Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ten, kdo se vydá na cestu, projde na své pouti mnoha místy, aby se nakonec vždy vrátil ke dveřím svého domu. Stejně tak každý člověk musí putovat všemi možnými vnějšími světy, aby na konci cesty nalezl nejniternější svatyni. Pohled mých očí bloudil v širých dálkách, dokud jsem je nezavřel a potoky slzí nedospěl až k nepopsatelnému pocitu ÚPLNÉHO JÁ.

Tagore

Poslední komentáře

Na okraj

Problémy s pokožkou mi říkají v duchovní a duševní rovině: “Musím se také zabývat sám sebou. Co mě dráždí, pálí, svědí?“ Při onemocnění pokožky je narušen kontakt s okolím, člověk se cítí nečistým, nejistým, nemohoucným vyjádřit se. Alergie a akné vždy souvisí s problémy citovými nebo s přecitlivělostí. A samozřejmě na tělesné úrovni s játry.

Opakovaná zamlklá těhotenství

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně opakovaných zamlklých těhotenství v I. trimestru. Těhotenství je vždy od počátku špatně založeno a tím pádem zamlkne. Jednoho syna z předchozího vztahu mám. Je mi 38 let, a o druhé dítě se snažíme 4 roky. V tomto období došlo ke 4 zamlklým těhotenstvím, které skončily revizí.  Děkuji moc za odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
vše, co se nám v životě děje, má pro nás pozitivní význam, ačkoliv se ta situace může jevit jako špatná a tragická. Vše, co se děje, je pro naše dobro. Pokud ženu postihne potrat, ať už z jakékokoliv důvodu, vždy je to signál toho, že se z nějakého důvodu nové role, změny ve svém životě, bojí, a podvědomě dítě odmítá. Vy jste člověk velmi empatický - máte rovinu empatie s vícečetnými trojkami - znamená to, že hodně hledíte na blaho druhých a pro to, aby druzí byli šťastní a spokojení, uděláte cokoliv. Dokonce plníte přání druhých, aniž by o to požádali... Navíc máte jednu izolovanou jednčku, což je energie uzavřené komunikace, kdy neumite sdělit, co chcete, ale i co nechcete. Možná cítíte potřebu mít další dítě jen proto, abyste vyřešila nějaké partnerské neshody nebo vyšla svému muži vstříc, zalepila díry v nefungující komunikaci, nevím...V každém případě jsou opakované potraty výzvou pro vás nechat věci tak, jak jsou a smířit se s nimi, přijmout situaci a netlačit. Ostatně vaším životním úkolem podle Astrologie devíti planet - jste 2 Země - je učit se přijímat, a tak se podívejte na Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Jak se učit žensky komunikovat a vůbec jak žensky fungovat, se inspirujeme v ženském prostoru Jsem skvělá žena, připojte se.
A na podporu těla doporučuji užívat přírodní doplňky, které zamezují spontánním potratům - pupalku Evening Primrose Oil, Vitamin E, New Life, Vital Woman - mrkněte do našeho shopu
S láskou vaše Empatia