Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Jsou tři cesty k získání moudrosti. První je cesta zkušeností, ta je nejtěžší. Druhá cesta je napodobení. To je cesta nejlehčí. Třetí cesta je cestou přemýšlení. Ta je nejušlechtilejší.

Konfucius

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že kuřáci potřebují mnohem více vitamínu C než nekuřáci? Jedna cigareta zničí účinek 150mg vitamínu C. Kuřáci by měli dodat organismu denně minimálně 1000 mg vitamínu C.

Přípravky na podporu psychiky

Ahoj MIluško,

jsem teď u tebe v kurzu Žena je láska a ráda bych vše podpořila přípravky..cítím únavu a ráda bych tělo doplnila o minerály, stopové prvky a vitamíny a trochu podpořila psychiku..mohla bys mi prosím poradit, jak nejlépe začít?

Děkuju

Pavla

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Pavlínko,
pokud si zadáš do vyhledávače v empatii Psychika, únava, ... nějaké klíčové slovo, které hledáš, vyskočí ti hodně mých rad a podobných dotazů,  nebo článků. Podívej se na duchovní příčinu Deprese, je tam proklik na balíček na stabilizaci psychiky, nebo na léčbu přírodní cestou. Možná ale nepotřebuješ úplně tohle řešit prioritně, jen doplňkově, jestli tomu rozumím správně. Vždycky doporučuji nějaký multivitamín podle věku, k tomu navíc vitamín C jako minimum doplňování talíře pravidelně. Jako člen naší sítě CaliVita můžeš mít přístup k informacím pouze pro členy v CaliVita KLUBU Empatia.
Tobě bych doporučila užívat toto:
Vital B (1-1-1 po jídle) + C 1000 (1-1-0 po jídle) + Energy Memory (1 ráno na lačno) + Super Q 10 (1 ráno na lačno) + Strong Bones (2-2-2 po jídle) + Rhodiolin (2-2-2 po jídle)
Uvidíš za 3 měsíce a podle katalogu a informací z CaliVity nebo z KLUBU CVE nebo podle mé další rady budeš pokračovat dál. S Calivitou je super, že nemůžeš při výběru produktu udělat chybu, třeba vybereš ne úplně přesně, takže si nepomůžeš tak rychle, ale ublížit si nejde nikdy, je to příroda.
Přečti si o dárcích za registraci PLUS (doporučuji ti Magnezi B6) a dárcích za výši nákupu, a o registraci do CaliVity vůbec.
Nezapomeň na zdravé stravování, řiď se radami podle tvé krevní skupiny.
S láskou Miluška