Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Moderní člověk trpí hlavně nemocemi z nadbytku. Kope si hrob vlastními zuby.

Šankar Devananda

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Mega Zinc obsahuje stejně zinku jako 93 vajec?

Rozpadlo se mi manželství kvůli nevěře

Dobrý den, mám prosbu po 19 letech se mi rozpadlo manželství. K vůli nevěře mého muže. Nebyla první. Měli jsme už delší dobu problémy. V manželství došlo i k fyzickému násilí, také byl poštván proti mě i můj mladší syn. Teď rok spolu už nežijeme. Po nějaké době jsme se několikrát dávali dohromady, manžel tvrdil že s tou ženou už není. Snažila jsem se jít dál. Ale potvrdilo se že stále s tou ženou je. Vztah jsem ukončila, několikrát se to opakovalo. Je to už rok a stále se s tím neumím vypořádat a trápím se. Otázka zní, co dělám já špatně že toto, se mi děje. V čem mám na sobě pracovat, abych už tyto situace nemusela prožívat stále dokola. Lži, bolest, faleš, nevěra. Děkuji s pozdravem J.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
je super, že hledáte sebe, to je základ, že cestu najdete :-)

Jste velmi, velmi silná energie, máte plnou rovinu energie s vícečetnými osmičkami a devítkami. Navíc máte dvě izolované jedničky a jste 4 Dřevo. Je to opravdu hooodně velký úkol, který jste si pro svůj život vybrala! Učit se změkčovat, hledat, kde vybít svou silnou mužskou energii (jedině seberealizací do roztrhání těla), učit se mluvit o tom, co cítíte. 

Jste člověk, který má své zásady a pravidla a nejenže se jich nechce vzdát, ale také je požaduje po druhých. Neumíte naslouchat, neumíte se napojit na druhého a vnímat, co potřebuje - chybí vám dvojka. Problém je, že se utápíte jen v tom, že o všem dumáte a jste v tom tak uzavřená, že se všechna ta silná energie, kterou byste měla používat pro svou radost, štěstí v životě a uplatnění, obrací proti vám a deptá vás. 

Zásadní je pro vás ZAČÍT. Začít něco dělat pro sebe, přestat přemýšlet a zabývat se partnerem, ale sebou. Začít se svou změnou. Aktivita je to, co vás odpoutá a zachrání.
Začněte s programem TOLEROVAT JE LÁSKA na Akademii celostního zdraví. Je to vaše základní životní téma, které byste měla zpracovat. Věnujte se ženské otázce, sledujte Žena je láska, jsou tam videa Co se mám učit já a také o nevěře...

Jinak na Odpustit je láska je k dispozici záznam webináře 8 kroků k odpuštění + Jak odpustit nevěru, podívejte se.

Soustředila bych se na svou cestu a sebe. Začala léčit své potíže fyzické přírodní cestou, doporučení najdete tady na empatii (použijte vyhledávací okénko) nebo se ptejte. Vaše tělo vám pomůže rozhýbat se ke změně!

s láskou vaše Empatia

Velice děkuji. Akorát

Velice děkuji. Akorát nerozumím tomu že mám změkčit když jsem tak citlivý,a měkký člověk. A také vnimám druhé a umím se na ně nacítit. Tím nic samozřejmě nezpochybňuji. Jen vážně chci dělat věci správně jak mám. Ale je zřejmé že to tak není. Moc Vám děkuji s pozdravem J.

Dobrá poznámka o té měkkosti...

...mám to totiž stejně. dumám nad tím. dle numerologie jsem zatvrdlá, tvrdá a natvrdlá :-) (nadsázka), viz můj nedávný dotaz "potíže při porodu" v poradně. a určitě se tak i chovám, držím si odstup. ale je to jen obrana, důsledek dřívějších zranění, hradby kolem měkkého srdce, jenž je každému vlastní. jako by numerologie odhalovala rysy ega a strategie, kterými máme tendenci si ho v tomto životě hýčkat, kdežto my sami moc dobře víme, že doopravdy jsme jiné...cítíme to, vždyť je to naše pravá podstata. i kdyby nevědomě, každý je prapodstatně Láska...takže to jen oloupat, přestat věřit, že hradby nás ochrání, pustit to všechno k sobě, odpustit...nechat se přibít na ten kříž, Láska obsáhne i tu ejvětší bolest...a to je to, čeho se mnozí bojíme. i já :-) 

Diagnostické metody nelžou

Já rozumím, že se některé věci špatně čtou, ale diagnostické metody, které používám, jsou nezávislé a nelžou. Já vždycky říká, aby mou odpověď dotyčny nechal přečíst někomu, kdo ho zná, pak se často diví :-D Protože....

Často se utápíme v sebelítosti a malujeme si sami o sobě pozlátka, abychom nemuseli vylézt z ulity někam, kde to neznáme a kde nám není dobře - a něco změnit. Všechny charakteristiky si pročtěte, jsou tam pozitiva, ale i negativa - ta jsou nejdůležitější - to jsou výzvy ke změně! Zvládnete to a moc dobře vám rozumím :-) s láskou Miluška