Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Moudrý vnímá především pocity nemocného člověka, snaživý pečlivě mapuje stav orgánů jeho těla. Hledejme vyšší poznání, prosme o vhled do života, ale přitom nezapomínejme na dřívější poznatky, neboť i ony budou nám oporou při zkouškách víry a síly našeho ducha.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Bolí vás žaludek?
Zkuzte 15 minut před jídlem užívat vojtěšku. Potahuje totiž zaludeční sliznici blanou, která brání dráždění sliznice.

Panická ataka, arytmie, finanční potíže

Pěkný den přeji,
v loňském roce jsem pravděpodobně z rychlých událostí kolem mně, dostala panickou ataku, do té doby jsem nevěděla, že něco takového existuje. Samozřejmě nasazen neurol a pak mirtazapin, do toho jsem měla větší gynek. operaci z důvodu velkého myomu, jsem přišla io dělohu...4 měsíce jsem byla doma, poté šla do práce, ale stavy tak se vraceli, vždy po 2 měsících a opět neschopenka, takže jsem nezvládala platit své dluhy a doteď se v tom plácám, neboť teď jsem bez práce...A k tomu před 2 měsíci mi začala 10 denní arytmie několikrát do minuty, celé dny v kuse, to na psychice opět nepřidá...Takže zas nasazen neurol..pak 9 dnů klid a nanovo, dle vyšetření srdce jsou to prý neškodné arytmie, bohužel mě to ubíjí, vždy mě zabolí u srdce, poleje horko, asi to dělá psychika, nemohu se toho zbavit...moc mě to trápí..., pak se z toho stále kontroluji. Chybí mi ten krok udělat, přestat na to myslet a užívat si prázdnin se synem.....Piji magne B6, již několik měsíců (rozpustná tableta), ale zlepšení nevidím...Mám  i Bachovky, ale spíš zhoršení, než zlepšení...kapu dál ale jen po kapce 4x denně.Přeji si být zdravá, vysadit léky a ne s nima ládovat tělo....Ale vůbec se nemohu odrazit ode dna...Těch problémů kolem je tolik, hlavně finance a ty moje stavy....Chtěla jsem Vás požádat, co mohu udělat pro sebe, zlepšení situace, uzdravení. Děkuji Iveta 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
oba problémy spolu úzce souvisí a vycházejí z jedné příčiny - nedostatku minerálních látek. Pokud pijete rozpustnou tabletu, nedejbože šumivou, tak si místo toho, abyste doplňovala magnezium, ucpáváte cévy chemickým minerálem, a následně ztrácíte vápník, protože oxid uhličitý se dostává z těla pouze navázaný na vápník - náš vlastní. Takže žádné šumivé nápoje pít nesmíte.
Zadejte si do vyhledávače v empatii Panická porucha, arytmie, a čtěte, je tu spousta článků, dotazů a mých odpovědí, co s tím dělat. Bachovky vám minerály nedoplní, je zbytečné je užívat. Potřebujete se zdravě stravovat, doplňovat kvalitní živiny, a vyléčit se masivním doplněním minerálů v chelátové vazbě, díky které se minerály dostanou do buňky a pomohou vám.
Doporučuji vám alespoň vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2) a Rhodiolin (2-2-2), což je minimum, co ve vaší finanční situaci, ale současně špatném zdravotním stavu mohou doporučit. 
Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny. 
Calivita nabízí i možnost spolupráce a výdělku, pokud máte problém s financemi. Spolupracujeme s mnoha lidmi, kteří dělají práci, jako my - pomáhají lidem ve zdraví pomocí CaliVity - mrkněte na Zdravé bohatství.
Kdyby něco, jsem tu.
S láskou vaše Empatia