Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Pojď, lásko, pojď - co mám, jen z tebe mám, všechnu svou naději i všechnu radost mládí.

G. Boccaccio

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Energy & Memory obsahuje tolik kofeinu jako jedna espresso káva? A nemusíte se překyselovat...

Pupinek na malem stydkem pysku

Dobrý den, jiz od 15ti let me trapi vytoky ale v soucasne dobe se mi na malem stydkem pysku citlivy pupinek. Celkove si myslim ze me prizozeni nevypada hezky ale jsou na nem takove male nebolestive pupinky. Jak mohu vylecit tento problem prirodni a duchovni cestou prosim ? Děkuji.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
přečtěte si otázku a odpověď na téma Vzhled ženského přirození. Pokud se dělají na stydkých pyscích pupínky, které se zaněcují stejně jako např. akné, pak jde o podobnou duchovní příčinu - stud za to, co jak mám, nepřijetí svých stinných stránek a chyb, snaha vypadat lepší a držet v sobě to, co se mi nelíbí, jen abych neztratila lidi kolem sebe. Určitě jde o vztah k sexualitě a sobě jako ženě...
Rada jak se zbavit těchto potíží je zbavit se nespokojenosti, tj. překyselení - užívat vojtěšku, chlorophyll, probiotika, postupovat na své ženské cestě a objevování své ženské hodnoty třeba teď v otevřeném ženském prostoru Jsem skvělá žena.
S láskou vaše Empatia