Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Aniž byste si to uvědomili, konzumujete to, co chce potravinářský průmysl. Je to on, kdo manipuluje s vaším podvědomím, kdo se dokonce cíleně snaží měnit vaše zvyklosti k "obrazu svému". Ano, u  nás už to není církev, kdo věřícím nařizuje, co mají jíst a kdy. Nezabrání tomu ani doporučení odborníků, přestože jsou (až příliš) jednoduchá. A státní kontrolní orgány jsou tím posledním, kdo by dokázal uchránit spotřebilete od podrazů potravinářského průmyslu a prodejců potravin.

Petr Fořt

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Mega Zinc obsahuje stejně zinku jako 93 vajec?

Skřípání zubů v noci

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu, už dlouhou dobu mě velice trápí skřípání zubů v noci, manžel mě budí že se to nedá vydržet, někdy více někdy méně, už jsem z toho zoufalá, nevím co dělat, udělala jsem odpuštění sobě a všem kolem mě a už nevím co mi to způsobuje a jak se toho zbavit. Moc děkuji za radu a pomoc.

S pozdravem Zlatuše

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

je neuvěřitelné, jak sedí projevy těla na volání duše! Nepřestávám žasnout každý den nad vašimi příběhy...

Jste nejzavřenější ze všech energií, jste 1 Voda podle Astrologie 9 planet. Je to energie, která vůbec nemluví o tom, co cítí, všechno drží v sobě a neřekne o svém nitru nikomu nic. K tomu máte navíc izolovanou sedmičku, což jsou opět izolované emoce, které neumíte ventilovat ven. Ale jste neuvěřitelně citlivá, řekla bych až přecitlivělá, napojená na druhé, aby byli všichni šťastni, rozhodí vás každá nespravedlnost a smutek druhých lidí - máte tři dvojky. Všechny tyto emoce držíte v sobě, máte v sobě smutky, strachy, stresy, zlobu, pocity, že vám ostatní nerozumí - jenže jak vám může někdo rozumět, když vám nevidí do hlavy? Když nikdo neví, jak se cítíte? A tak místo toho, abyste přes den mluvila a sdělovala, co je ve vás, tak to leze ven v noci jako usilovné skřípání zuby. Protože neumíte své vnitřní emoce vyjádřit slovy, vyjadřujete je takto. Přečtěte si podobný dotaz na empatii tady

Podívejte se na Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, jsou tam videa pro 1 Vody o vztazích, protože pro vás je zásadní pochopit, proč máte kolem sebe druhé lidi, v čem jsou pro vás trenéři a proč je potřebujete. Protože vy na druhých lidech příliš lpíte, jste na nich závislá, potřebujete je, a na sebe moc nemyslíte. Máte pocit, že myslet jako první na sebe je špatné - ale není. Je třeba učit se postavit sebe na první místo a pochopit trénink druhých lidí.

Četla jste tento dotaz na partnerské zrcadlo?

Pro celostní pohled na život a zdraví si pořiďte knížku Základy celostního zdraví, je tam návod komplet na vztahy, zdraví a souvislosti.

Pokud máte problémy v komunikaci s mužem, což předpokládám, pak se přidejte do Jsem skvělá žena, je to ženský prostor, kde bude za pár dní týdenní ženská výzva (potřebujete ji jako sůl!), abychom si uvědomily, jak jsme skvělé ženy, ať jsme kde jsme. A pak tam najdete videa na různá ženská témata, i komunikaci a sdělování pocitů...

Doporučuji začít říkat, co je ve vás, a kupte si Noni (3 polévkové lžíce denně) - pomáhá člověku napojit se na duši a udělat první krok :-)
Pořídíte si ho v empatia.shopu.

s láskou vaše Empatia