Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Jsme-li pokorní, přiznáme si své rodičovské nedostatky. Nenecháme se jimi ale ochromit. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že potřeba zinku a selenu je u mužů vyšší?
S ejakulátem totiž z organismu odchází a tak muži především po čtyřicítce mohou mít potíže s prostatou.

Odkazy

Panická ataka, arytmie, finanční potíže

Pěkný den přeji,
v loňském roce jsem pravděpodobně z rychlých událostí kolem mně, dostala panickou ataku, do té doby jsem nevěděla, že něco takového existuje. Samozřejmě nasazen neurol a pak mirtazapin, do toho jsem měla větší gynek. operaci z důvodu velkého myomu, jsem přišla io dělohu...4 měsíce jsem byla doma, poté šla do práce, ale stavy tak se vraceli, vždy po 2 měsících a opět neschopenka, takže jsem nezvládala platit své dluhy a doteď se v tom plácám, neboť teď jsem bez práce...A k tomu před 2 měsíci mi začala 10 denní arytmie několikrát do minuty, celé dny v kuse, to na psychice opět nepřidá...Takže zas nasazen neurol..pak 9 dnů klid a nanovo, dle vyšetření srdce jsou to prý neškodné arytmie, bohužel mě to ubíjí, vždy mě zabolí u srdce, poleje horko, asi to dělá psychika, nemohu se toho zbavit...moc mě to trápí..., pak se z toho stále kontroluji. Chybí mi ten krok udělat, přestat na to myslet a užívat si prázdnin se synem.....Piji magne B6, již několik měsíců (rozpustná tableta), ale zlepšení nevidím...Mám  i Bachovky, ale spíš zhoršení, než zlepšení...kapu dál ale jen po kapce 4x denně.Přeji si být zdravá, vysadit léky a ne s nima ládovat tělo....Ale vůbec se nemohu odrazit ode dna...Těch problémů kolem je tolik, hlavně finance a ty moje stavy....Chtěla jsem Vás požádat, co mohu udělat pro sebe, zlepšení situace, uzdravení. Děkuji Iveta 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
oba problémy spolu úzce souvisí a vycházejí z jedné příčiny - nedostatku minerálních látek. Pokud pijete rozpustnou tabletu, nedejbože šumivou, tak si místo toho, abyste doplňovala magnezium, ucpáváte cévy chemickým minerálem, a následně ztrácíte vápník, protože oxid uhličitý se dostává z těla pouze navázaný na vápník - náš vlastní. Takže žádné šumivé nápoje pít nesmíte.
Zadejte si do vyhledávače v empatii Panická porucha, arytmie, a čtěte, je tu spousta článků, dotazů a mých odpovědí, co s tím dělat. Bachovky vám minerály nedoplní, je zbytečné je užívat. Potřebujete se zdravě stravovat, doplňovat kvalitní živiny, a vyléčit se masivním doplněním minerálů v chelátové vazbě, díky které se minerály dostanou do buňky a pomohou vám.
Doporučuji vám alespoň vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2) a Rhodiolin (2-2-2), což je minimum, co ve vaší finanční situaci, ale současně špatném zdravotním stavu mohou doporučit. 
Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny. 
Calivita nabízí i možnost spolupráce a výdělku, pokud máte problém s financemi. Spolupracujeme s mnoha lidmi, kteří dělají práci, jako my - pomáhají lidem ve zdraví pomocí CaliVity - mrkněte na Zdravé bohatství.
Kdyby něco, jsem tu.
S láskou vaše Empatia