Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Vždyť člověk nemusí až k zbláznění milovat stačí mít všechno živé rád. Radost a pohodu každému dopřávat, na volnosti těm druhým neubírat. Na celý svět se jako to sluníčko hezky usmívat, hlavně se naučit hezky žít a nechtít umírat.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že kuřáci potřebují mnohem více vitamínu C než nekuřáci? Jedna cigareta zničí účinek 150mg vitamínu C. Kuřáci by měli dodat organismu denně minimálně 1000 mg vitamínu C.

Pedofilie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co je příčinou u mužů pedofilie, četla jsem v podstatě, že to nejsou zlí lidé jejich láskou jsou děti, asi je ve vašem pojetí láska dobro, je dobrou i to když ho provozují s dětmi. Čím si ho vysvětlujete. A je pedofilie dědičná, ráda bych znala odpověď.
Děkuji za odpověď J.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
přečtěte si odpověď na dotaz o homosexualitě, trošku vám možná objasní náš pohled.
Pedofilie je sexuální porucha, kterou trpí pouze muži, to ale není důležité. V každém případě je to vrozená porucha, kterou tito lidé nemohou vědomě nikterak ovlivnit, znamená to tedy, že jde o problém karmický, který si nesou ze svých minulých životů.
Pokud přijímáte život jako školu, trénink, ve kterém se máme čemusi naučit, a to cosi jsme si vybrali sami, pak je třeba přijmout i fakt, že nic, co se nám děje, není náhoda. Každý si do svého života přitahuje přesně ty situace, které pro svůj vývoj, pochopení potřebuje.
Může se nám to zdát divné, proč potřebuje malé dítě být znásilněno a třeba zabito, ale pokud vesmírné zákony karmy přijímáme, tak je musíme přijímat na vše, co se děje. Dítě - oběť, potřebuje tuto roli prožít, pochopit lásku jako celek se vším, co obnáší. Řeší totiž následně v dospělosti vždy postoje k sexu - buď se stává promiskuitním nebo sex odmítá, ale určitě jde cestou pochopení vztahu, lásky mezi dvěma lidmi a tím sexu jako součásti vztahu a projev lásky. Toto dítě není touto zkušeností (z našeho pohledu hroznou) nijak trestáno, jde o důsledek jeho předešlých činů, přesně takhle to potřebuje pro svůj posun dál. Dítě také nemusí přežít útok devianta a pak můžete namítnout, co tedy se ono má učit? Nic - třeba jen jeden ze svých životů darovalo pro zkušenost druhým, násilníkovi, rodičům, ostatním, v každém případě to bylo jeho volba.
Tak stejně jako není důvod toto dítě - oběť litovat, není důvod násilníka odsuzovat. Ze stejného principu i on si vybírá pro tento svůj život svou deviaci. V podstatě by mu měla oběť děkovat, že jí tuto školu, zkušenost a následné pochopení, odpuštění a posun dál umožnil.
Sex je skutečně projev lásky. Každý z nás v sobě neseme některou z deviací a každý jinou porci, ale máme to v sobě každý. Jistě mi dáte za pravdu, že některé běžné sexuální praktiky, které se mohou někomu zdát velmi úžasné, se partnerovi ale vůbec nezamlouvají - kde je ta hranice, kdy už jsem deviant?
Pedofila přitahují děti bez vedlejších pohlavních znaků, které nemají ještě vyvinutý žádný sexuální pud, ale mají vnitřní čistotu a nezkaženou lásku. Tu od nich chtějí pedofilové získat, chtějí být dětmi a mít hezké, mazlivé dětství, které sami většinou jako děti neměli (velmi často mají tyranizující, neláskyplnou matku). Pokud chápeme lásku jako nejvyšší princip života, pak nemůžeme odsoudit žádnou její část, vše je pro někoho důležité, i když my nevíme proč. Na pedofilii se nám nepříčí láska jako taková, ale násilí při ní. Ne náhodou není pedofilie schvalovaná a je trestána světskými institucemi, aby mohl pedofil pochopit svůj úkol.
Pochopit vztah muže a ženy, jejich role, pochopit lásku mezi vzájemně se milujícími partnery a nevydělovat z ní nic, ani sex, uvědomit si čistotu sexu mezi milujícími se partnery.
Není to ale váš problém, vy ho neřešíte a i kdyby jste chtěla ho nevyřešíte. Možná se ale snažíte pochopit pedofilní chování svého partnera, bratra, souseda... v každém případě, pokud jste účastna, i pro vás je zde jistý trénink, škola. Každý se snažíme být v životě stále více láskou, jednou z projevů lásky je tolerance s odlišnostmi chování druhých a pokora v řád vesmíru, že vše má smysl pro všechny zúčastněné a to vždy v jejich prospěch :-)
Dobře vám rozumím, člověk s rodinnou karmou, kterou si nesete, velmi špatně přijímá jakékoliv útoky na tradiční fungování rodiny a zvlášť lpíte na dětech. Tohle je zase ale vaše karma, takže nechte pedofili svému a vy se snažte pochopit, co můžete pro pochopení své rodinné karmy udělat a pak to dělejte, každý máme to své :-)
S láskou vaše Empatia

Tak tomu říkám osvěta....mám

Tak tomu říkám osvěta....mám vlastní nemilou zkušenost s vlastním dědou...nedá se říci, že jsem vděčná za tuto zkušenost, ale dneska vím, že on byl tím, komu se nedostávalo lásky od rodičů a hlavně od matky a tak si pro svůj život vybral lásku ode mne. V prvním zjištění mne mrazilo a nechtěla jsem to přijmout, ale pátrala jsem v minulosti svého prarodiče a ejhle...bylo to tak. Dneska jsem již vše odpustila, přijala a dala svobodu jeho duši, která tu byla uvěžněná a nepochopená. Mohu být na sebe hrdá, přesto, že ten zážitek se nikterak vymazat z hlavy nedá...jen nezpůsobuje bolest a utrpení....Krásné podzimní dny

Jen zlomek lidí asi pochopí,

Jen zlomek lidí asi pochopí, co jim tímto sdělujete. Že se tu máme něco naučit, prožít, procítit a pochopit. Že na vlastní kůži musíme všechno zažít, abychom už nikdy nikomu, ani sobě, už nikdy neublížili. Každý z nás prožije všechnu bolest i všechnu lásku světa. Já smekám před vaší odvahou, s kterou říkáte lidem věci, co vůbec nechtějí slyšet a za které vás i odsoudí.Souhlasím s každým slovem, které jste v tomto článku napsali, i když tím proti sobě popudím hodně lidí. Jsme na cestě, každý jinak daleko a s jinými zkouškami. Ale každý z nás, všechno co kdy udělal, udělal nejlépe jak v tu chvíli uměl, a všechno to je pro něj a lidi kolem to nejlepší. Jen ne každý to už dokáže uvidět. Jsem moc ráda, že vy to nejen vidíte, ale i nahlas říkáte a ukazujete. Smekám před Vámi . Hanka

zatmění mozku

Tohle může napsat jenom naprosto bezcitný hňup s ironizující přezdívkou Empatia.