Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Dle českého právního řádu:

Publikování a šíření článků na empatia cz řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

Citát

I když je Bůh konečným zdrojem veškeré energie, Já mám tendenci ji zneužít k vlastním primitivním účelům.

Bernedette Robertsová

Poslední komentáře

Na okraj

Trpíte migrénami?
Zvyšte denní příjem vápníku a hořčíku (ženy potřebují 1 500 mg vápníku denně!), používejte kopretinu řimbabu jak vnitřně, tak zevně k potírání čela a spánků a vězte, že bolest hlavy je potlačovaný sex.
Migréna = orgasmus v hlavě.

Snížená imunita, bolest zad

Dobrý den paní Miluško,

Moc ráda bych poprosila o radu jakou kůrou bych měla začít, již od prosince jsem začala s onemocněním močových cest (antibiotika), další měsíc jsem měla čepy v krku, další antibiotika, takto pak ještě 2x,vzdy příčina začala stejně, bolesti v krku, zimnice, teplota. Už jsem si řekla dost, takto teda ne, nemůžu neustále být na antibiotikach a začala jsem řešit své zdraví přírodně. Což nevím zda zabralo, ale čtvrt roku bez nemoci. Je fakt, že neustále starani kolem děti, nevyspani, domácnost me vyčerpává. Jsem velká koule stresu, cokoliv mě dokáže vytočit, rozcilit. Co se týče nemoci z krve zjištěny pokaždé zánět, málo železa, takže 3mesice užívání železa, zinek, kustovnice. Poslední testy dobre až na to, že jsem měla málo zvýšené leukocity. Ráda bych očistu těla, můžete mi poradit s čím začít? Pořídit si něco na odkyseleni k tomu probiotika? Určitě bych to viděla i na očistu lymfy a střev, jen nevím kde a jak začít. Prosím poraďte. Děkuji za váš čas, Lenka

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

začněte očistou tlustého střeva, ve střevu je základ imunity – Green health 2-2-2 10 minut před jídlem, Liquid Chlorophyll 3x 1 lžičku do 1,5 l vody, popíjet během dne, můžete jim i kloktat v případě problému s krkem, AC zymes PLUS – 2-2-2,  + Imunaid 1-1-1 na podporu imunity vzhledem k angínám, C 1000 – 2-1-0, New life -1-1-1, pokud se cítíte více ve stresu, přidejte Rhodiolin 1-1-1. Takto 3 měsíce, antibiotika už neužívejte, dostáváte se tak do bludného kruhu, pořiďte si do zásoby Samburex, pokud přijde nějaká infekce, užívejte 5x denně 1 lžičku, zvládnete to takto bez antibiotik. Vše nakoupíte v empatia shopu.

Stravu je vhodné upravit nejlépe podle vaší krevní skupiny, určitě vyloučit sladkosti, cukr, bílou mouku a mléčné výrobky a velmi omezit maso.

Jste aktivní energie Ohně, s 3 izolovanými jedničkami a izolovanou trojkou, jste energická a ráda druhé kritizujete, ale nemluvíte o svých pocitech, o tom, jak se vy sama cítíte. Je potřeba učit se sdělovat své pocity ženskou komunikací. Vy spíše nad vším přemýšlíte a vše zvažujete, vytváříte si domněnky a protože máte dvě osmičky, máte tendence vidět spíše problémy, myslíte negativně.

Je potřeba do svého života doplnit více radosti, najít si něco, co vás bude naplňovat, pro co budete hořet, co vás bude bavit a ten čas jen pro sebe každý den brát jako důležité pro sebe.

Protože máte převahu lichých čísel a chybí vám dvojka i šestka – ženské čísla, jednou z vašich důležitých výzev je ženská role, podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma, kupte si knihu Žena je láska.

V Akademii celostního zdraví pro váš prvek Oheň je kurz Radovat se je láska.

Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia