Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Naučili jsme se létat v povětří jako ptáci, potápět se jako ryby. Zbývá jediné, naučit se žít na zemi jako lidé.

Bernard Shaw

Poslední komentáře

Na okraj

Co nám říkají bledé líce?
Nepulzující, sevřený, udušený život, který dáváte sobě sami. Snášíte ho, aniž byste našli sílu postavit se osudu, podmínkám, které máte řešit a prožít si.

Snížená funkce štitné žlazy

Ahoj mila Milusko, chtěla jsem se zeptat, co z duchovniho hlediska a zivotnich vyzev a ukolu znamena snizena funkce stitne zlazy? Cetla jsem o tom na empatii ale moc jsem tomu nerozumela. Snizenou funkci mam nejak od detstvi a nyni na to uzivam Ocean 21 a Noni. Dekuji.

Odpověď na dotaz: 

Ahoj Leni,

znamená to, že člověk, který má sníženou funkci štítné žlázy, toho strašně moc chce, o vše se zajímá, všechno by rád a pokud možno hned, ale jeho hlavní úkol, kterým se má zabývat, zůstává nedotčený. Takový člověk má spoustu výmluv, proč to nemůže nebo proč to nejde. Pokud máš problémy se štítnou žlázou od dětství, tak si neseš rodinnou karmu - podívej se na vzory mámy, babičky a jiných žen, protože rozhodně tvůj problém se štítnou žlázou je v nechuti žít prakticky ženskou roli, jsi opravdu extrémní mužská, silná energie (pouze rovina odhodlání s vícečetnými pětkami a devítkami), a k tomu extrémně uzavřené energie 1 Vody, která všechny city a pocity drží v sobě, je to taková hérečka, která si hraje na superhrdinu :-D Jenže to je právě o tom jít do toho, začít to dělat prakticky, i když se člověku nechce, tak se zakousnout do těch hořkých výzev, které před tebou leží. A pokud si neseš rodinnou karmu, tak je to většinou silnější level, ale o to větší výzva a příležitost posunout se o větší krok. Je super, že se věnuješ své ženské cestě prakticky v KRUHU a podporuješ tělo hmotně, jen buď trpělivá. Nastav si to tak, že s tím nepřestaneš do konce života a máš klid. Protože tvá hlavní výzva je učit se trpělivosti!

Pokud chceš udělat něco víc, tak praktické kroky k přijímání svých stinných stránek jako výzev ke změně učí Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, tak můžeš do něj. Protože hodně potřebuješ zkombinovat práci i s technikami pro mysl, tj. naučit se meditovat, odpouštět, vizualizovat si, atd. Teď tyto techniky učíme v Základech celostního zdraví jako metodu 6 minut, pokud jsi ho viděla, můžeě to zkoušet.

s láskou Miluška