Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Drobné laskavosti, drobné projevy zdvořilosti, drobné pozornosti, jež vykonáváme automaticky... dodávají charakteru větší kouzlo než projevy velkého nadání a úspěšnosti.

Mary Ann Keltyová

Poslední komentáře

Na okraj

Víte o tom, že ústy podávané antikoncepční přípravky mohou narušit zužitkování vitamínů B a vitamínu C?

Samburex

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jestli Samburex zvládne boj i s mykoplazmaty nebo chlamydii. Dekuji Vám moc za Vaši odpověd. Mějte se krásně, S pozdravem A.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den, ano zvládne.
Je důležité ale vědět, že pokud se přemnoží v našem těle bakterie, tak v něm mají živnou půdu a daří se jim tam. Nestačí je tedy zlikvidovat, ale především změnit své vnitřní prostředí. Pokud si zadáte do vyhledávače v Empatii mykozy, plísně, chlamýdie, vyskočí vám spoustu doporučení, čím své prostředí spravit. Nejprve odkyselit, doplnit mikrofloru a spravit sliznice, a pak jen nedopustit další antibiotika, abyste se nedostala zpět na start :-)
Je to jednoduché, ale stojí to jisté úsilí a čas. Pokud budete potřebovat, ráda vám poradím přesné produkty, jak začít.
S láskou vaše Empatia

Mykoplazmata

Krásný den,Mohla bych též poprosit o typ, jaké produkty přidat (klidně roztřídit na tříměsíční program), aby se tělo s toutu invazí opravdu popralo? Již jsem v minulosti pomocí produktů CV perfektně vyřešila problém s Chlamydiemi, jen už si nevzpomínám, jaké produkty to byly. Brala jsem díky práci v infekčním prostředí asi 2x nebo 3x v onom roce antibiotika (je to nyní 2 roky zpět), na což nejsem ale vůbec zvyklá. Ty poslední jsem odmítla brát a místo toho řešila situaci pomocí CV produktů. V podstatě po celou tu dobu jsme nepřišla s nikým do intimního styku, ani se s nikým nijak neolíbávám. Ani si nejsem vědomá, kromě jednoho člověka, kterému je 70let a prostě on má ten kašel "chronickej", s nímž se potkávám při společné produkci hudby, že bych měla v okolí někoho, kdo by prskal bacily.  Přesto se mi podařilo "spřátelit" se opět s dalším druhem těchto potvůrek.Moc děkuji za informace :) Věřím, že čím více toho pochopím o nastalé situaci, tím lépe s ní dokáži zapracovat :-) Případně,po fyzické i po duchovní stránce, proč jsem takto náchylná na parazitární zátěž? Dá se něco změnit i v hlavě? DěkujiM.

Dporučení

Zdravím!

Z Calivity je třeba užívat produkty na plísně, z duchovní příčiny je proklik do shopu na produkty. Doporučuji toto 3 měsíce v kuse:

AC Zymes PLUS 2-2-2 + Paraprotex 2-2-2 + Liquid Chlorophyll (3  polévkové lžíce denně) + Mega qProtect 1-1-1 + C 1000 2-2-0, pokud je stav opravdu akutní, pak přidat Samburex 3 čajové lžičky denně pouze 1 lahvičku, pak zůstat na zbytku

Držím palce! s láskou Empatia