Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Ten, kdo se vydá na cestu, projde na své pouti mnoha místy, aby se nakonec vždy vrátil ke dveřím svého domu. Stejně tak každý člověk musí putovat všemi možnými vnějšími světy, aby na konci cesty nalezl nejniternější svatyni. Pohled mých očí bloudil v širých dálkách, dokud jsem je nezavřel a potoky slzí nedospěl až k nepopsatelnému pocitu ÚPLNÉHO JÁ.

Tagore

Poslední komentáře

Na okraj

Trpíte migrénami?
Zvyšte denní příjem vápníku a hořčíku (ženy potřebují 1 500 mg vápníku denně!), používejte kopretinu řimbabu jak vnitřně, tak zevně k potírání čela a spánků a vězte, že bolest hlavy je potlačovaný sex.
Migréna = orgasmus v hlavě.

Plíseň nehtů + popraskané paty

Dobrý večer,

prosím o radu, od cca 15 let mám na levé noze na malíčku a prsteníčku plíseň nehtů, zkouším vše možné a nemohu se jí zbavit. A k patám mívám období, že mám paty pěkné a z toho mi popraskaji a bolí a trvá vždy delší dobu než se toho zbavím. Prosím o radu, co mi to způsobuje. Děkuji pěkně za pomoc.

S pozdravem Zlatuše 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

podívejte se na duchovní příčinu plísní, je jedno jestli se vyskytuje na nehtech nebo kdekoliv v těle 

Zadejte si na empatii do vyhledávače plísně a vyskočí vám spoustu článků a odpovědí z poradny, třeba tento.

Přečtěte si článek Jak se rychle zbavit plísně nehtů na nohou

Zbavit se plísní je opravdu dlouhodobá záležitost, připravte se na to. Je třeba současně s léčbou změnit stravu tak, abyste se nepřekyselovala, vyloučit cukr a sladkosti, bílou mouku, (z pečiva ponechat jen žitný chleba), vyloučit mléčné výrobky (kromě kysaných bílých), uzeniny.

Přečtěte si o odkyselení těla, najdete tam alkalizující potraviny, které by bylo vhodné jíst. 

Přečtěte si o souvislostech a duchovních příčinách popraskaných pat, základ potíží je v partnerství, v nepochopení své ženské role, zatvrzelosti, sexualitě. 

A užívejte:

Liquid Chlorophyll - 3 polévkové lžíce do 1,5 l vody, popíjet přes den, (večer si udělejte obklady s neředěným Chlorophyllem na paty a nechte nějaký čas působit, pak namazat přírodním balzámem hodně mastným a nohy do teplých ponožek) + Paraprotex 2-2-2 + AC Zymes PLUS 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + kapat na nehty Oregano Oil.

Vše nakoupíte v eshopu empatia

Vy jste energie 1 Vody, to je velmi uzavřená energie, všechno drží uvnitř a navenek se tváří, že je v pohodě. Přečtěte si o svých třech dvojkách a izolované 7, vy se svou velkou citlivostí, až přecitlivělostí, si se svými pocity nevíte rady. Neumíte sdělovat, co cítíte, máte strach, že druhé ztratíte a lpíte na nich.

Příliš vše rozebíráte a analyzujete v hlavě (izolovaná 9), některé věci berete jako křivdy a neumíte odpouštět. Protože druhým nic neřeknete, nedostáváte od nich zpětnou vazbu, a tak jste nespokojená a vnitřně se překyselujete.

Je potřeba zbavit se všech plesnivých myšlenek, odpouštět, učit se mluvit o svém strachu, nespokojenosti, ublížení, otevřít své nitro a zaměřit se v životě na to pozitivní.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na Soužít je láska, je o vašem prvku Voda.

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a začněte se změnou. Chápu, že je to pro vás těžké, chybí vám 5, schopnost udělat první krok a začít, je potřeba se donutit.

Typické pro lidi s plísní na nehtech u nohou, že jen hledají nějaké odpovědi a rady, ale praktický krok žádný neudělají, protože plísně jsou právě o tom hledání výmluv, neustálém přemílání, co nemůžu udělat tak, jak tady radí, protože já to mám určitě jinak :-)

S láskou vaše empatia