Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Všechny zákony, které řídí tělo i duši, mají svůj čas. Naplnění zákonů v pravém čase je soulad. Soulad těla a duše je radost. Duše zvířete má jen malou radost, neboť udržet soulad zákonů zvířecího těla je prosté a snadné. Soulad všech zákonů, řídících lidské tělo, je nesnadný, ale je-li ho dosaženo, rovná se jeho radost tvořivému štěstí Bráhmy v okamžiku, kdy vznikl svět. Tomu štěstí se nevyrovná nic.

Alexej Pludek

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna kapsle přípravku L-Lysine Plus nabízí tolik lysinu jako 4 porce kukuřice?

Potíže po porodu

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, co mi signalizuje tělo po porodu. Mám skoro tříměsíční dcerku, která byla ze začátku velmi neklidná a skoro nespala. Nyní je to už lepší, snažím se pracovat na svém vnitřním klidu, na jejím plném přijetí do svého života, protože jsem jí během těhotenství i porodu spíš přijít na svět bránila. Je v tom určitě zamotaná moje rodina, neodpuštění a vztek na primitivního despotického tátu, neschopnost užít si čas s bráchou a jeho rodinou, nemám s nimi o čem mluvit. Nejsem schopná tolerovat egoismus a nevědomost, kterou mi ostatní zrcadlí, proto je, jako svůj stín, zřetelně odmítám.  Prostě to mezi námi nefunguje. A poslední dobou ani s přítelem, žijeme vedle sebe jako na dohodu, vycházíme si vstříc, pečujeme o dítě, ale nic hlubšího tam už není...mám nejspíš stále hodně zraněné vnitřní dítě, stále jsem nedospěla, ale neumím svoje ledové hradby zbořit. Poslední týdny mi zdrsněl levý loket jako drátěnka, dnes dokonce nemohu pořádně kousat, bolí mě panty. To po rodinné oslavě, na které jsem se nedokázala uvolnit. Dcerka má problémy s pletí a s vyprazdňováním, kaká tak jednou za tři, čtyři dny, má to husté. I já měla poporodu dlouho zácpu. Rozumově vnímám mnoho souvislostí, se sebehodnotou, s řízením auta, se zaměstnáním, financemi, sexuálním životem...bylo by to na dlohý dopis. Poradíte mi? Mnohokrát děkuji.

 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
jste velmi tvrdá a neústupná, negativní energie, máte ohromné množství mužské síly. Jste svobodomyslná 8 Země, která má pocit, že má ve všem pravdu a musí být po jejím. Máte dvě osmičky v mřížce, což vám přináší spoustu negativity a neschopnosti naladit se na pozitivní vnímání a vděčnost. K tomu izolovaná trojka, která vám dává logické, mužské myšlení, kdy na všechno potřebujete argumenty a vysvětlení, ale většinou ani nedokážete o problémech mluvit, utápíte se v negativních myšlenkách, ale nedokážete je sdělit, svádíte věčný vnitřní boj. Žádná dvojka, tj. napojení se na druhého a schopnost porozumět a ustoupit, a žádná šestka, tj. empatie. Dvojka a šestka jsou ženská čísla, takže velkou výzvou pro vás je učit se být ženou. 

Vše můžete vzít dvěma způsoby - buď odmítáte svou změnu a tlačíte na změnu druhých, nebo to vezmete jako výzvu ke své vlastní změně. Protože vše, co prožíváte, jste si vybrala pro tento život sama a přesně taková, jaká jste, jste být chtěla. Vybrala jste si přesně takového tátu, aby vás učil - změně sebe bez kritiky a souzení druhých. Změkčovat, tj. odpouštět, být vděčná za všechno, co pro vás druzí dělají, a za to nepříjemné dvojnásobně. 

Doporučuji vám projít si program Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, protože přijímat věci tak, jak jsou a nechat je, ať si jsou a starat se o sebe  je váš životní úkol. Podívejte se na program Žena je láska, najdete v něm spoustu inspirace, především se podívejte na Jsem skvělá žena.

Začněte se o sebe starat, změňte stravu, doplňte vitamíny a minerály, abyste měla víc motoru pro život, a začněte cokoliv měnit - ale buďte k sobě shovívavá a postupujte krok za krokem pomalu, protože všechno nejde hned. Hlavně začněte s jakoukoliv změnou - sebe.

s láskou vaše Empatia

ANO-DÍKY

Dobrý večer,děkuji mnohokrát za odpověď, je úžasné, že tato poradna existuje, jinde se za to většinou nemálo platí. Takže velký dík.Je legrace, že než se ke mně Vaše odpověď dostala, většina popsaných věcí se již začala až zázračně měnit, odpovědi a pochopení přinesl vesmír všedních dní. Dokonce jsem po velkém osobním třesku v kruhu Žena je Láska :-D. Dcerku jsem si vymodlila v nejhorších chvílích, aby mi pomohla se změnou, protože jinak bych tu asi už nebyla. Je to anděl v lidském tělíčku a díky ní mám sílu zase žít a radovat se z úplně obyčejných věcí. Těžko říci, kde a proč jsem tak zatvrdla, jisté však je, že je životně důležité to všechno konečně smýt.Děkuji ještě jednou a přeji krásné dny.Iriska