Výukové programy naší Akademie celostního zdraví

Radovat se je láska

Citát

Odpuštění: Poctivost, soucit a vědomí sebe sama nás vede ke smíření s tím, kdo nám ublížil. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Potravní doplňky CaliVita®, jsou připraveny výlučně z přírodních látek, prodávají se již více jak půl století a dnes ve zhruba 35 státech světa, poskytují pomoc miliónům lidí, kteří mají zájem o své zdraví.

Odkazy

Přípravky na podporu psychiky

Ahoj MIluško,

jsem teď u tebe v kurzu Žena je láska a ráda bych vše podpořila přípravky..cítím únavu a ráda bych tělo doplnila o minerály, stopové prvky a vitamíny a trochu podpořila psychiku..mohla bys mi prosím poradit, jak nejlépe začít?

Děkuju

Pavla

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Pavlínko,
pokud si zadáš do vyhledávače v empatii Psychika, únava, ... nějaké klíčové slovo, které hledáš, vyskočí ti hodně mých rad a podobných dotazů,  nebo článků. Podívej se na duchovní příčinu Deprese, je tam proklik na balíček na stabilizaci psychiky, nebo na léčbu přírodní cestou. Možná ale nepotřebuješ úplně tohle řešit prioritně, jen doplňkově, jestli tomu rozumím správně. Vždycky doporučuji nějaký multivitamín podle věku, k tomu navíc vitamín C jako minimum doplňování talíře pravidelně. Jako člen naší sítě CaliVita můžeš mít přístup k informacím pouze pro členy v CaliVita KLUBU Empatia.
Tobě bych doporučila užívat toto:
Vital B (1-1-1 po jídle) + C 1000 (1-1-0 po jídle) + Energy Memory (1 ráno na lačno) + Super Q 10 (1 ráno na lačno) + Strong Bones (2-2-2 po jídle) + Rhodiolin (2-2-2 po jídle)
Uvidíš za 3 měsíce a podle katalogu a informací z CaliVity nebo z KLUBU CVE nebo podle mé další rady budeš pokračovat dál. S Calivitou je super, že nemůžeš při výběru produktu udělat chybu, třeba vybereš ne úplně přesně, takže si nepomůžeš tak rychle, ale ublížit si nejde nikdy, je to příroda.
Přečti si o dárcích za registraci PLUS (doporučuji ti Magnezi B6) a dárcích za výši nákupu, a o registraci do CaliVity vůbec.
Nezapomeň na zdravé stravování, řiď se radami podle tvé krevní skupiny.
S láskou Miluška