Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Velikost a mravní pokrok národa se pozná podle toho, jak zachází se zvířaty. Nemyslím, že maso je pro nás nezbytné. Tvrdím, že masitá jídla jsou pro nás nevhodná. Protože stojíme výš než zvířecí svět, děláme chybu, když napodobujeme jeho zvyky. Jediný způsob, jak žít, je nechat žít.

Mahátma Gándhí

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 300 Plus Flavonoid obsahuje tolik vitamínu C jako 6 kusů kiwi?

S čím začít

Krásný den Miluško,

od jakých vitamínů či minerálů či doplňků stravy mám začít, když se mi zdá, že potřebuji úplně všechno? Mám v plánu "odlehčit" stravu, často mě pálí žáha, beru léky na sníženou činnost štítné žlázy. Také bych ráda shodila pár kil a mám teď náročné období, takže beru z Nahrinu rozchodnici růžovou s vitamínem C. Netuším, zda z JUSTu jsem to koupila dobře.(?). Taky střeva a ledviny by si zasloužily lázně:-)

Budu moc ráda, když mi poradíš. S láskou Jitka

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Jitko,

doporučila bych ti zvážit, zda potřebuješ užívat chemický hormon na štítnou žlázu, protože ten ti způsobuje všechny ostatní potíže, takže já bych rozhodně začala jeho výměnou za přírodní ekvivalent Ocean (3 polévkové lžíce ráno na lačno). Pak bych začala s očistou těla od lymfy, kterou máš přetíženou - Spirulina Chlorela (2-2-2) + Liquid Chlorophylll (2 polévkové lžíce denně). To bych vydržela klidně až do podzimu, protože pokud užíváš chemický hormon delší dobu, tak to chce vyčistit důkladně. Procházej si videa Přijímat je láska, jsou o přijímání svých stinných stránek a hledání sebevědomí, sebedůvěry a sebelásky. což potřebuješ. 

Nevím, jak jsi na tom s vyprazdňováním, protože jsi 6 Kov, kam patří tlusté střevo a plíce, a emoce odpuštění. Tak bych se na podzim pustila do něj a do kurzu Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Tvou hlavní životní výzvou je věnovat se sama sobě a netlačit na změnu druhých lidí, jsi páchač dobra a chceš, ab byli všichni šťastni. Může to tak být, ale až po tobě :-) Jsem ráda, že jsi se mnou v ženském KRUHU, jsi tam správně.

Děkuju ti! s láskou Miluška