Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Kdo ví, nemluví.

Přísloví

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Mega Zinc obsahuje stejně zinku jako 93 vajec?

Poporodni deprese

Dobry den, pisi s dotazem, co by jste mi doporučili na poporodni depresi? Před nějakou dobou jsem si špatným životním stylem privodila depresi, ze které jsem se nakonec sama a přírodní cestou vyléčila. Začalo to panickymi ataky, které mě popadaly před spaním, a já pak začala trpět na nespavost. Nicméně jsem se z toho dostala, ale nyní, po poporodu se mi tyto panicke ataky vrátily někdy koncem sestinedeli. Okolnosti jsou teď trochu jiné a já se snažím najít způsob, jak se s tímto stavem vyrovnat. Poradili byste mi nějaké doplňky stravy? Je poporodni deprese totožná s “normální” depresi? Mohu brát Rhodiolin při kojení? Předem velice dekuji za vaši odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

jste úžasná, že hledáte přírodní cestu! Hlavní léčebný prvek je spojení s dítětem, přišlo, aby vám pomohlo, přineslo vám naději, víru v zítřek, stabilitu kvůli tomu, že potřebuje péči, radost, potěšení, lásku,... přineslo nové pozitivní emoce. Napojte se na dítě, moc věci neřešte, chovejte ho, zpívejte, choďte na procházky, když spí, spěte s ním, relaxujte a buďte jen máma. A užívejte toto:

New Life 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2 + Stress Management B komplex 1-1-1 + Green Health - vojtěška 2-2-2 před jídlem, zapít - tato kombinace vám dá dostatek živin na zklidnění psychiky, podpoří harmonii a zbaví napětí a stresu. 
Vše si objednáte v našem shopu.

Držím palce, vše zvládnete, 
S láskou vaše Empatia