Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Dle českého právního řádu:

Publikování a šíření článků na empatia cz řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

Citát

Ve skutečné lásce se porjevuje naše skutečné já, ten člověk, jímž se toužíme stát.                                                                        Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna dávka Strong Bones obsahuje tolik vápníku jako jedna sklenice mléka nebo 1 porce sýra, a tolik hořčíku jako 4 sklenice mléka nebo 3 porce (100g) sýra!? A přitom mléko obohacené o syntetický vitamín D organismus o hořčík okrádá?!

Problémy v menopauze

Milá Miluško,

jsem v Kruhu Žena je láska, kde jsem se Tě chtěla dnes zeptat, ale nakonec jsem si uvědomila, že můj dotaz spíše patří sem.

Po roce v Kruhu naplno vnímám změny jak u sebe, tak u manžela. Prožila jsem teď s manželem krásné letní dny s výlety na kole, autem a také jeho 3 nádherné oslavy kulatin...................jeho sestra mi teď o víkendu řekla, že je to úplně jiný člověk, plný smíchu a pohody..............cítím to na něm, Bohu díky!! Je to všechno výsledek mého snažení pod Tvým "vedením", děkuji!¨

Cítím změny v našem vztahu, až na tu "jednu", však víš, snažím se s tím ztotožnit a přijmout to. 
Čím se ale teď více trápím, je má neustálá nervozita spojená se strachy a menším sebevědomím doprovázené menopauzovými problémy. Snažila jsem se to teď v poslední době "vysledovat". Jakmile jen trochu znejistím, zavnímám cokoliv, co dělám špatně ( jak v práci, ve společnosti i doma)  okamžitě mně přepadne pocit viny doprovázený návalem horka, až "mokra". Totálně mně oblejí krůpěje potu i při malichernostech. Přitom poslouchám videa a meditace k sebelásce, četla jsem knihy o sebelásce.....používám různé afirmace...myslím se, že se tomu teď věnuji více jak milníkům a posunům v Kruhu, protože mně to trápí. .

Napadlo mně, že tím, jak jsem ukazovala prst stále jen na sebe a uvědomila jsem si, co všechno jsem dělala dříve špatně, jakoby se mi vytratilo sebevědomí. Neměla jsem ho nikdy tak, že bych chodila s nosem do stropu, ale když jsem chtěla něčeho dosáhnout, vždy se mi to povedlo, umím být vytrvalá a jít si za svým cílem a uvědomit si, že jsem skvělá. A že jsem toho dokázala v životě docela hodně. Teď jakoby jsem si to ani neuvědomovala, spíše naopak. Kde se to vytratilo?

Mívám skoro pořád tlak na hrudi, kolem srdce a jakoby mi "trply" nohy, nebo spíše žíly v nich. Neumím to správně popsat. Jediný čas, kdy jsem "uvolněná", je spánek, naštěstí aspoň to. I když mívám docela zvláštní a živé sny. Jakmile se probudím, přichází nervozita i z malých věcí. Bylo toho na mně za poslední rok mnoho.......přála bych si už být v klidu. 

Předem děkuji za Tvou pomocnou radu. Iva

Odpověď na dotaz: 

Milá Ivanko,

mám velkou radost s tebou, co vše se ti podařilo a co jsi zvládla a je super, jak na sobě stále pracuješ, ale uvědom si, že nejsme jen duše, ale máme i hmotné tělo. V dnešní době není možní získat potřebné živiny jen ze stravy. Je potřeba nejen pracovat na své změně duchovní, ale i podporovat tělo.

Menopauza je přirozený přechod ženy do jiné etapy života a to, jak jí procházíme ukazuje nejen na to, jak zvládáme být měkkou, pasivní, ženskou energii, ale i to, v jakém stavu je naše hmotné tělo. Jestli je dostatečně vyživené minerály a vitamíny, jak se stravujeme, jestli ho čistíme... To vše se zobrazuje na tom, jak přechodem procházíme, jestli máme nějaké přechodové potíže nebo ne. Doporučila bych pokračovat v tom, co děláš, ale zapojit do toho i to starání o své tělo.

Doporučila bych ti udělat si registraci v calivitě a objednat si Menopausal Formula - speciální multivitamíny pro ženy v menopause, obsahuje byliny, které nám pomáhají srovnat hladinu našich hormonů, dávkování klidně v době potíží 3-3-3, až se stav stabilizuje, pak stačí 1 denně.

Evening Primrose oil – pupalku, která srovnává hormonálně, obsahuje mastné kyseliny, dávkování 1-1-1

Rhodiolin – na zklidnění a tlaky na hrudi, uvolnění, dávkování 2-2-2

Strong Boness – vápník a hořčík v chelátu, proti trnutí nohou, ale i k neutralizaci, doplnění, dávkování 1-1-2

Přidej Liquid Chlorophyll k neutralizaci a čistění, naředěný -1 lžičku do 1/4 litru vody a 3x denně vypít na lačno

Pokud by byly potíže větší, přidej Noni, to dokáže krásně harmonizovat nejen hormonální systém, ale i uvolní, přináší vnitřní klid a zklidnění, dávkování 1-1-1.

Vše nakoupíš v empatia shopu.

Jsi energie 7 Kovu, a tedy tvé orgány jsou tlusté střevo a plíce, a tvůj životní úkol učit se odpouštět a zbavovat se starých křivd, odpouštět i sobě to, co jsi v minulosti neuměla lépe. Viděla jsi na Akademii celostního zdraví Odpustit je láska? Je pro tebe :-)

Podívej se na stravování podle krevních skupin, věnuj se sobě a pečuj o sebe jako o vlastní.

Jsi skvělá a všechno zvládáš úžasně. Těším se s tebou.

S láskou empatia