co chcete, ale i co nechcete. Možná cítíte potřebu mít další dítě jen proto, abyste vyřešila nějaké partnerské neshody nebo vyšla svému muži vstříc, zalepila díry v nefungující komunikaci, nevím...V každém případě jsou opakované potraty výzvou pro vás nechat věci tak, jak jsou a smířit se s nimi, přijmout situaci a netlačit. Ostatně vaším životním úkolem podle Astrologie devíti planet - jste 2 Země - je učit se přijímat, a tak se podívejte na Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Jak se učit žensky komunikovat a vůbec jak žensky fungovat, se inspirujeme v ženském prostoru Jsem skvělá žena, připojte se.
A na podporu těla doporučuji užívat přírodní doplňky, které zamezují spontánním potratům - pupalku Evening Primrose Oil, Vitamin E, New Life, Vital Woman - mrkněte do našeho shopu
S láskou vaše Empatia