Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nejnebezpečnější člověk na světě je ten, kterého nikdo nevede. Věří vlastním vizím a naslouchá svému vnitřnímu hlasu, nikoli však ostatním lidem. Vůli Boží ztotožňuje s vlastním srdcem... A když si věří natolik, že komunikuje s druhými a působí dojmem svatého, může svést celé město, duchovní řád či dokonce národ. Svět je pokryt jizvami, které tito vizionáři způsobili.

Thomas Merton

Poslední komentáře

Na okraj

Pokud užíváte léky jako antibiotika, projímadla a léčiva snižující obsah cholesterolu, potřebujete pravidelné dávky vitamínu A v podobě přírodního betakaroténu.

Petechie

Dobrý den,

prosím o radu, jaká je duchovní příčina petechií - podkožního krvácení na nohou a jak je léčit?

Moc děkuji.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
příčina je v tenkých cévách, které je třeba posílit. Přečtěte si tento dotaz s mou odpovědí, pro vás je doporučení v podstatě stejné, Pokud ale máte nějaké další nemoci, berete na něco léky, chtělo by to ušít na míru vám (pak mi napište mail). Tak nějak cítím, že bych vám raději naordinovala nejprve jaterní kůru (je teď jeich období), protože játra jsou základem zdravých cév (proto po období jater přichází období srdce). Viděla bych to na kombinaci obou doporučení, napište mi na mail víc, domluvíme to.

Vždycky jsem překvapená, jak celostní pohled sedí, jak naše nemoci přesně ukazjí na nás samé. Představte si, že jste 9 Oheň, do tohoto prvku patří orgány srdce a tenké střevo, tj. i cévy. Jsou to pro náš orgány, které nesou naše životní poselství a vyzývají nás ke změně, pokud to neděláme, tak nás staví nemoc :-) Navíc jste člověk s velkým napojením na druhé lidi, intuicí a schopností naslouchat. Moc ustupujete, nedokážete prosadit to, co vás dělá šťastným, mluvíte o tom, ale bojíte se to prakticky dělat. (plná rovina myšlení s vícečetnými dvojkami) Proto vás zastavují nohy, symbol chůze vpřed.
Podívejte se na RADOVAT SE JE LÁSKA na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to on-line program pro Ohýnky, kde pochopíte celostní souvislosti i duchovními příčiny, pochopíte sebe do hloubky, a naučíte se o sebe starat komplexně jako o vlastního :-)
S láskou vaše Empatia