Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nemoc je jako zlozvyk, přijatý rozumem na žádost duše a těla. Je zapotřebí změnit zvyk a způsob života, který k jeho vzniku vede.

Mahátma Gándhí

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 500 obsahuje tolik vitamínu C jako 1 kg pomerančů nebo 10 kg jablek?

Poporodni deprese

Dobry den, pisi s dotazem, co by jste mi doporučili na poporodni depresi? Před nějakou dobou jsem si špatným životním stylem privodila depresi, ze které jsem se nakonec sama a přírodní cestou vyléčila. Začalo to panickymi ataky, které mě popadaly před spaním, a já pak začala trpět na nespavost. Nicméně jsem se z toho dostala, ale nyní, po poporodu se mi tyto panicke ataky vrátily někdy koncem sestinedeli. Okolnosti jsou teď trochu jiné a já se snažím najít způsob, jak se s tímto stavem vyrovnat. Poradili byste mi nějaké doplňky stravy? Je poporodni deprese totožná s “normální” depresi? Mohu brát Rhodiolin při kojení? Předem velice dekuji za vaši odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

jste úžasná, že hledáte přírodní cestu! Hlavní léčebný prvek je spojení s dítětem, přišlo, aby vám pomohlo, přineslo vám naději, víru v zítřek, stabilitu kvůli tomu, že potřebuje péči, radost, potěšení, lásku,... přineslo nové pozitivní emoce. Napojte se na dítě, moc věci neřešte, chovejte ho, zpívejte, choďte na procházky, když spí, spěte s ním, relaxujte a buďte jen máma. A užívejte toto:

New Life 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2 + Stress Management B komplex 1-1-1 + Green Health - vojtěška 2-2-2 před jídlem, zapít - tato kombinace vám dá dostatek živin na zklidnění psychiky, podpoří harmonii a zbaví napětí a stresu. 
Vše si objednáte v našem shopu.

Držím palce, vše zvládnete, 
S láskou vaše Empatia