Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Miluj a nepotřebuj

Poslední komentáře

Na okraj

Museli byste vypít 10 lahví červeného vína a zkonzumovat 4 kg lososa, abyste získali resveratrolu a koenzymu Q10 jako v jediné kapsli přípravku Resveratrol PLUS!

Plíseň nehtů

Dobrý den,
mám podobný problém. Kdysi jsem dělal na šachtě jako horník a odnesl jsem si odtamad plíseň na palcích u obou nohou. Po několika letech léčby se to jenom mírně zlepšilo. Bohužel z nějakého důvodu se mi to přeneslo na prsty levé a pravé ruky. Konkrétně teďkom palec levé ruky a ukazováček pravé ruky + ty dva palce na obou nohách. Všiml jsem si, že na tom ukazováčku pravé ruky se mi ta plíseň začla tvořit od prostředku nehtu. Myslíte že je možné že už ji mám v krvi? Nevím si s tím rady. Trvá to už řadu let. Vyzkoušel jsem všechno možné. Poslední doporučení od kožní lékařky je Loceryl lak na nehty. Ten mi sice zabírá víc než předešlé prostředky, ale pořád se mi to vrací. Mohli by jste mi prosím vás pomoct zjistit kde je příčina? Nebo co dělám špatně? Děkuji za odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

ono to ani není tak o tom, že člověk něco dělá špatně, ono je v zásadě vše dobře, protože vás to zavede k hledání skutečné příčiny něčeho, co vás trápí a nemůžete se toho zbavit. Téměř shodně pro vás platí odpověď v dotazu, na který reagujete. Představte si, že jste také Kov, ale 6 Kov, což je ale stejný životní úkol - učit se odpouštět a nezadržovat v sobě staré křivdy a zlobu. Vy máte rovinu odhodlání, takže pro co se rozhodnete, přes to nejede vlak, neumíte moc ustupovat a naslouchat tomu, co by chtěli druzí. Navíc vidíte ve všem spíš problém, máte dvě osmičky, což je výzva učit se vnímat život pozitivně. Je třeba učit se udržovat v životě rovnováhu mezi prací a vztahy, láskou a penězi.

Úplně jistě máte plísně i v krvi, takže pro vás platí naprosto stejné doporučení jako v dotazu, na který jste reagoval Pokud byste rád viděl svou krev a plíseň v ní na vyšetření živé kapky krve a předpokládám, že jste od Ostravy, tak se obraťte na Lenku Pohlovou, která toto vyšetření v Ostravě dělá.

A je super, že jste přišel na to, že mastičky a hormony a všechny léky jen potlačují příznaky a neléčí příčinu!

S láskou vaše Empatia