Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Pokud se neustále snažíte získat si pozornost, o níž se domníváte, že vám náleží, změňte svůj postoj: Vyzvěte druhého, aby mluvil o sobě, a věnujte pozornost jemu. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že zánět ledvin znamená zlost na partnera, nechuť s ním snášet společný život, pocity ublížení ve vztahu ke světu? Následné bolesti v zádech a při močení jsou v myšlenkách rány do zad, dloubnutí pod žebra i horší přání odplaty, to, co jsme vysílali k druhým.

Opakovaný zánět močových cest u kocoura

Ahoj Miluško,

obracím se na Tebe s prosbou, zda se dají Vaše produkty podávat i zvířatům, konkrétně kocourovi? Kocour (3 roky) trpí opakovaně na záněty močových cest. Je možné podávat Calivitu a konkrétně jaké produkty? Ze žrádla jsem odstranila komerční granule a podávám nyní pouze konzervy (vysoký obsah masa 72%, bez obilovin) a kuřecí vyvar. Děkuji.Denisa 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

určitě ANO!

Přečti si článek Přírodní léčba našich čtyřnohých kamarádů

Kockourkovi bych dávala:

AC Zymes 3 denně vysypat do žrádla + Liquid Chlorophyll buď do vody 1 lžičku nebo vstříknout do pusy + Noni 3x lžičku, než bude delší dobu zdravý, pokud se zánět objeví, dávat Samburex 3 lžičky týden. 

s láskou Miluška